Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok a korkülönbség? Én 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok a korkülönbség? Én 19 éves lány a férfi 59 éves Júliusban lesz 60

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje 3-4 hónapja ismerkedem egy férfival elvált 3 gyerekes férfi már van neki 2 unokája is.


Ügyvédként dolgozik és eléggé jó módú és normális művelt tanult férfi nekem ez tetszik benne , külsőleg nem jön be de mivel elég tehetős nem egy Budapesti panel lyukban él hanem egy nagy kertes házban és művelt több nyelven beszél ezért mellette tuti lenne jövőm.


De a korkülönbség nagy a Szüleim biztos elleneznék.



2019. ápr. 4. 13:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
100%
#79, nem őt szidjuk, hanem téged. Még ezt sem tudod felfogni azzal a gucci agyaddal?😂
2019. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
49%

Az öreg perverz engem análisan is megrakott. Jól benyálazta és már tolta is popiba!


Igazából nem értem miért nézitek le az idősebb férfiakat. Amelyik jól tartja magát, többet nyújthat a nőnek, mint sok lelakott alkoholista fiatal.

2019. ápr. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak félúton be kell kötni az infúziót, és bevenni a szíverősítőt...
2019. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!