Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért fáj az emberek nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az emberek nagy részének az, ha 2 fiú szereti egymást?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim válasza:
30%
09:55 Teljesen egyetértek veled. Szerintem a többi ember is másképp viszonyulna hozzájuk, ha ők is elfogadnák, hogy ez nem megszokott, természetellenes (vagy ahogy páran írták, akár betegség is lehet). Ne úgy akarják beállítani magukat, mint szegény áldozatok, akiket kirekeszt a társadalom. És ne akarjanak gyerekeket örökbe fogadni, ne akarják mindenáron felhívni magukra a figyelmet, és akkor részemről nyugodtan szerethetik egymást.
2012. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem fáj,max ha bele gondolnék,mit csinálnak azok az ágyban...Sőt ,örülök is nekik,több csaj jut nekem,ha kevesebb a konkurencia.Rajtam kívül minden pasi bebuzulhat,akkor az összes hetero csaj az én faxomra lesz!De nem az zavarja szerintem az embereket,hogy szeretik egymást,hanem hogy az utcán csókolóznak,felvonulnak tömegével,de közben egyenlőséget,nem megülömböztetést akarnak.Szerintem kéne egy hetero felvonulást rendezni és akkor lenne egyenlőség kb.
2012. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 Hunter92 ***** válasza:
41%

Nem volt kedvem végigolvasni a hozzászólások, mert nagy részt úgy csak 2 véglet van. Az egyik ocsmány, trágár módom b*zizza és gyűlöli a melegeket, a másik meg azt hajtogatja, hogy ugyan olyan emberek, mint a mi (heterók), hogy ez egy természetes, normális dolog és mindenki hülye, aki ezt nem látja be. Egyikkel sem értek egyet. Hogy lehet a homoszexualitásra azt mondani, hogy természetes? Vizsgáljuk már meg a természetet! Az ember a TERMÉSZETES evolúció során úgy fejlődött, hogy férfi és nő kapcsolatával lehetséges a szaporodás. Minden más párosítás TERMÉSZETELLENES. Azon piszkosul kiakadok, hogy évente felvonulnak. Mire? Minek?


"Homo Phil válasza:


Nekem meleg létemre semmi bajom a heterókkal, csak ne fogják meg az utcán egymás kezét vagy ne csókolózzanak.

A szolid heterókkal semmi bajom, de az ilyen esküvői menetes, heteróságukat fitogtató magamutogatók... hááát... :-)"


Esküvői menetes? Komolyan egy ezeréves hagyományt hasonlítasz a melegfelvonuláshoz? Ne vicceljünk már!

Igazad van, a heterók mi a francért fogják egymás kezét? Ezzel példát mutatnak a kisgyerekeknek, hogy milyen egy természetes kapcsolat. Nem is értem, mit képzelünk magunkról. És igen, ezzel azt akarom mondani, hogy a melegek rossz példát mutatnak. Nem értem, hogy miért akartok természetesnek beállítani egy olyan dolgot, ami minden létező módon ellentmond a természet legősibb törvényének, a szaporodásnak.


Azon meg pláne kiakadok, hogy gyerekeket fogadnak örökbe. Óriási kárt okoznak vele. Hogy fog az a gyerek felnőni? Anyja nem lesz, tehát soha nem fog benne kialakulni egy nőideál. Lesz két apja, de egyiktől sem fogja megtanulni, hogy hogyan kell viselkednie egy férfinak. Szerencsétlen gyerekből, mire felnő, lesz egy sérült személyiségű, zavarodott csődtömeg. Ezek akkor igazak, ha fiúról van szó. Ha lány, az még a jobbik eset, bár az ő személyiségében is alapvető hiányosságok lesznek.


2 fiú szereti egymást? Szeressék. De ne mások előtt, mintha ez természetes lenne, mert ez soha sem volt természetes és soha nem is lesz az.

2012. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Erről nem tehetnek, genetikai. Van aki a nőkhöz, van aki a férfiakhoz vonzódik. Ez van, van aki meg az azonos nemhez.
2012. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
20%
ha leírom le leszek pontozva, mint ahogy eddig mindig ebben a témakörben?
2012. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
71%

rájöttem, ha valakit érdekel, 39-es válaszoló vagyok. fent azért támogatják csak őket, hogy több szavazatot kapjanak. tehát érdekegyezőségből, semmi másból. ha egy politikus, vagy celeb "beismeri" hogy homi, csak a homikat akarja magának megnyerni. színtiszta üzlet.

az, hogy a társadalom elfogadja őket, az miért lenne érdeke a társadalomnak? ha erre lenne válasz, nem kellene ilyeneket kérdezni. itt mindenki valamit valamiért fogad el, vagy nem. ilyen az emberiség.

az én szuverén véleményem pedig kihagyom, mert csak lepontoznak.

