Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves homofóbok! Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves homofóbok! Miért gondoljátok ti úgy, hogy ha megveritek a homoszexuális gyereket akkor annak megváltozik a szexualitása?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasok olyan kommenteket ahol homoszexuális gyerekekről/kamaszokról van szó hogy "egy-két pofon és mindjárt másképp fogja gondolni" meg hogy "két taslit neki és minjárt másképp látja a helyzetet". Ti miért gondoljátok azt, hogy ha megverjük a gyereket akkor az átmegy homoszexuálisból heteroszexuálisba?

2017. jan. 28. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
18%

28-asnak: "ezek szerint volt már h rád erőltették csak utólag nem tetszett? vagy csak meginogtál?"


Nem inogtam meg csak undort kaptam. Az alak a mosdóba jött utánam, kezdett dörgölőzni, azt hittem csak dülöngél, aztán amikor hozzám ért meg tudtam volna ütni de mégse tettem csak ellöktem magamtól. Itt kezdődik a tisztelet, hogy nem csak a farkunk után megyünk tapogatva másokat. Ezt se neked mondtam mert te gondolom ilyesmiről nem is hallottál. Mit nem lehet ezen felfogni, nem akarja őket megváltoztatni senki csak érjék be azzal, hogy rájuk is vonatkoznak szabályok.

2017. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
8%
Jobb lett volna ha álcsúcson tolod. Aztán dörgölőzhetett volna az a beteg.
2017. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
100%

de figyelj ide! ez nem meleg-probléma!

ugyanez a jelenség heteró felállásban is kiakasztó lenne és pofán b.xnád, nem? szóval most ezt nem értem.

nekem is volt még durvább esetem, az ürge utánam jött a wc-be strandon, nézte, ahogy vízElek és konkrétan rámarkolt hirtelen, én meg azt se tudtam mit csináljak. aztán naná elküldtem a halál fa-ára olyan qrva anyázásokkal h többet eszébe se jutott a közelembe se jönni.

szóval van ilyen igen, de ez nem meleg-kérdés, hanem taplóság-kérdés.

2017. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
77%

Minek írtad ki? főleg kedves homofóbok". ez felhívás keringőre, hogy még jobban beléd rúgjanak.

nos, 39 éves hetero nő vagyok,de abszolút semmi homofőbiám nincs.

2017. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
6%
Nem változik meg, de nyilván jó érzés XD
2017. ápr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
89%
11: Milyen jókat írtál.
2017. ápr. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
0%
(Bár az egyházellenességgel nem értek egyet).
2017. ápr. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
90%

"Ha pedig valaki egy társadalmi csoporthoz tartozásáért, annak szándékosan a kárára cselekszik, azt gyűlölet-bűncselekménynek hívják, amely bűncselekményeket a BTK megfelelően honorálja, hogy úgy mondjam. :) "


de akkor azt is tuidod nyilván h a mai magyarországon lehetetlen ilyen ellen fellépni jogi úton. nem egy esetről tudok (és ezt emberjogi szerevezetek is kiemelték), h bement valaki, és ugyanazt a homofób reakciót tapasztalta a rendőrségtől, és egyszerűen nem engedték feljelentést tenni. na most jó ügyvédre meg nem mindenkinek van pénze.

sajnos a rendőrség emberei is döntően pontosan a szélsőjobbosokból kerülnek ki (ennek lélektanát most hagyjuk, de tényleg elenyésző az egyéb "nézet"), és tehetetlen vagy. olyat is hallottam h az illető megkapta h "kisk--csög mit akarsz, ez az amit érdemelsz nem?" és elzavarták, sőt, megfenyegették. úgyhogy nagyon szép a Btk, hogyne, csak éppen a gyakorlatban működésképtelen nálunk.

2017. ápr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
9%
VAlami OKJ-s tanfolyamon tanítják azt, hogy akinek nem tetszenek a b..uzi..k, az "látens", avagy "homofób"? Szinte minden paraj ezzel jön elő a susnyásból.
2017. máj. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
13%
Én látens lehetek csak még nem tudatosult bennem, mert jelenleg még a pi..nát szeretem, azt viszont nagyon.
2017. máj. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!