Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg főiskolai oktató merje-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg főiskolai oktató merje-e tudtára adni a neki szimpatikus főiskolás fiúnak (akit már nem tanít), hogy szívesen barátkozna vele?

Figyelt kérdés
Hogyan közöljem ezt a sráccal?

2016. jún. 21. 21:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először csak próbálj meg vele hétköznapi témákról beszélni, szimplán csak barátkozni vele, tapasztald ki, hogy mennyire nyitott. Aztán szép lassan tálald a szándékod. Ha már nem is tanítod, akkor nem hiszem, hogy sokat veszíthetsz. :)
2016. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól hogy milyen kapcsolatban voltál vele eddig, hogy mennyit beszéltél vele. De amúgy kezdj hétköznapi témákkal nem veszítesz vele semmit.
2016. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is közeledj hozzá először kicsit hétköznapibb módon, beszélgess vele, stb. Aztán meglátod, hogy szimpatizál-e Veled, hogyan reagál a közeledésre. Eddig milyen viszonyban voltatok amúgy? Beszélgettetek, közvetlenebb kapcsolatotok volt vagy abszolút semmi?

Sok sikert!

2016. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
Tudom róla, hogy ő is meleg. Nem írja ki a homlokára, nem veri nagy dobra, de nem is hord álarcot. Amikor szemináriumon ilyen témájú irodalmi műről beszéltünk, nyíltan állást foglalt a meleg identitás felvállalása mellett, s egyszer egy saját élményére is finoman utalt. Óra után már többször előfordult, hogy megvárt, beszélgetést kezdeményezett velem, átkísért a másik épületbe, egészen az irodámig eljött velem. Közben néha finoman a karomhoz és a hátamhoz ért, de ezt szimplán a kedvessége spontán megnyilvánulásának is vehettem, viszonozni nem mertem. Órán többször hosszan mosolygott rám a magyarázatom alatt. Az egyik közös sétánk alkalmával megkérdezte, hogy miért magázódunk, s kerek perec kimondta, hogy szívesen tegeződne velem. Úgy oldottam meg a helyzetet, hogy a következő héten az ő egész csoportjával összetegeződtem, így a többieknek nem volt feltűnő, hogy mi ketten tegeződünk egymással. Ő adott nekem jeleket, de én eddig nem mertem ezeket viszonozni. Több dolog is zavar. Egyrészt tizenöt évvel fiatalabb nálam. Másrészt a habitusa is eltér az enyémtől: dinamikus, pörgős típus, én pedig inkább filozofikus, otthonülő, olvasgató típus vagyok. Rengeteg bennem a bizonytalanság. Lehet, hogy életem egyik fontos lehetőségét fogom elszalasztani.
2016. jún. 21. 22:33
 5/68 anonim ***** válasza:
82%
Ezek alapján tutira kedvel. A korkülönbség miatt meg nem kell aggódni,simán működhet így is. Amúgy meg az ellentétek vonzák egymást. :) Beszélgessetek! Ki ne hagyj egy ilyen lehetőséget!!
2016. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:

Nem akarok nevetségessé válni. Nagyon félek attól, milyennek tűnhetek egy nálam 15 évvel fiatalabb fiú szemében. Azt tudom, hogy kedvel. Egyelőre még az imádott (volt) tanára vagyok. De hogy lesz az imádott tanárból az imádott férfi? Sose felejtem el az egyik sokkoló élményemet a tanári életem első éveiből. Egy éjszakai sétám, kóborlásom idején szembejött az utcán egy meleg tanítványom egy idősebb férfival, egymás vállát átkarolva imbolyogtak felém. A fiú későm ismert fel engem, s zavartan mutatta be az idősebb férfit: - Tanár úr! Engedje meg, hogy bemutassam az édesapámat. - Sose felejtem el, ahogy az idős férfi arca elszürkült erre a mondatra, ott helyben húsz évet öregedett egy perc alatt, morgott valami udvarias frázist, aztán továbbmentek. Én senkivel nem akarok így járni. Eddig sosem volt fiatalabb barátom. Inkább 8-9 évvel idősebb. Félek, ez a fiú csak a körmeit próbálgatja rajtam, a hódítóerejét, sármját teszteli. Én már nem vagyok fiatal. A kudarcok, csalódások egyre jobban megviselnek. Ez a fiú még fiatal, dagad az önérzete, nem hal bele egy kapcsolat felbomlásába. Szépen továbblép, keres mást. Én már nem így működöm. Belehalnék egy szépen induló kapcsolat elhalásába, kimúlásába.

Félek, hogy a számára csak kísérleti alany lennék. Már most elkezdett velem "kísérletezgetni", pedig még nem járunk.

A múltkori beszélgetésünk alatt azt mondta, hordhatnék fiatalosabb frizurát és öltözködhetnék bátrabban is. Felajánlotta, hogy eljön velem ruhavásárláskor segíteni. Azt mondta, öreges, "trottyos cuccokat" hordok, de közben nevetett rám és csillogott a szeme. Ha igazán szeretne, nem a külsőmet nézné és nem akarna átalakítani. Én már ennyi évesen úgysem fogok stílust váltani. Még a kedvesem kedvéért sem.

2016. jún. 21. 23:01
 7/68 anonim ***** válasza:
13%

" - Tanár úr! Engedje meg, hogy bemutassam az édesapámat. - Sose felejtem el, ahogy az idős férfi arca elszürkült erre a mondatra, ott helyben húsz évet öregedett egy perc alatt, morgott valami udvarias frázist, aztán továbbmentek. Én senkivel nem akarok így járni. "


Mondd meg neki, hogy ne azt mondja, hogy édesapja. Mondja azt, hogy Tati!

2016. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
100%

Ohm ... nem vagy egyszeru hwlyzetben, viszont lepned kell ha nem akarod elszalasztani az adodo lehetoseget. Az a rengeteg negativ elmwny biztisan nyomja a valladat de emiatt nem gubozhatsz be es nem retteghetsz, hogy megint valami rosszul alakul.


Ennek a sracnak tetszel. Ragadd meg az alkalmat es lepj feke batran. :) Es sok sikert kivanok. :)

2016. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyert ügyed van:)hajrá
2016. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a srác ilyen fiatal, Te meg 15 évvel vagy idősebb, akkor olyan 40 körül lehetsz gondolom. Na most az ne legyen már olyan hú de öreg! :D Ne így állj hozzá szerintem.

A "trottyos cuccokban jársz" meg lehetett sima poén, cinkelgetés is. És még azt is felajánlotta, hogy elkísérne ruhaboltba! Nehogy elszalaszd!! Nem hiszem, hogy valaki így viselkedik azzal, és így közeledik ahhoz, akire szimplán (volt) tanáraként tekint. Egy próbát igazán megérne részedről is, tényleg ne hátrálj meg!


Amúgy ő is tudja rólad, hogy Te is meleg vagy? Felvállalod, elmondod a hallgatóknak alkalom adtán vagy nem mondasz róla semmit?

2016. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!