Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves homofóbok! Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves homofóbok! Miért gondoljátok ti úgy, hogy ha megveritek a homoszexuális gyereket akkor annak megváltozik a szexualitása?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasok olyan kommenteket ahol homoszexuális gyerekekről/kamaszokról van szó hogy "egy-két pofon és mindjárt másképp fogja gondolni" meg hogy "két taslit neki és minjárt másképp látja a helyzetet". Ti miért gondoljátok azt, hogy ha megverjük a gyereket akkor az átmegy homoszexuálisból heteroszexuálisba?

2017. jan. 28. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
92%
nem változik, verj agyon, akkor sem változik
2017. máj. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
18%
sokat suenvedté emiatt?
2017. máj. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
0%
Én még ilyen kazánkovács -varrónő combo gyerekét nem láttam beburnyanni soha. Mindig a festőművész-tanár, alkotóművész-szellemi szabadfoglalkozású stb De lehet látens bu...zi vagyok csak olyan aki a nőket szereti CSAK! Aki trógerol egész nap aközt én bu..zit nem láttam még.
2017. máj. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
6%
Putyin végülis egy korrekt megoldást vezetett be. Őt nem érdekli ki micsoda ha gyerek erről a ferdehajlamró hall 10 év gulag. Ha nyilvánosságot sért 10 év gulag. Szerintem korrekt. LEhet "homofóblátens"
2017. máj. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%

#43

akkor nézz jobban körül. az arányokat nem ismerem, de én konkrétan ismertem vízvezetékszerelő srácot is aki meleg volt, aztán ápolót is (kettőt is), és egy festő srácot is.


úgyhogy el vagytok tévedve, nem csak értelmiségi körökből akadnak melegek, csak talán annyi lehet benne, hogy ők még sokkal kevésbé merik felvállalni és még paranoiásabban rejtőzködnek a finoman fogalmazva kevésbé toleráns közegük miatt. ugye a tolerancia megkíván némi IQ-szintet, és hát kb ennyi a magyarázat.


#44

nyugati sajtóban elég sokszor feszegetik h Putyin látens meleg, de nem a törvények miatt, hanem amiért annyira erőszakosan bizonygatja állandóan a férfiasságát. tény ami tény, ez tényleg kicsit bűzlik, aztán ki tudja.

2017. máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 Retardált Reptoid ***** válasza:
1%

Ezt ugy oldottak meg régen, hogy tinédzser korban befizették egy qrvához akinek elmondta miért hozta el az apa a fiát. Idôben kell lépni.

De majd kihalnak a betyárkörte szeretôk mert hát szülni nem fognak utódot. Bár a modern törvénnyekkel elrontanak sok mindent (örökbefogadás), csak nem tudom hogy fog anyatejet szopni a baba :)

2017. máj. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
91%

# 43

Persze ,h nem láttál mert a melegek 90% rejtőzködést választja életmódjának te debil ami nem csoda ebben az elbaxott ,untoleráns, fos országban.


Képzeld mivel én meleg vagyok ezért nyilván nagyobb rálátásom van erre a világra én ismerek villanyszerelő meleget is sőt még hobbi testépítőt is soha nem tudnád róluk mert úgy szocializálódtak ,h makszimálisan férfias viselkedésűek vagy egyszerűen ők férfiasan érzik jól magukat,de nem szokták más orrára kötni,h melegek.Gondolj bele még hány ilyen ember lehet akár a te környezetedben is akik el hallgatják a nyomorék lenéző szövegedet a melegek iránt közben meg melegek ők maguk is.

2017. máj. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

és attól szted heteró lett? sztem még jobban elmegy a kedve a nőktől, ne fárassz :)

vagy fiúkvára gondoltál?

2017. máj. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

#43

Nekem volt kollégám, aki meleg volt raktáros létére. Mindenki tudta róla, hogy meleg, mégse bántotta ez miatt senki. Igaz, nem a munkatársak között kerestt magának partnert. Hozzátartozik, hogy mindez egy szolgáltató cégnél volt, ahol a cég jellegéből adódóan közel nulla volt a művészlelkületűek száma. Az, hogy napjainkban a művészek között, úgymond divat elmondani, hogy meleg vagyok,a bulvár sajtónak köszönhető. Ök állnak reflektorfényben, ők azok, akik úgy érzik jól magukat, hogy szerepelnek a sajtóban. Tisztelet a kivételnek! A Kiss Pista lakatos élete nem sajtótéma, ezért hihetik egyesek azt, hogy melegek csak a művészek között léteznek.

2017. máj. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
91%
En leszbikus vagyok de azert leirom amit gondolok ha nem baj , en is hallottam ezt tobb embertol marmint nem nekem mondtak :D hanem melegekre h leszbikkel nincs baja csak a melegekkel es ilyen modon csinálna belole heterot de szerintem nincs kulonbseg h valaki lany es lanyt szeret vagy fiu es fiut, nokre lehet verni a brokit:D na mind1 csak nem is értem neha a meleg fiukat megvernek a lanyokat megneznek meg 3.nak azett beszallnának, undoritonak talalom ezt , kerdesre valaszolva szerintem azert gondoljak igy mert nagy fiunak erzik magukat tole :D nem tudom neha am azt erzem nincs az emberekbe semmi empatia, tolerancia tisztelet a kivetelnek 20/L
2017. jún. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!