Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg főiskolai oktató merje-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg főiskolai oktató merje-e tudtára adni a neki szimpatikus főiskolás fiúnak (akit már nem tanít), hogy szívesen barátkozna vele?

Figyelt kérdés
Hogyan közöljem ezt a sráccal?

2016. jún. 21. 21:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
Kedves két utolsó! Nem értettetek meg semmit abból, amit leírtam. Mit tudjátok ti, milyen kudarcaim voltak eddig, hányszor kerültem már padlóra elutasító mondatok, szavak miatt, s milyen nehéz volt a padlóról felállnom. Van, aki könnyen kerül ki ezekből a helyzetekből, megrázza magát és továbbmegy. Én nem ez a típus vagyok. Évekre tönkre tudnak tenni, meg tudnak bénítani bántó mondatok, gesztusok. Nagyon sokáig tart, míg visszaépítem utána a lerombolt önérzetemet.
2016. jún. 22. 19:07
 22/68 anonim ***** válasza:
93%
akkor ne ismerkedj, most erre mit lehet mondani...milyen választ vársz akkor?
2016. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm magas fokú empátiádat.
2016. jún. 22. 19:49
 24/68 anonim ***** válasza:
94%

Jajjj de kis egyedi hópihe vagy te a világon!


Másnak sosem volt kudarca. Mást sosem használtak lábtörlőnek. Mást sosem b#sztak át úgy, hogy kiskanállal szedegette föl magát a földről. Csak te élhettél át ilyen dolgokat!


Inkább kicsit szedd magad össze, mert úgy beszélsz, mint egy 15 éves kis tiniribi, aki egyhuzamba megnézte 10x a twilightot... Téged senki nem ért blablablabla Túl (vagy közel?) a negyedik ikszedhez, "férfiként".

2016. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%

Na ide figyelj! Ne merészelj elszalasztani egy ilyen fantasztikus lehetőséget, csak azért mert félsz.

Biztos hogy tetszel neki menj és kezdeményez egy baráti iszogatást, mozit vagy bármit, csak tegyél már valamit.


Amúgy igaz nincs rá garancia hogy örökre együtt lesztek,de mivan ha neked Ő lenne az igazi? elszalasztod csak mert félsz?

Csak azért mert fiatalabb még működhetne köztetek egy kapcsolat. De ha nem mersz próbálkozni akkor magányos leszel. Élvezd szépen ki az életed. Legyél vele boldog, és ne azzal foglalkozz hogy vajon eggyütt maradtok e, hanem azzal hogy most kedvelitek egymást. Csak a jelen számít.

2016. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
100%
hát volt empátia bennem, amikor azt írtam hajrá, ne halaszd el. azóta csak picsogsz kb és 15 válasz se elég.. már kezdem nem érteni milyen válasz akarsz
2016. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam kitenni újabb csalódásnak. Nekem már volt öngyilkossági kísérletem is éppen a legutóbbi kapcsolatom megszakadásakor, amikor becsapott és elhagyott a szeretett férfi. Akkor még vissza tudtak hozni a kórházban, de azóta eltelt öt év, s még most sem gyógyultak be a lelki sebeim. Öt év alatt én férfihoz nem közeledtem. Ez a fiú lenne az első, akit közel engednék magamhoz. De újabb öngyilkossági kísérlet nem hiányzik nekem a jövőben.
2016. jún. 22. 23:06
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Te döntésed, hogy a múltban élsz-e és a sérelmeken rágódsz-e, vagy folytatod, a jelenben vagy, amennyire csak emberként lehetséges, ráharapsz a fogvédődre, és szembeszállsz azzal, ami szembejön.
2016. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze akarsz jönni vele úgy is el kell miindent mondanod szép fokozatosan, az önygilkosságos dolgot is! Ha hiszed, ha nem
2016. jún. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%

Tanult emberként tudhatnád hogy a gátlásaid feloldásában szakemberek is tudnak segíteni.

Segítek, pszichológusnak hívják.

Amúgy meg nem véletlenül írtad ide a kérdésedet : megerősítést vársz. Szóval menj és kezdj el közeledni felé!

2016. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!