Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg főiskolai oktató merje-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg főiskolai oktató merje-e tudtára adni a neki szimpatikus főiskolás fiúnak (akit már nem tanít), hogy szívesen barátkozna vele?

Figyelt kérdés
Hogyan közöljem ezt a sráccal?

2016. jún. 21. 21:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Vágyom a csókjára és a simogatására, a gyengéd ölelésére. De nem merek lépni. Annyira más, mint én. Fontos számára külső. Engem is át akar alakítani - talán már magának (tudat alatt)? Számomra irreleváns a külső. Nekem az eddigi barátaim között volt kifejezetten elhanyagolt, leharcolt külsejű is. Mégis imádtam.
2016. jún. 21. 23:49
 12/68 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak tudja hogy nagyon jól néznél ki ezért akarja hogy másképp öltözködj.
2016. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:
Nem vállalom fel a saját melegségemet. A melegek iránti szimpátiám viszont kiderül a szemináriumi beszélgetésekből. Én nagyon élveztem a közös sétáinkat. Eddig semmi más nem volt, csak séták. Ő ugyan már célzott arra, hogy szívesen eljönne velem moziba vagy színházba. Nekem kellene őt meghívnom ilyen programokra, de még nem mondtam ki a hívó szót. Még gondolkodom. Ő már felvett velem szemben egy édesen kötekedő, csipkelődő stílust. A legutóbbi sétánkon éppen panaszkodtam neki egy másik csoportra, azon szomorkodtam, hogy mennyire érdektelenek, motiválatlanok a csoport hallgatói. Ő mosolyogva rám nézett és azt mondta: - Jaj, ez keserűség! De vonzóvá is tud tenni egy férfit! Világ életemben ezzel tudtak magukhoz vonzani az idősebb pasik! Ilyenkor ugyanis előhívták a vigasztaló énemet, én meg profi módon tudok vigasztalni. Te is azt szeretnéd, hogy vigasztaljalak, én keserű mesterem? - Erre alig bírtam makogni valamit, csak annyit dadogtam, hogy "ööööö.... nem is tudom". -
2016. jún. 21. 23:59
 14/68 anonim ***** válasza:
100%
valamit mindenképp lépj. szerintem érdemes lenne megpróbálni a dolgot. bármilyen dolgot. sokat úgy sem veszíthetsz.
2016. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Rengeteget veszíthetek. Az egész jövőbeli önbecsülésemet, a lelki békémet, a pszichés egyensúlyomat elveszíthetem, ha elindul valami, de utána ejt engem a fiú. Én abból a gödörből már nem tudnék felállni. Óvnom kell magam.
2016. jún. 22. 00:26
 16/68 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén szólva én megtudlak érteni téged, a helyedben én se tudom mit tennék.. Valószínűleg ugyanilyen módon bizonytalan lennék és nem tudnám mit tegyek.


A helyzet meglehetősen nehéz, mivel valóban neked az egész karriered lehet a tét, én mondjuk épp ez miatt vigyáznék az érdekemben.. Talán tennék egy kis utalást főleg hogyha ilyen módon közölte a mondandójában.


Nekem volt egy középiskolás tanárom akinek tettem enyhébb megjegyzéseket + sokat írogattam vele facebookon.. Nos a vége soha nem várt 'extra' helyzet lett de nem ez miatt volt, más problémája is volt sajnos, pedig kiváló volt szakmailag és szerettem..

Itt mondjuk más a helyzet, próbáld meg szerintem.

2016. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%
Tehát most konkrétan lebeszélted saját magad az egészről. Akkor tőlünk mit vársz? Így sosem fogsz előre jutni.
2016. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
100%
akkor gondolom még sosem volt senkid mert félsz a csalódástól
2016. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
98%
Nos akkor olvasd el figyelmesen a véleményem, a lényeg a végeredmény lesz, hogy mit reagálsz rá mit válaszolt a válaszomra, lássuk... van egy nehéz helyzet ebben vagy te, a lényeg hogy akarnád, de félted magad, félted a fejed és a lelked, ami hatással van a testedre, azzal, hogy burkot csinálsz magad köré nem leszel védett, magadnak kreálsz akadályokat és magadnak okozol káoszt, azt irtad nem akarod hogy felboruljon a szellemi lelki állapotod, azonban minden jel arra utal hogy szerintem már nyakik benne vagy, ha mentenéd magad hát mentsed, de ha okos vagy tudhatnád és végig gondoltad hogy minden porcikád kívánja és megismernéd azt a régi tanulót, nem azt kell nézni mit veszítesz mit nyersz, lehetőségei, pontosabban jó lehetőségei az embernek kevés, ritka, becsülni kell, te most csak azt éred el, hogy magaddal cseszel ki, ami még zavar és ami mindenek az oka borzasztó egyszerű, de akkor csúnyán rákérdezek, mert látom nem értesz a szép szóból: Mondtál neki egy büd@s szót is hogy te szivesen bele mennél de nem mersz mert félsz hogy fájdalmat okoz neked, tudod létezik az öszinteség dolog, ne hazudj magadnak, mondj el mindent neki, mit érzel, mire gondolsz, mert iszonyat fontos, amíg azt hiszed hogy játszik veled nem tudhatod hogy neki ez ilyen a személyisége, beszélj vele mindenről amit csak kettőtökről lehet, ha nem jön össze nem jön össze, ennyi és ugyan ott tartasz mint eddig, én sose fogom föladni, bárhogy is teljesn az idő, külömben is egy 40 éves most találta meg az igazit aki 20 éves és nagyon boldogok, ne azt néz mit hoz a jövő meg hogy mi volt tegnap, boldognak lenni amúgy is nehéz és ha egy parányi szikra is van arra hogy az légy akkor igenis kezdj vele beszélgetni, nem kell vele egyből lefeküdni, meg ilyenek ezt te is tudod, mi kell neked, valami lökés, csoda? Mindig lehet választani, mi nem tudunk helyetted dönteni, annyit agyalj ezen amennyit akarsz, ha tetszel a srácnak akkor te magad is kezedbe veheted az írányítást, az rajtad múlik tudod-e használni, több gondolatom nincsen, mert magadon csak magad segíthetsz, ami szavunk az csak út mutatás, nem vagyok se vallásos és nem hiszek mindenben amit a tudomány meg akar nekem magyarázni, próbáld meg, a lelki békét neked kell helyre tenni a fejedben, egy szakítás után is, utána ugyis csak üthetnéd magad, mert a srác komolyan gondolja, asszem elzsibadt az ujjam a sok irkálástól, szóval hajrá
2016. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%

Ne utazz repülővel, mert lezuhanhatsz, súlyosan megsérülhetsz, vagy akár meg is halhatsz!


Ne ülj autóba, mert frontálisan ütközhetsz, súlyosan megsérülhetsz, vagy akár meg is halhatsz!


Ne menj ki az utcára, mert elüthetnek ,súlyosan megsérülhetsz, vagy akár meg is halhatsz!


Ne lakj magas épületben, mert összeomolhat és meghalhatsz!


Sőt, olyan épületbe se lakj, ami a szint felett van, mert rázuhanhat a házra egy repülő,súlyosan megsérülhetsz, vagy akár meg is halhatsz!


Költözz le a pincébe, és sose gyere ki onnan!


Mert az élet arról szól ugyebár, hogy kerüljünk minden kockázatot! Bármi áron!

2016. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!