Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves homofóbok! Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves homofóbok! Miért gondoljátok ti úgy, hogy ha megveritek a homoszexuális gyereket akkor annak megváltozik a szexualitása?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasok olyan kommenteket ahol homoszexuális gyerekekről/kamaszokról van szó hogy "egy-két pofon és mindjárt másképp fogja gondolni" meg hogy "két taslit neki és minjárt másképp látja a helyzetet". Ti miért gondoljátok azt, hogy ha megverjük a gyereket akkor az átmegy homoszexuálisból heteroszexuálisba?

2017. jan. 28. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
7%
Születésénél a nem dől el te homokos. Az meg a szülő dolga hogy a gyereket óvja minden olyan külső behatastol ami elferdítene.
2017. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
94%

# 21 húúú ,de fogyatékos hulladék vagy b+


Úgy bírom amikor valaki olyan pofázik akinek fogalma sincs az egészről és csak a homofob faxságokat mantrázza mert épp egy csőlátású fattyú környezetben nevelkedett vagy tudom is én.


A szüleim példaértékű neveltetésben részesítettek mindenféle mintát megkaptam ami által elvileg nekem heteronek kéne lennem és lásd mégsem lettem az.Miről beszélsz ,h szülő hibája te agyhalott hulladék fos

2017. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
77%
Es meg mindig mondod az alanem tamasztott hulyesegeid:D komolyan szegyellem h egy fajba tartozunk. Megint csak a sok hulyeseg amit semmivel se tudsz bizonyitani.
2017. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
1%
Na a repedtseggű megmagyarázza hogy ő miért lett elferdült deviáns, ez annyira eredeti. Ezek szerint még sem, ha oda szereted dugni ahol fingasz. Most majd biztos jön az hogy a homofóbok a legnagyobb homokosok :D istenem - ha van - micsoda fertő.
2017. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
8%
De a legjobb az egészben, hogy őszintén megmondod a homár magadét :D. Legalább magabiztos vagy, ha a nőket nem szereted..
2017. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
91%
De tudnám, miérd hordja ennyire a szívén a melegek ügyeit az, aki ennyire tökéletes, mint a kedves 40%-os? Ha te tudnád, valamennyi hetero milyen nemi életet él, lehet a segbekuki lenne a legkevesebb bajod. De egyébként is, addig, ameddig téged nem erőszakol meg valaki, mi a jò isten közöd van hozzá? Te legyél a példa mindenkinek? Mindig, mindenki cselekedjen úgy, mint a többség, csak mert a többség úgy viselkedik? Nyálass szájjal támadjunk mindent, amit nem szeretünk, esetleg a konfortzònánkon kívül esik? Mi a jò isten közöd van a másik eletéhez? Oldd meg a saját magánéleti, esetleg szexuális problémáidat, és hidd el, nagy ívben le fogos szrni, hogy ki mit hova dug. Ne másokra vetísd ki a problémáidat. Ha gondolod, tudok ajánlani Pesten egy nagyon jò, sokoldalú, képzett terapeutát. Nyugi, tényleg jò. Rajtam is segített. Körülbelül 5 évvel ezelőtt heti rendszerességgel látogattam, néha ma is benézek hozzá. Nélküle ma is az a depressziòs, roncs szuicid fehérjehalmaz lennék, amivé a magadfajta gyűlölködő, homofòbok tettek.
2017. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
21%

Mi szükség van ezekre a provokatív kérdésekre? Én heteroszexuális vagyok. Engem az érdekel, hogy velem ki hogyan viselkedik. Ameddig egy meleg végzi a dolgát, nem provokál másokat, tiszteli más szexuális beállítottságát és nem próbálja a saját beállítottságát ráerőltetni másokra addig egy szavam se lehet. Ha kérkedik a melegségével, próbál másokat zavarba hozni az nem tetszik. Ha megkérdezi valaki, hogy a melegek szexuális szokásai tetszenek-e azt mondanám, hogy nem és undort vált ki. Ilyenkor már le is homofóboznak. A feleségem egy partnerével sem csinálta análisan. Most akkor én is kiabáljak rá mindent? Hagyományosan kedvelem én is.

Persze vannak akik verekednek, ez igaz. Ezek megvernének másokat is. Mielőtt azonban lepontoznátok kérdezek valamit. Mi lenne ha be lenne fejezve a homofóbozás, mindenki végezné a dolgát és mindenki a hálószobában hagyná amit ott csinál? Úgy értem névtelenül itt lehet beszélgetni de társaságban azért viselkedjen mindenki tisztelettel. Akkor mindenki meglátná a másikban az embert. Nem felvonulásokkal fogunk közelebb kerülni egymáshoz és nem provokációkkal hanem kölcsönös tisztelettel. Ezt kellene megpróbálni.

2017. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
91%

jaj nekem, de ugye azért azt tudod, mennyire leszűkített egy gondolkodás ez?


ez meg a kedvencem: "tiszteli más szexuális beállítottságát és nem próbálja a saját beállítottságát ráerőltetni másokra addig egy szavam se lehet. "


ezt lehet ráerőltetni vkire?? hogy mik vannak ... de itt vagy legjobb példaként, mint heterók heterója. ezek szerint volt már h rád erőltették csak utólag nem tetszett? vagy csak meginogtál?


emberek, ennyi zagyvaságot, már bocs. meg elferdül a gyerek ... anyám. ha ez így lenne, vajon miért heteró szülőtől születnek meleg gyerekek, és bármennyire is heterónak nevelik, azért csak kibukkan a dolog? jaj nekem, hát mindig reménykedem pedig, de aztán rá kell jönnöm, h mégse, és nem elég az 50 év, hogy hozzánk is betörjön némi civilizáció, sztem 200 is kevés.

2017. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj h sokan elfelejtik hogy a melegek a politikusok eszközei lettek. Kinek céltábla kinek szavazóbázis. Ebben az undorító, demagóg sárdobálásban. Sajnos.


Ha nem lenne ez az undormány amit manapság demokrációnak (pföh!) hívünk, akkor a melegeknek sem kéne ennyi attrocitást elszenvedni.


Hogy egy példát mondjak, az ókori Római Birodalomban, vagy ókori Görögországban teljes mértékben elfogadott volt a homoszexualitás mint megannyi más is, amire manapság rásütik a deviáns jelzőt (pl. orgiák, prostitúció, stb). Érdekes módon pont a diktatúrák ellen küzdünk habár az ókori diktatúrában sokkal szabadabbak voltak az emberek.

2017. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
76%

16

hát ha te meg nem tudsz értékelni egy szép srácot, az legyen a te bajod :) ismerek azért én nem egy 100% heterót, aki bizony felfigyel arra, ha látunk egy "fullos csávót". és nem azért, mert bármit kezdene vele, csak simán esztétika, és miért ne tudná heteróként ezt értékelni?

2017. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!