Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg főiskolai oktató merje-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg főiskolai oktató merje-e tudtára adni a neki szimpatikus főiskolás fiúnak (akit már nem tanít), hogy szívesen barátkozna vele?

Figyelt kérdés
Hogyan közöljem ezt a sráccal?

2016. jún. 21. 21:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem bántásból akarom most ezt mondani, de ez a konkrét valóság... Te szánalmas vagy. Legalábbis ez a cselekedet szánalmas volt! Te akarnál tőle többet is, de nem mertél lépni, erre az öledbe hullt a lehetőség. Tudod te hányan álmondnának erről?! Te meg fogtad, és eldobtad magadtól. Erre tényleg nem lehet mondani, gratulálok! Inkább sajnáltatod magad és a magányba menekülsz, mert rögtön a negatív lehetőségeket nézed és nem azt hiszed, nem lennél elég erős ahhoz, hogy egy esetleges kudarc után felkelj a padlóról. Hát ha így állsz hozzá, akkor nem is tudnál! És ha eleve így állsz hozzá egy kapcsolathoz is, akkor az életben senkid nem lesz már! De te tudod, a te dolgod, te "életed", már amennyire ezt tényleg annak lehet így nevezni.
2016. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
94%
*nem lehet MIT mondani (...)
2016. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
95%

Azt hittem hogy ilyen csak a mesékben van *-*

nagyon kérlek használd ki a lehetőséget...es szeresd helyettem is♡

2016. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%

Rég hallottunk felőled, Kérdező.

Történt azóta valami?

2016. júl. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen. Jó volna tudni...
2016. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:
Levelezés zajlik köztünk, élénk és intenzív e-mailváltás teszi színessé a napjainkat. Természetesen ezt sem én kezdeményeztem, hanem ő. A levelei tele vannak mosolyjelekkel és egyéb emotikonokkal, a mondataiban gyakran előfordulnak kétértelmű, huncut utalások, kópés célzások. Pl. a tegnapi levelében ez állt: "Ma a buszon hosszan szemeztünk a szemben ülő sráccal. Gyönyörű szemei voltak. Azon gondolkodtam, kinek a szemeire emlékeztet ez a csodás tekintet! Aztán rájöttem: a Te szemeidre! Neked vannak ilyen fantasztikus tengerkék szemeid, el lehet veszni, meg lehet mártózni a tekintetedben. Ahogy ezt most leírom, belesajdul a szívem a hiányodba! Miért is nem lehet Téged valahogy ide teleportálni vagy engem oda Hozzád, hogy ne kelljen nélkülöznöm a tengerkék szemek simogató tekintetét!" Most erre mit válaszoljak? Le vagyok blokkolva.
2016. júl. 20. 23:28
 47/68 anonim ***** válasza:
100%
Basszus!! Ne legyél már ilyen!! ADJ NEKI 1 ESÉLYT!!! Szeret téged!!
2016. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
De mit lehet erre válaszként írni? Erre csak azt lehetne írni, hogy "utazz ide", azt várja, hogy meghívjam magamhoz. De meg merjem-e hívni, be merjem-e engedni a lakásomba, az életembe?
2016. júl. 20. 23:50
 49/68 anonim ***** válasza:
100%
Igen!! Mondd hogy akkor utazzon oda! Enged be és ne félj!! Itt a lehetőséged a boldogságra ne szaladzd el.
2016. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
100%
Oh :) látom szépen fokozatosan alakul a dolog :) helyes helyes :) amugy, nem kell mondani rá semmit :D hizeleg azt ennyi :D meg irtad, hogy azt szereti benned, hogy komoly vagy :D hogy olyan mintha nem izgatna a nyomulása :D vissza fogotr vagy :D csak hozd a formád ami megtetszett neki ennyi :D jha és beengedheted nyugodtan :)
2016. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!