Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves homofóbok! Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves homofóbok! Miért gondoljátok ti úgy, hogy ha megveritek a homoszexuális gyereket akkor annak megváltozik a szexualitása?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasok olyan kommenteket ahol homoszexuális gyerekekről/kamaszokról van szó hogy "egy-két pofon és mindjárt másképp fogja gondolni" meg hogy "két taslit neki és minjárt másképp látja a helyzetet". Ti miért gondoljátok azt, hogy ha megverjük a gyereket akkor az átmegy homoszexuálisból heteroszexuálisba?

2017. jan. 28. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
88%
A homofóbok a legnagyobb búzák csak mondom. Aki nem meleg kicsit sem, azt nem zavarja a melegek létezése.
2017. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
13%

És mindezt felteszed a melegek közt:D Mekkora nyominger vagy öcsém!:D Itt hány homofób van szerinted?

Bár szerintem te még magával a fogalommal sem vagy tisztában!

2017. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
97%

"Itt hány homofób van szerinted? "


Elég sok szokott erre járni...

2017. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
5%
Ennyi idióta...
2017. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
2-es, akkor a homoszexualitással kapcsolatos kérdésemet melyik témakörbe tegyem, ha nem a homoszexualitásba?
2017. jan. 28. 19:26
 6/66 anonim ***** válasza:
93%
Dr.Spleen szanalmas h folyamatosan ezt a kategoriat olvasgatod es irkalsz :D mindenhol a te neved latom :D meg h nem vagy meleg:'D egyebkent neked mit helent az h "kiprovokalja" ? Persze minden meleg azert el h beloled csakis beloled kiprovokalja h leoktsd oket :D micsoda egoizmus. Latens homoszexualis elettelen kis baratom:P nem vagy meleg, de naphosszat ezt a kategoriat olvasod es valaszolgatsz is, vajon miert? Aki megvan elegedve az eletevel azt miert zavarna h mas mit kezd a sajat eletevel legyen az neleg v hetero? :D en sose lattam utcan smarolo melegeket, de meg kezenfogva setalokat se. Azzal h kulon teged provokolnak na persze:D a hazad elott allnak egesznap es razzak a segguket mi? :D
2017. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező! Ezeknek csak a szája nagy.

Édesapám vallási meg társadalmi, meg betegségek, stb. rizsákat bevág, meg hogy szedjem össze magam ez betegség.. de nem ütött agyon, nem csinálta azt velem amit megtehetett volna emiatt. Én azért is mondtam el a szüleimnek ezt hogy meleg vagyok, mert az őszinteség alap s apu nagyon idegesített a " mikor csajozol már fiam?" dumájával .. Aztán megmondtam k.ra nem érdekelnek a nők, mert én egy meleg ember vagyok .. és nem ütött agyon, pedig korábban (most is néha) felhozza hogy kinyír, de nem teszi meg, csak a szája jár.

2017. jan. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok homofób, de leírnám: akinek észérvei nincsenek, gondolkodni nem tud, empátiája nincs, annak is van ökle, ami mindig kéznél van.
2017. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
99%

Amiért sokan azt hiszik, hogy ha megverik a gyereket, akkor jobban fogja érteni a matekot.

Vagy amiért sokan azt hiszik, hogy ha megverik a gyereket, akkor szeretni fogja a tökfőzeléket.

Sorolhatnám még...

2017. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
32%
Ez a kérdés provokatív, és erősen érződik a heterofóbia. Ezt a kérdést tényleg a hetero kategóriában kellett volna feltenned, hiszen hozzájuk szól a kérdésed. Így csak magadat, és a kis történetedet véded, mert úgy is melléd áll majd mindenki. Nem gond, hogy meleg vagy, jogod van hozzá, és teljesen normális, de ez csak provokálás.
2017. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!