Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért fáj az emberek nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az emberek nagy részének az, ha 2 fiú szereti egymást?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
14%

ezer boccs, nem azt a videót akartam hanem ezt :


https://www.youtube.com/watch?v=Fx8ykRL_6_Y&feature=youtube_..

2012. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
100%
és mért fáj ha két lány szereti egymást ?
2013. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
100%

Homo Phil válasza nagyon ütős. :)


nekem csak az fáj, ha valakinek a szexuális életét kell bámulnom, akár két fiú, akár két lány, akár fiú és lány. Rohadtul nem érdekel :D

Ugyanolyan gusztustalan, mikor tömeg van a buszon és 2 centire tőled egymás arcát eszik szinte. Sőt én még nem is láttam melegeket ilyen undorítóan viselkedni hétköznapokon.


Amúgy meg, aki nem akarja, hogy a nemi életével foglalkozzon mindenki, az tartsa a hálószobában!

2013. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

társadalmi hatás, csordaszellem okán fáj a többségnek. És hogy legyen, akiken levezethetik a feszkót, akár ok nélkül is (értsd: ujjal mutogatás ok nélkül).

2013. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar,de akiket igen azért,mert a férfiasságuk megcsúfolását látják benne.A szülők,meg szégyellik,valamelyik meg aggódik.Nem könnyű a melegek élete.
2013. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
94%
Mert a magyarok nagy része homofób és nem hallották még a tolerancia szót!
2013. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 utalomazutalomaparad válasza:
100%
Félnek, hogy esetleg jó a férfi nemiszerv íze
2013. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
13%
Az hogy utálom a búzákat, már nagyon unom, hogy ők vonulhatnak az utcán mert meleg büszkeség... de ha én szeretnék Szálasi Ferenc nemzetvezetőre emlékezni, nekem miért tilos? Ennyit a toleranciáról... ;)
2013. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nem fáj, és nem is zavar, de az én szürkeállományomnak ez nem tűnik normálisnak.

Hogy kit mi elégít ki az az ő baja.

Mindenki a maga keresztjével nem?

De, attól eltekintve, elfogadom, mert el kell mert ők is emberek.

Bár, nem esik jól amikor a gyermekeim iylensmiket kell lássanak, és nem nagyon tudom kimagyarázni nekik a látványt, miszerint két fiú smárol az utcán, vagy kézen fogva sétál.

Szerressétek egymást gyerekek! A szív a legszebb kincs, ennél szebb szó, hogy szeretet a nagyvilágon nincs!

Csak otthon, ne az úton.:)

2013. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
100%

az embereknek teljesen mindegy, mindenbe belekötnek

ezzel ők önmagukat igazolják mert nincs önbizalmuk

akinek van, azt nem zavarja hogy vannak mások is rajta kívül

és ittnem csak a homokra gondolok, lehet kövér, szemüveges, mozgásserult, ertelmi fogyatékos vagy csak siman szeret mezítláb mászkálni

a legtobb ember késztetést érez, hogy mindig más dolgába üsse az orrát, kérés nélkül ossza az eszt, megnevelje más gyerekét

2013. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!