Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok a korkülönbség? Én 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok a korkülönbség? Én 19 éves lány a férfi 59 éves Júliusban lesz 60

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje 3-4 hónapja ismerkedem egy férfival elvált 3 gyerekes férfi már van neki 2 unokája is.


Ügyvédként dolgozik és eléggé jó módú és normális művelt tanult férfi nekem ez tetszik benne , külsőleg nem jön be de mivel elég tehetős nem egy Budapesti panel lyukban él hanem egy nagy kertes házban és művelt több nyelven beszél ezért mellette tuti lenne jövőm.


De a korkülönbség nagy a Szüleim biztos elleneznék.



2019. ápr. 4. 13:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:

Irigykedj csak irigykedj én akkor is érzem hogy ő az igazi intelligens jó szívű ember , talán lehet eljön egyszer a szex ideje is de ő neki szívesen odaadom magam.


Inkább egy középkorú jó szívű embernek adom magam mint egy bunkó perverz aberált fiatal 20-30 éves szexfüggő idiótának.

2019. ápr. 5. 17:34
 52/83 anonim ***** válasza:
100%
Írj még, olyan jó olvasni. Még te magad sem hiszed el ezeket.
2019. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőle kérdezed, nyilván azt mondja, nem túl nagy a korkülönbség. A többi hétmilliárd ember szerint igen. Kire akarsz hallgatni?
2019. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
35%
Megértelek. Én is mindig az isősebb férfiakba voltam szerelmes. Sokkal többet tudnak nyujtani érzelmekben, mint a fiatal bugrisok.
2019. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
100%
Kúrasd meg magad vele, szüljél neki 7 gyereket, azt ha 6 év múlva kifekszik, neveld fel azt a 7 gyereket! De akkor se merj 70-nêl fiatalabbal összejönni, mert a fiatalok kivétel nélkül szexéhes kötsögök!
2019. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha már az előítéletességnél tartunk, biztos vagyok benne, hogy szőke vagy, és nagy a melled... :D
2019. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
95%

" biztos vagyok benne, hogy szőke vagy, és nagy a melled... :D"


Én meg egyre biztosabb vagyok benne, hogy a kérdezőnek nem melle van, hanem farka. xD


De meg kell hagyni, hogy ha tényleg így van, akkor legalább eleinte sokkal jobbam játszotta a szerepét, mint a trollok többsége.

2019. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan nem tudom eldönteni, hogy ekkora troll vagy, vagy olyan rohadt ostoba liba.
2019. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 A kérdező kommentje:

Miért vagyok ostoba liba??

Azért mert szeretek egy férfit aki 40 évvel idősebb nálam?


Azt mondják a szerelemben nem számít a kor nem számít a származás nem számít a pénz nem számít semmi.


Rengeteg ilyen volt már a világtörténelemben pl Írországban is egy 17 éves fiú 73 éves nőt vett feleségül.


Idővel úgyis megfogom szeretni sőt már most azeretem hiszen mindent megad nekem venni akart nekem új telefont is a legújabbat nagyon drágát Huawei p30 de mondtam neki nem kell nem akarom hogy száz ezreket költs rám jó a régi telefon is ,erre ő azt mondta nem számít a pénz megadok neked mindent amit csak akarsz.


Nagyon szerencsésnek érzem magam ha ezt a lehetőséget kihagynám sosem találnák még egy ilyen férfit főleg ha már idősebb lennék még most sem találnák fiatalon.


Ezért úgy érzem megfogtam a Isten lábát :)

Kis Huszárkámmal mert így hívom hogy Huszárka :)

2019. ápr. 6. 01:04
 60/83 anonim ***** válasza:
97%
Na jó, ez tuti troll... Ennyire nem lehet buta valaki.
2019. ápr. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!