Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért fáj az emberek nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az emberek nagy részének az, ha 2 fiú szereti egymást?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 szamo77db ***** válasza:
95%

Ez egy társadalmilag stigmatizált kérdés. És azért az,

mert elképesztő mennyiségű hülye ember van, aki azt hiszi,

csak az a jó és elfogadható, amit és ahogy ő csinál. És

ezeket aztán soha nem lehet meggyőzni arról, hogy nem jól

fogják fel ezt a dolgot. Egyszerűen képtelenek elviselni,

ha valaki más, mint ők!

2012. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
18%

szerintem senkit sem zavar, ha ezt nem nappal pucéran vonagolva az andrássy körúton teszik!

nem reklámként kell hirdetni a másságot, hanem 4 fal közé zárni, mert ez az adott felekre tartozik csak, magánügy!

heterók sem vonaglanak a nyílt utcán, b_szást imitálva!

2012. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem fáj, egészen addig, amíg nem reklámozzákák magukat mindenhol, hogy "nézd én meleg vagyok", vagy amíg nem nyomulnak rám. Vannak meleg ismerőseim, és semmi bajom nincsen velük.
2012. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 Homo Phil ***** válasza:
92%

Nekem meleg létemre semmi bajom a heterókkal, csak ne fogják meg az utcán egymás kezét vagy ne csókolózzanak.

A szolid heterókkal semmi bajom, de az ilyen esküvői menetes, heteróságukat fitogtató magamutogatók... hááát... :-)

2012. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
83%

Mert tudatlanok. Leginkább ez a jó szó azon emberekre, akikben utálatot kelt ha 2 férfi szereti egymást. Pedig az érzések mindenki lelkében ott vannak, de nem egyformák.

Szomorú, hogy a homofób emberek általában nem is képesek felfogni egy ilyen dolgot...

[link]

2012. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
12%
Mert Ádám és Éva volt....nem Ádám és Béla!
2012. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
93%

Nekem személyesen nem fáj, nem értem, nem tudom feldolgozni, de nem zavar és mindenki azt csinál amit akar, amig nekem vagy másnak nem árt.Általában nem nézek oda, mert nem épp kellemes látvány nekem, azonkivül szó és fintorok nélkül továbbmegyek, ha ilyet látok.


A többi embernek miért fáj?Kezdjük onnan, hogy jó sok ember megszólja azt is akinek a stilusa kicsit már eltér, kicsit fonák, ha valakinek van önbizalma és ez erőssen látszik, ha valaki csúnya vagy kövér, vagy furán áll a haja vagy valami fura rajta.Van amikor azt is megszólják akivel minden rendben, de olyan békésnek tünik és akkor azzal biztos lehet ge*izni.


Lehet egy kicsit túlzok, de kijelentem hogy nem rajongok az emberekért, mert tele van elfuserált alakokkal akik terorizálnak másokat pedig ők mégnagyobb lúzerek, savanyúak, irigyek, saját hibájukat nem látját de a másokét alig várják, hogy nagydobra verjék stb.

Szóval nem arról van szó, hogy ki a hetero és ki nem.

2012. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
58%

Nekem miért fáj?

Mert a legjobb pasik búzák :D

2012. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:
16:32-esnek üzenem, hogy ebben van valami és ennek én kifejezetten örülök :D
2012. márc. 10. 16:34
 20/72 anonim ***** válasza:
6%
Én viszont nem :(
2012. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!