Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg főiskolai oktató merje-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg főiskolai oktató merje-e tudtára adni a neki szimpatikus főiskolás fiúnak (akit már nem tanít), hogy szívesen barátkozna vele?

Figyelt kérdés
Hogyan közöljem ezt a sráccal?

2016. jún. 21. 21:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:
Beengedni a lakásomba nem fogom. De azon azért már elgondolkodtam, hogy semleges helyen találkozhatnánk. A lakásban sok olyasmi is megtörténhet, amire az utcán, kávézóban, temetői sétán nem kerülhet sor.
2016. júl. 21. 00:14
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

Temetői sétán XD Komoly példa.

Na de akkor hívd el valami semleges helyre, utána majd alakul köztetek. :)

2016. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
57%

Temetői séta atyaég.


Ezt remélem nem fogod neki felvetni, mert ha nekem egy csaj ilyet írna tata akkor én biztos, hogy tipliznék azonnal.

2016. júl. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
100%
Megnézitek együtt Ady sírját?:-D Amúgy ez a srác rendkívül okosnak és szimpatikusnak tűnik a leírás alapján, nagy érzelmi intelligenciával.
2016. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el mindenképp, kérlek szépen, könyörgöm!!!!! :D Ezt már nem bírom, na! :D Esküszöm, már izgulok értetek!

Ne hívd el magadhoz akkor, de egy semleges helyen találkozz vele. Írd meg neki, hogy köszönöd szépen ezt a levelet, és hogy nagyon jól esett, ill. jó lenne, ha eljönne a városodba, hogy tudjatok találkozni és beülni mondjuk egy italra (vagy valahova, amit gondolsz).

Sok sikert, szurkolok Neked, hogy helyesen dönts! :)

(És elnézést a múltkori támadó hangvételű kommentem miatt, de tényleg felbosszantott a hozzáállásod.)

2016. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ezen a "temetői sétán" én is jót nevettem. :D
2016. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el valahová kérleeeeeeeeeeeeeek!!!

Kérleeeeeeeeeeeeeeeek!!! Jár nektek a boldogság!! Meg nekem is!! Örülnék ha sikerülne nektek, összeilletek. És látszik hogy nagyon szeret és te is őt. Hát ne várj tovább!!!!

2016. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
92%

Na mi történt? :)


Szerintem az ilyen kapcsolatok sokkal izgalmasabbak, mint amik hirtelen alakulnak.


Amit leírsz, abból az jön le, hogy a fiú kicsit hebrencs, lelkes, életvidám, és bejön neki a te visszafogott komolyságod. Jól kiegészítenétek egymást.


Amúgy én is jöttem már össze temetői séta után, szóval akár az sem gáz.

2016. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek mesélj, mi a helyzet azóta? Történt valami vagy abbamaradt az egész?
2016. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%
Magam is érdeklődöm, volt-e folytatás...
2016. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!