2012. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 Hanariko ***** válasza:
74%
Engem nem zavar (ezek szerint én a kisebbik részbe tartozom) de ne az utcán csinálják hanem a négy fal között. Ott senkinek nem fája, nem kéne melegfelvonulást tartani, nem kéne tüntetni és nem kéne kutyákat fejbe rúgni... (bocsi, állatvédő vagyok)
2012. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg zsigeri irigységből, mert mások annak ellenére is boldogok, hogy melegek. Mindig is piti, kicsinyes dolognak tartottam, hogy a saját szánalmasságukban mások magánéletében turkálnak.

Akik pedig természetességgel példálóznak, azokat ki kell ábrándítanom, a homoszexualitás természetes, az emberiséggel egy idős:

[link]

Ami a természetben előfordul, és ennyi ideig életképes, az természetes. És nem kell a bibliai degenerációkkal példázni, mert azok hazug mesék. Isten nem létezik, a melegek igen.

Ameddig pedig nem lesznek jogilag egyenlők, addig igenis vonulhatnak, én támogatom őket. Hetero felvonulás pedig azért nincs, mert őket senkinek sincs eszében negatívan diszkriminálni. Szerintem ha egy fiú és egy lány kézen fogva mehet az utcán, vagy csókolózhat, ezt ugyanúgy megteheti egy meleg pár is.

2012. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 Hunter92 ***** válasza:
14%

Hűha! Találtak egyetlen egy darab, 7500 éves, "rosszul" eltemetett férfit. Igazad van, a homoszexualitás az emberiség megjelenése óta hétköznapi, normális dolog. Már az idők kezdetén is éltek olyan férfiak, aki más férfiak végbelébe dugdosták a péniszüket, mert hát ez így teljesen rendjén van meg ugyebár a fajfenntartás szempontjából is (aminek az őskorban még jelentősebb szerepe volt) nagyon hasznos. Az ősemberek is minden bizonnyal örömmel fogadtak egy olyan hímet a törzsben, aki nem járt velük vadászni hiszen, ha nőként lett eltemetve, akkor gondolom úgy is élt. Ja nem, várj csak! Mit is csináltak azokkal, akik nem tartották be a törzs szabályait? Megvan! Száműzték. Könyörgöm, 7500 év, legfeljebb csak találgathatunk, hogy miért lett nőként eltemetve az ipse.


"...zsigeri irigységből..." Kikérem magamnak, kiegyensúlyozott, boldog heteró ember vagyok mégis elfog a hányinger, ha két pasit smárolni látok vagy csak arra gondolok, hogy van ilyen. Hidd el, hogy nem irigységből fordul fel a gyomrom. Nem szívesen látnám őket nyilvános helyeken, mivel nincs kedvem öklendezve járni az utcán. És , ha egyszer gyerekem lesz, nem akarom azt magyarázni neki, hogy az a két pasi miért nyalta egymást, miközben ő úgy tudja, hogy anya és apa van, nem pedig apa és apa.


Ki vagy te, hogy csak így kijelented, hogy isten nem létezik? Félre ne érts, a legkevésbé sem vagyok vallásos vagy hívő vagy mi a szösz (viszont vannak hívő ismerőseim, akik kivételesen értékes emberek és nagy részben a vallás miatt lettek azok), vallási vitát sem akarok kelteni. Te abban hiszel, amiben, de ne állítsd be a hitedet úgy, mintha egyetemes tény lenne.

2012. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 Hanariko ***** válasza:
85%
7500 éves leleteknél valóban csak találgatni lehet, de szerintem sem újkeletű dolog a melegség. Régen is volt ilyen (töriből nem egyszer vettük hogy a többszáz éve uralkodott királyoknak voltak a női szeretők mellett férfi ágyasaik is) szóval akkor is volt ez, csak nem ekkora a média. Ma (ahogy a photoshoppolt szépségideálokat is ömlesztik ránk, amitől mindenki komplexusos) úgy ömlik ez is mindenhonnan... hogy így melegek, úgy melegek, nem jók, gusztustalan stb... (vagy épp az erre rákontrázás, mert abból is van)
2012. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!