Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok a korkülönbség? Én 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok a korkülönbség? Én 19 éves lány a férfi 59 éves Júliusban lesz 60

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje 3-4 hónapja ismerkedem egy férfival elvált 3 gyerekes férfi már van neki 2 unokája is.


Ügyvédként dolgozik és eléggé jó módú és normális művelt tanult férfi nekem ez tetszik benne , külsőleg nem jön be de mivel elég tehetős nem egy Budapesti panel lyukban él hanem egy nagy kertes házban és művelt több nyelven beszél ezért mellette tuti lenne jövőm.


De a korkülönbség nagy a Szüleim biztos elleneznék.



2019. ápr. 4. 13:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:

Dolgoznák igen ,de mellette nem kell dolgoznom mivel jól áll anyagilag de ha nem állna jól anyagilag akkor dolgoznák igen.


De én nem vagyok egy munkakerülő liba így is dolgozni fogok nála takarítók mosok főzök rá ,nem fogom engedni hogy miattam felvegyen a lakására házvezető nőt én meg csak punnyadjak az ágyban semmitéve mint a Bea Asszony.

2019. ápr. 7. 10:57
 72/83 A kérdező kommentje:
Egyébként Augusztusban már én is a 20.dik életévemet töltöm kettő x nem leszek már tizenéves lány.
2019. ápr. 7. 11:00
 73/83 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, ugyanilyen ostoba maradsz.
2019. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
96%

És mit remélsz ettől a kapcsolattól? Házasságot vagyonjogi szerződés nélkül, vagy csak azt, hogy havonta rád költ párszázezret? (Ami nem is olyan sok, mert egy dilomás lány multis állásban simán megkeres kezdőként nettó 300 ezret.)


Ha nem vesz el, akkor vagyonod nem lesz, csak max. egy utánfutónyi gönc, miközben a szorgalmasabb fiatal pároknak közösen szép családi/iker/sor- háza és az átlagnak is egy társasházi lakása lesz, mégha fizet is rá még 20-30 évig részletet.


Akkor majd átértékeled a múltat is. Elgondolkodsz rajta, hogy megérte rászánni erre a fazonra 5-10-15 éved, úgy hogy az átlag fiatal párok sokkal boldogabban éltek, gyerekeik lettek. Évente 2 hét közeli tengerpartot, 3-4 hosszú balatoni hévégét, 2 havonta egy wellness hétvégét, egyszer egy hét meg pár egynapos síelést azért a szorgalmasabban dolgozó fiatal párok megengedhetnek 3 csillagosnak megfekelő helyeken. Ehhez képest sokal drágább helyeken 40 plusszos párral tényleg jobb lenne az élet?

2019. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
66%
Megnyilik előtted egy új világ! Szórhatod a pénzt, és élheted a celebek életét! Legyen péld előtted pl. Timike. Hajrá! Ja, és keress egy orvos barátot, aki a Deadelont felírja neked rendszeresen.
2019. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 A kérdező kommentje:

74# álomvilágban élsz, az élet nem ilyen egyszerű.


Nem vagyok diplomás de ha még diplomás is lennék akkor sem lenne könnyű az élet ,8 általános végzettséggel mégis hova mehetnék?

Hozá menjek egy fiatal férfihez aztán szüljek neki 3 gyereket a szépségemet tönkre tegyem meg az egész életemet? Aztán éljek a nyomorban panel lakásban havi 200-300 ezer forintból?

Köszönöm nem ,nem akarok gyereket és a párom sem legalábbis még nem mondott nekem ilyen dolgokat túl korai lenne még.


A Párommal idén nyáron Spanyolországba fogunk nyaralni meg ígérte hogy elvisz és már elkezdte szervezni az útat csak azon aggódom hogy vajon hogy talál-e még normális szállást nekünk mert ilyenkor áprilisban a normális helyek elkellnek.


Persze nem azért aggódom hogy nem drága szállodában fogunk megszállni mert nekem jó a faház is csak azért a első útunk legyen meghitt és tökéletes.



Na most mondjátok meg őszintén melyik az a férfi aki 4 hónap ismertség után Spanyolországba viszi el a barátnőjét?

Látjátok még csak most fogtam fel hogy azért elég szerencsés vagyok.

2019. ápr. 7. 17:55
 77/83 anonim ***** válasza:
41%

Elmondom, mert ez egy anonim oldal. Nem szép dolog amit tettem, de leírom. 22 éves voltam, amikor ajánlatot tett nekem egy 64 éves férfi. Nagyon szép összeget ajánlott, ha lefekszek vele. Nem sokat gondolkodtam. Kicsit mindig is vonzottak tudat alatt az idősebb kéjenc pasik. Ez olyan mocskos dolog, de mégis finom.

Hát titokban belementem. Nem bántam meg, élveztem ahogy rajtam éli ki magát az öreg perverz. Később is megkeresett. Szóval van akinek bejön ez a dolog. 36/n

2019. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
100%

Gyere ügyvéd doktor, gyógyítsd meg a szívem,


Háhá. Fetrengek.

2019. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 A kérdező kommentje:

Jól van irigykedjetek csak ő legalább letett valamit az asztalra falusi fiú volt a szülei szegények voltak de mégis keményen küzdött az álmaiért egyetemet végzett mellette dolgozott egy szövet gyártó üzemben és mire vitte egy jó módú Ügyvéd lett belőle keményen dolgozott és tanult ő ezért és itt az ideje hogy végre kicsit élveze is az életet velem.


Ti meg irigykedjetek engem nem zavar boldog leszek én mellette ne aggódjatok értem 40 év az 40 év de a szerelem le küzd minden falat.

2019. ápr. 7. 21:35
 80/83 anonim ***** válasza:
100%
8 általános... Ezzel mindebt elmondtál. Buta liba. Más opciód nem is lenne, mert ostoba vagy az élethez.
2019. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!