Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért fáj az emberek nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az emberek nagy részének az, ha 2 fiú szereti egymást?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim válasza:
97%
Én sem értem, nem az ő ügyük, miért kell erre pazarolniuk az energiájukat. Szerintem egyeseknek jól esik utálni valakit.
2012. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
87%

nekem is van pasim! :)


24/f

2012. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
97%

Itt páran már nagyon jól megfogalmazták a lényeget nem írom le újra.

Én teljesen elfogadom a homoszexualitást. Legjobb barátom meleg, és itt annyit tennék hozzá, hogy ő igen lelkes meleg aktivista, és bár ezerszer kifejtettem neki véleményemet arról, hogy a meleg felvonulás csak árt az ügyüknek, azt az ő védelmükben kihangsúlyoznám, hogy az utóbbi évek felvonulásai teljesen szimplán felöltözött fiúkból és lányokból álltak, akik simán végigvonultak egy meghatározott útvonalon. Semmi tangában riszálás, meg ilyesmi. De mivel erről a média jó mélyen hallgat, mindenkiben az a kép él - mert valahonnan ezt hallotta - hogy a melegfelvonulás tangában riszáló vonagló b.uzikból áll.

De mondom, én amúgy a felvonulás ellen vagyok, csak az szerintem nem igaz, hogy az utcán smárolnák, meg dugják egymást, ez nagyon gonosz és alaptalan vád.

És azt sem értem, hogy a heteró pasik miért félnek úgy attól, hogy meg akarják dugni őket? Nem állatok, akiknek kontrollálhatatlan ösztönös vágyaik vannak, és minden hímneműre rávetik magukat, csak azért mert annak farka van. A legtöbb meleg ismerősöm magas ívben sz.rik a heterókra, pont azért, mert heterók, és semmi közük nem lesz egymáshoz. :P

Szóval nekem semmi bajom vele, és mindig kiállok a melegek mellett, ha arról van szó.

20L

2012. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fáj. Vajon ki szeret engem?
2012. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
31%
Engem aztán nem érdekel, hogyha valaki a saját neméhez vonzódik, csak ne smároljon a nyílt utcán, mert az nem túl esztétikus látvany
2012. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
100%
Örülnének a heterók..több csaj jut nekik...
2012. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem fáj, egyedül amit utálok az az mikor pasi bámul az utcán feltünöen.Azonkivül felőlem smárolhatnak egymással, nem fog érdekelni.
2012. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
97%

Az emberek hülyék.Foglalkozz azon kevesekkel akiknek semmi bajuk ezzel!

Nekem sincs.Mindenki megérdemli a boldogságot!

2012. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván támadható lesz a kijelentésem, és ahogy a többi, melegséggel nem teljes mértékben egyet értő hozzászólások is, ez is le lesz szavazva, de talán az lehet az ok, hogy lássuk be, nem ez a természetes. Sokan szeretik a 'normális' dolgokat, és úgy gondolják, hogy menjen csak minden a természetes módon, és ha valami ettől eltér, az már kellemetlen érzéseket válthat ki. Mellesleg egyszer láttam erről egy érdekes cikket, hogy rájöttek az orvosok - vagy akik ezzel foglalkoznak - hogy ez igazándiból betegségnek is betudható, mert attól vonzódnak a saját nemükhöz, hogy az agyukban az ezért felelős részek hibásan működnek. Habár ezt már picit erősnek találtam, de elgondolkodtató volt.
2012. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
90%

23:16-os _ amikor rájöttem, hogy meleg vagyok, elkezdtem kutatni, meg utánaolvasni, hogy ez miért van, mi okozhatja a dolgot és én is olvastam erről, illetve, hogy a tudósok a genetikában is keresnek ezzel kapcsolatos összefüggéseket.. de az az igazság, hogy ez nem sok mindenen változtat, továbbra is meleg vagyok..

már túl vagyok az elfogadáson és boldogan élek a barátommal lassan 2 éve.. azt továbbra sem merjük bevállalni, hogy társaságban együtt mutatkozzunk, de sokszor felteszem én is a kérdést, hogy miért rossz másoknak az, ami nekik egyáltalán nem árt.. :( bocsi, de erre még senki nem adott kielégítő választ.


22F (meleg)

2012. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!