Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Római Katolikusok, pünkösdistá...

Római Katolikusok, pünkösdisták Mit tennétek ha gyereketek 17 éves meleg lenne és 2 éve egy homoszexuális párkapcsolatban élne emellett ilyen zenét hallgatna pl: Lady Gaga, Plcebo, David Bowie Madonna?

2012. júl. 10. 22:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jehova tanúi és adventisták válaszát is várom.
2012. júl. 10. 22:27
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
azt hiszem leborulnék a mennyei Atyám elé és böjtben imádkoznék a szabadításért
2012. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mitől szabadulnál?
2012. júl. 10. 22:44
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a zenékkel mi a baj.
2012. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Bi és Homoszexuálisok a művészek, s ezt támogatják :)
2012. júl. 10. 22:50
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Továbbra is szeretném és biztosítanám arról, hogy szeretem. Nem próbálnám erőszakosan megváltoztatni, az biztos. Leülnék vele beszélgetni, megkérdezném, tud-e indokokat mondani a szexuális irányultságára. Mindenképpen elmondanám, hogy mi az én álláspontom - mégpedig hogy szerintem ezesetben a tisztaság az, ami a járható út, ha egyszer meleg és Istennek is tetsző életet is akar élni. Ha nem foglalkozik azzal, hogy Istennek tetszik-e, amit csinál, megmondanám, hogy oké, az ő döntése, vállalja érte a felelősséget, meg azt is, hogy most így látja, de ha később más véleményre jutna, ne féljen változtatni, nem lesz beskatulyázva - részemről legalábbis.

És tényleg szeretném továbbra is.


Nem mondom, hogy boldoggá tenne az egész szitu, nehéz lenne, de ennél okosabbat nem tudnék tenni. Imádkoznék érte sokat, hogy Isten segítse megtalálni azt az utat, ami a leginkább közel viszi Hozzá.


A zenékkel kapcsolatban: azt hallgat, amit akar, de legjobb, ha nem azonosul az előadóval. Különben meg nem vagyok oda a stílusért, amit ezek képviselnek, de nem mászhatok bele más zenei ízlésébe. Akkor kapcsolja ki / halkítsa, amikor közeledem, ha nem akarja a hányásomat takarítani. :D


24L, róm. kat.

2012. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%

szervusz, Én egy tanú vagyok.

Nos kb. 2-3. hete volt privát beszélgetésem, egy hasonló érzületű fiúval(17.éves) aki nem merte a szüleinek, megmondani.

Persze az elmondása szerint igazából lánnyal is tartaná a kapcsolatot.


Nos külső segítségként, szívesen szálltam be a segítségnyújtásba, és kérdéseket tettem fel neki, hogy megismerje valójában önmagát.

Kérdések:Mi az ami miatt így érzel, hiszen ugyan olyan a test felépítése, mint neked?


Mi az amiért vonzóbbnak tartasz egy nemedbelit, mint egy lányt?

Voltál-e már kapcsolatban lánnyal?

Ha igen mi váltotta ki, az ellenszenvet?

Ha nem miért nem?

Romantikusnak tartod magad?

Mit jelent szerinted ez a szó romantikus?

Ha annak tartod magad, hogyan fejezed ki a szeretett fél iránt?



"Drasztikus kérdés":18 éven felülieknek?=


Hogyan nyilvánul meg a romantika köztetek amikor közel kerültök egymáshoz?


Nos ezekkel a kérdésekkel úgy látszott, hogy rá ébredt, hogy nem is szereti a fiúkat, mert nem is vonzó számára csak fél a lányoktól, és mivel nem volt még partnere, ezért gondolta úgy hogy Ő a saját neméhez fűződik.

Plusz a társaitól jövő piszkálódás is hozzá járult ehhez az érzéséhez.


Nos ha igaz, sikerült, csirájában elfordítani ezt a hozzá állását, mert megköszönte a hosszú beszélgetést, és elmondta, hogy Ő tulajdon képen a lányokat szereti.


Nos nem biztos, hogy nálad beválik, de kitudja, veszteni valód nincs egy próbát meg ér.

Győzd meg arról, hogy teljes mértékben támogatod, de szeretnél segíteni neki.

Találd meg a megfelelő helyet időt erre a beszélgetésre, amit nagyon határozottan készíts elő.

Legyél nagyon türelmes, és beszélj vele emberi hangnemben, érezze, hogy nem haragszol.


Ha nem akar erről beszélgetni, ne erőltesd, tegyél meg mindent hogy megnyíljon és a bizalmába avasson!


Nos ez nem lesz könnyű, de ne add fel.


Sok sikert kívánok neked.

2012. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%

*** g95 2/22 14. o. Homoszexualitás — Tényleg annyira helytelen? ***

A Homosexual Behavior (Homoszexuális viselkedés) című könyv elmagyarázza, hogy sok homoszexuálisnál „megfigyelhető, hogy fél a személyek közötti kötelezettségvállalástól, a meghittségtől, illetve a felelősségtől . . . A személytelen szex iránti erőteljes vágy olykor rendkívül kényszerítő jelleget ölt. Ezen egyének némelyike akár tíz, vagy még annál is több szexuális kapcsolatba keveredhet egyetlen nap vagy este leforgása alatt.” Vajon lehet egyáltalán egészséges ez a féktelen viselkedés? Nem inkább beteges és lealacsonyító? Akik ilyen dühödt szabad szerelembe merülnek, azok nyilvánvalóan a „romlottság szolgái” (2Péter 2:19).

Ezenkívül a homoszexuálisok nemi együttléte borzalmas, erőszakos és egyenesen szadista. Pál apostol ezt mondta: „a melyeket azok titokban cselekesznek, éktelen dolog csak mondani is” (Efézus 5:12). Az ilyen erőszak azt a haragot és fájdalmat fedi fel, amely a feltételezett vidám, „meleg” hangulatú életmód felszíne alatt rejtőzik. Igaz, néhány homoszexuális azt állítja, hogy nem gyakorol szabad szerelmet. A „monogám” homoszexuálisok kisebbségben vannak — és kapcsolataik általában rövid életűek. Még ha az azonos neműek kapcsolata tartós is, a homoszexuálisok kapcsolata aligha lehet a Biblia által leírt szeretet eredménye. Az ilyen szeretet „nem cselekszik éktelenül” (1Korinthus 13:4, 5).


Nos kedvesen meg kellene tudakoznod, hogy mi rejtőzik a a felszín alatt, amiért Ő ezt így gondolja.

Mint láthatod, az írásokból, valami kiváltotta ezt belőle, ezt kéne felszínre hozni, és utána ha együtt működő, akkor segíts neki a helyre igazításban, kérdezd meg, hogyan segíthetsz neki?

2012. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Rossz példát mutattatok neki. Nagyon bigott családban nem látszik a szülők közti szerelem, szenvedély, az apa ritkán biztatja a gyerekét csajozásra.
2012. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam szadistának melegként , alig volt fizikai kapcsolatom férfiakkal, de majd lesz és nem szadista az ha szeretkezek egy férfival.


Amúgy arról mi a véleményetek ha egy heteroszexuális kapcsolatban a nő felcsatolhatós műpénisszel dugja meg a pasiját?

2012. júl. 11. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!