Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért fáj az emberek nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az emberek nagy részének az, ha 2 fiú szereti egymást?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 szamo77db ***** válasza:
75%

Egyszerű oka van: őrült mennyiségű hülye ember van! Ezek

tökéletesnek hiszik magukat és soha, semmivel nem lehet

őket meggyőzni arról, hogy valamely kérdésben nincs iga-

zuk! És ilyen kérdés a melegekhez való hozzáállás is. Ne-

kem semmi bajom nincs velük, ahhoz pedig, hogy a hálószo-

bájukban mit csinálnak, senkinek semmi köze!

2012. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
22%
Engem különösebben nem zavar bár mivel ezt (Bizonyított tény) valamennyiben befolyásolja a példa amit lát vagy érzékel mint például a divat is illetve ez a génekben is benne van de az annyira jelentéktelen mennyiségben hogy már alig lehet észre venni csak a genetikára nem lehet fogni mert az csak azt csinálja hogy jobban hajlik a felé de attól még nem meleg az illető az első válaszolónak szólok hogy az nem B*zi hanem Meleg az elnevezésük amm engem csak akkor zavar ha a hátam mögött vannak ha hetero vagy jobb ha nyitva tartod Melegek közt a szemedet.Amugy a meleg nem tehet arról hogy az mint a válasz elején is írtam.
2012. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
13%
mert természet ellenes és gusztustalan!
2012. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
68%
Nekik is gusztustalan ha te nővel smárolsz szeretkezel nekem addig nincs bajom ezzel amig nemén vagyok a célpont ugyanis mindenkinek joga van nemtől független szeretni egy egyént ugy gondolom aki igazán szereti a másikat akkor lehet b*zi is akár az illettő az se fog zavarni.
2012. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
15%
én mint nő, csak azért utálom az ilyen fiúkat, mert engem akarnak utánozni. nincs egyéniségük.
2012. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
9%

Azért mert még hirdetitek is, hogy egymás seggét túrjátok:) Senkit se érdekel rajtatok, meg a többi homokoson kívül. Nekünk heteróknak miért nem rendeznek felvonulást? Hogy mutogathassuk mi is, hogy milyenek a heterók...


21L

2012. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
24%

Jaj ezt úgy imádom:)

Eleve nem természetes, mert génhiba okozza.

Másik meg h menjetek el a Nepligetbe, nézzétek meg, h viselkednek a melegek!

2012. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
79%
Nekem semmi bajom sincs velük,az ö dolguk mit csinalnak(mi a janyokat szeretjük ok nem)ennyi,csak nem kene a vilag elöttbe vällalni,Felvonulas stb :S mire jo az?! nevetsegesse teszik magukat stb ah errol regenyt lehetne irni Na de az o dolguk
2012. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
73%

a felvonulás meghagyásával az állam akarja a társadalmat nevelni, hogy elfogadjuk őket, ahogy a rokkantakat is és arra is az állam nevel(kényszerít) hogy leszokjunk a cigiről.

itt a kérdés, hogy ezek miért politikai érdekek...

2012. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
37%

A kérdés helytelen.. Senkit sem az zavar hogy ők ketten szeretik egymást.. Minket, normálisokat az zavar, hogy a mi gyermekeink, akiknek normális értékrendet szeretnénk átadni, és tisztességes, család-és hazaszerető embert faragni belőlük, ezt látják példának maguk előtt, hogy az is teljesen elfogadható hogy ha egy "fiú" rózsaszín női tornadresszben végigvonul az Andrássy-n miközben 3 másik "fiú" "férfiassága" dörgöli a kloákáját..

El fogadjuk a buz1kat.. (A meleg egy hőmérsékleti állapot, pl nyáron meleg van..) De ne közvetítsenek rossz példát a normális embereknek, és azok gyermekeinek. Fogadjátok el ti is azt a tényt hogy nem egészséges, természetellenes amit csináltok. Az hogy mit művelnek egymás végbelével a 4 fal között, senkit nem érdekel, de a másságot ne tegyék követendő "példává" (vagy divattá) senki számára.

2012. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!