Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen nehéz kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz kapcsolatot találni egy melegnek?

Figyelt kérdés
Most oké, kevesebb lehetőég a titkolózás miatt, nem mehetünk csak úgy oda bárkihez aki megtetszik. Ez tény. De én azt tapasztalom, hogy már az ismerkedési stádiumban is nagyon nehéz.. sokan lelépnek, eltűnnek vagy csak szexet akarnak. Tényleg ennyire nem akar kapcsolatot? persze vannak kivételek de ritka
júl. 7. 15:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Azt nem tudom miért nehéz,de valóban nehéz monogám kapcsolatra ismerkedni.Szerintem ez a titkolózás meg ilyenek nem sok vizet zavar ,inkább a lehetetlen elvárások tömkelege nehezíti meg ,nő meg az igények.kevés férfinek,fiúnak van igénye fix,érzelmes,monogám kapcsolatra.Persze azért vannak kivételek.
júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
Mert ti homárok statisztikailag is hűtlen típusú faj vagytok.
júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Heteróknak se könnyű, csak azért marad együtt a legtöbb hetero mert felcsinálták az asszonyt aztán úgy már nehéz lelépni
júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%

#3 és? Ez ilyen etikátlan, gáz dolog?

nem hittem hogy a felelősségvállalás, fogadalom betartása ciki, megvetendő dolog…

júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
#4 Csupán arra gondolt, hogy a heterok is ugyanolyan hűtlenek meg ugyanúgy félrelépnek, csak őket a gyerek meg a külső látszat nyomása miatt jobban egybentartja.
júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
Mert a melegek nagy részét csak a szex érdekli, kúrni fűvel-fával, semmi érzelem, az se számít, hogy 2 értelmes mondatot nem bír összerakni az illető, fogatlan, műveletlen tahó, csak lyuk-lyuk és dugjuk meg?! Semmi ismerkedés, 1 perc beszélgetés után már le is szopjátok egymást? Ritka igénytelenek vagytok.. Én meleg vagyok, de hányok az ilyen melegektől.. Titeket nem érdekel a párkapcsolat sem, sem a barátság, érzelmek, csak kúrni valamelyik meleg szaunában, gratulálok... Farokképeket küldözgettek, a másikra meg csak nyers húsként tekintetek, majd dobjátok, ha beléengeditek az apatejet... A randi azt se tudjátok mit jelent. Nem tudjátok, mit jelent udvarolni. A melegek egy része arcképet rögtön kér, 0 ismertséggel, másik részük meg egyből küldi a farokképeit. Egyik sem normális, mindkettő tolakodó. Aztán talit persze meg nem lehet összehozni, mert beijednek.. Fétisesek.. Én is csak egy újabb pipa lennék nekik, egy szexbaba... Mi az, hogy barátság, mi az, hogy párkapcsolat, meg érzelmek...? Ennyit a meleg világról....
júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
6: Én meleg vagyok, de az olyan homoszexuálisoktól rosszul vagyok, akik rögtön farokképpel indítanak. Mi értelme ennek? Aztán talira persze nem jönnek el, csak kiverik a másik képeire..
júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

6-os, A mai világban mindenki húsként tekint a másikra, ez nem csak meleg probléma xd


Másrészt miért baj ha valaki arcképet kér? Én ha nem látok valaki profilján akkor szó nélkül törlöm az üzenetét, leszarom hogy privátba akarja küldeni, aki nem vállalja fel magát az ne ismerkedjen

júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
8# De, baromi nagy probléma!! Hetero világ is egy húspiac, de ott valamivel gyakoriBB a monogámia.. A melegek (legalábbis nagy részük) csak szexelni akarnak, társkeresős tapasztalat. Monogám párkapcsolat, barátkozás nuku, csak dugni mindenkivel és fétiseket kiélni érzelmek nélkül, majd dobni a másikat... Ezért vannak pl a meleg szaunák is. Random idegennek minek küldözgessek arcképet? Egyrészt lehet az övé sem a sajátja, hanem lopta valahonnan, másrészt akkor ő minek ír rám?
júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
8# És mi a garancia arra, hogy nem egy homofób valaki van a profil mögött, aki csak szórakozni akar a melegekkel? Sok beteg ember van..
júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!