Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexualis (monogan)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexualis (monogan) parkapcsolatban mit csinalnatok ha megtudnatok hogy parotok novel es ferfival is megcsalt nem is 1x?

Figyelt kérdés
Lassan 6 eve hogy egyutt vagyunk. A kapcsolatunk elejen meg irkaltam masokkal aztan ki is derult mindig..de nem volt megcsalas az enreszemrol... 1 evre ra szakitottam vele akkor volt 2 het szunet ezalatt 2 alkalmi kapcsolatom is volt majd kibekultunk...kesobb kiderult h voltam massal de csak 1et ismertem be...most derult ki mikor bevallottam neki a masik esetet hogy o szexelt a 6 ev alatt penzert fiukkal is meg lanyokkal is plane olyan lanyismerosunkkel akitol hanyok de elv csak a penzert es azt is ramforditotta.Azt hogy lannyal megcsalt nagyon nehezen fogadom el plana volt amikor nem vedekezett. O azzal jon hogy o megbocsaltott nekem es engem szeret ezert velem van.

2017. jan. 17. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fiút messzire elkerülném! Bármit tudjon is, morálisan mély mocsár.
2017. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kidobnám semmi perc alatt.


Biztos jó élményeid lesznek, ha visszagondolsz azokra az eseményekre, vagy ránézel azokra a dolgokra, amit neked vett és eszedbe jut: hány pasit, nőt dugott meg, amiből pénze volt azokra.

2017. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elluldenem a halalba. Ha szeretne megdolgozna a penzert amit radfordit nem megcsalna irba szajba... Ebbol az jon le h o azt gondolja nehany cuccert bennelennel h megcsalhasson ami hat gondokom baromsag, igy ez csak kifogas amit o mond.. Dobd ki, jobbat erdemelsz.
2017. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy otthagynám mint annak a rendje. Bár ahogy leírod, te se lehetsz sokkal különb, 2 hét alatt 2 alkalmi kapcsolat, szerintem durva. Na meg az ilyenek, hogy ennyivel voltam de csak ennyit vallottam be stb, akkor miről beszélünk?

Nem akarlak megbántani, ne haragudj érte, de szerintem pont egymáshoz valók vagytok, ő se bír magával, meg te se.


Ha már ilyenek vagytok, megpróbálhatnátok a 3-asozást. Sok meleg pár csinálja, mert szerintük ez nem számít ugye megcsalásnak. Vagy beszéljétek meg, hogy együtt vagytok, de néha "elengeditek" egymást, hogy másokkal szexeljetek. Egyikőtök sem háborodhat fel a másikra emiatt.


Én 5 éve vagyok a párommal, de soha meg nem fordulna bennünk ilyen, hogy megcsalás. Pedig nincs is mindig lehetőségünk szexelni (nem élünk együtt), mégsem keresünk alkalmikat.


Egyébként nem is értem, miért jöttél össze egy biszex pasival. Elhiszem hogy nehéz elfogadnod hogy lányokkal is szexel, de könyörgöm, biszexszel nem szabad összejönni éppen emiatt.


Bocs a kioktató stílusért, remélem nem sértettelek meg, nem állt szándékomban. És remélem sikerül megoldanotok a problémát, sok sikert!

2017. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem mondjuk az nem zavarna jobban, hogy csajjal csalt meg, mert így is úgy is dobnám. De hogy árulta a estét, az hányinger. Na egy ilyen pasit ne adjon az ég.:D Ha van önbecsülésed, dobd. Te nem csaltad meg, ellenben ő kitudja hányszor?
2017. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
# 4 Kicsit tényleg durva, hogy két hét alatt rögtön talált két pasit, de nem lehet a pasijához hasonlítani még így sem.
2017. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Engem aztán nem érdekel, milyen neművel csalt meg, de alap lenne, hogy egyrészt kidobnám, másrészt elugranék megvizsgáltatni magam egy-két nemibajra xD
2017. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!