Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek odaadjam a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek odaadjam a szüzességem az egyik ismerősömnek annak ellenére, hogy nem keres kapcsolatot, én pedig azt szeretnék?

Figyelt kérdés

Egy ideje Tinderen, Gayromeo-n próbálok ismerkedni, nem igazán találok senkit, aki kapcsolatot keresne, vagy ha valaki azt is keres, az első levélben már a szex a téma.


Múlt héten Tinderen matcheltem össze az egyik ismerősömmel, akit régebbről ismerek egy társaságon keresztül, elkezdtünk beszélgetni, nekem nagyon szimpatikus, nagyon bejön mind külsőre mind emberileg, azon a héten összefutottunk egy 1 órás kávézásra, végig szerintem elvoltam pirulva, és görcsben volt a gyomrom annyira izgultam, azóta esténként szoktunk beszélni telefonon is.


Csak Ő inkább tartós szexpartnert keresne, de nem zárja ki azt, hogy kapcsolat lesz belőle, de nem akar zsákbamacskát árulni, illetve tapasztaltabb szex terén mint én.


Áthívott magához péntek estére randizni, nem titkoltan szeretne velem lefeküdni is, és azt érzem, hogy én is vele.


Szerintetek?


Én 21/passzív Ő 27/aktív


jún. 26. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Fu de meleg van itt
jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem károgás,de ha "odaadod " magad, akkor már ott is vagyok azok sorában, akik feladják a kapcsolati elveiket és a szex lesz a lényeg.Ez azért biztos,mert ismered,tudod, hogy ez a srác csak szexet akar semmi mást.

Most vagy átmész,szex lesz és/vagy szexhaverság, vagy nem mész át és maradsz az elveidnél.

Korod alapján nem kéne kapkodni.

jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kéne, várj még ezzel és találhatsz olyat aki kapcsolatot akar
jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

A saját példámon írtam, amit írtam.18 évesen egy ilyen estébe én is belementem és akkor csalódás volt utána a másik fél lerázása, eltűnése, hogy 33 éves koromig egyáltalán nem volt sem barátom,sem kapcsolatom,sem szex senkivel. Utána pedig csak párkapcsolatok voltak és lesznek is.


#1

jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Én várnék valami komolyabbra. Az ilyenek önzőek és csak a saját kielégülésüket keresik
jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
21 évesen még szűz vagy? Ajha. :)
jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Kérlek ne! Lehet, hogy most jó ötletnek tűnik, és ezt kívánod, de a jövőbeni éned nagyon hálás lesz neked, ha ezt most elengeded!

Hasonló dolog történt velem, még a korok is nagyjából megegyeznek, csak a szexuális preferencia volt fordítva.

Röviden fogalmazva belementem, beleszerettem, elvoltunk egy ideig, aztán egyből lecserélt másra, és már nem akart többet látni...

Kérlek legyél okosabb, mint én voltam, és ne a saját károdon tanulj, ha tudsz másokén is. 🙏

jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nyugodtan átmehetsz, csak próbáld meghúzni a határaidat. Például hogy nem lesz szex, csak mondjuk orál, hiszen azt írtad, hogy kölcsönösen kívánjátok egymást.
jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek nem rossz jel, hogy nem zárkózik el a párkapcsolattól sem

Én mit tennék: előre közölném, hogy pénteken nem lesz szex, de szívesen eltölteném vele az estét, randi lehet. Ha nem vállalja, ennyi volt.


Bár ha eddig csak 1x találkoztatok semleges helyen, akkor lehet, hogy ott kellene folytatni.

jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan már az hogy "nem zárkózik el a kapcsolattól ha jó a szex" csak egy átverés hogy kaphatóbb legyél
jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!