Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek odaadjam a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek odaadjam a szüzességem az egyik ismerősömnek annak ellenére, hogy nem keres kapcsolatot, én pedig azt szeretnék?

Figyelt kérdés

Egy ideje Tinderen, Gayromeo-n próbálok ismerkedni, nem igazán találok senkit, aki kapcsolatot keresne, vagy ha valaki azt is keres, az első levélben már a szex a téma.


Múlt héten Tinderen matcheltem össze az egyik ismerősömmel, akit régebbről ismerek egy társaságon keresztül, elkezdtünk beszélgetni, nekem nagyon szimpatikus, nagyon bejön mind külsőre mind emberileg, azon a héten összefutottunk egy 1 órás kávézásra, végig szerintem elvoltam pirulva, és görcsben volt a gyomrom annyira izgultam, azóta esténként szoktunk beszélni telefonon is.


Csak Ő inkább tartós szexpartnert keresne, de nem zárja ki azt, hogy kapcsolat lesz belőle, de nem akar zsákbamacskát árulni, illetve tapasztaltabb szex terén mint én.


Áthívott magához péntek estére randizni, nem titkoltan szeretne velem lefeküdni is, és azt érzem, hogy én is vele.


Szerintetek?


Én 21/passzív Ő 27/aktív


jún. 26. 09:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
ja.. nem zárja ki a kapcsolatot = szex kapcsolat
jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!