Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tinilányok miért izgulnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinilányok miért izgulnak sokszor pocakos, alacsony, kopaszodó, szuszógós 40-50 éves "fériakhoz"?

Figyelt kérdés

És ez miért kevésbé elitélendő a női nem számében, mint amikor egy fiatal srác a "milfekhez" vonzódik?

Megjegyzem ezt úgy vettem észre, hogy fiatal srác vagyok, de én nem vonzódom a "milfekhez".



2019. jan. 29. 14:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

izgulnak a férfiakhoz?

haver járj be nyelvtanra, egy milf tanárnő csodákra képes

2019. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Nincs ezzel semmi gond ha nem kapcsolatra kell neki. L
2019. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1. Gondoltam kijavítom, amikor észrevettem...

Először ugyanis vonzódnakot akartam írni. De rossz a telóm, laggol, kínszenvedés vele írni, így gondoltam majd mindenki kikövetkezteti.

2019. jan. 29. 14:26
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Akikről te beszélsz, azok inkább 60+ évesek (lásd: Andy Vajna). Tessék itt van egy pár 40+ -os ismert ember, döntsd el te, hogy miért izgulnak rájuk a nők:

[link]

2019. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, a 2. link rossz lett:

[link]

2019. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Nök: nem vonzódnak, de a pénzért megéri elviselni.

Férfiak: vihogós kis tini libát bárki tud szerezni, de egy 18 évesnek a legnagyobb dicsőség egy érett sokat megjárt milf figyelmét felkelteni és megtartani

2019. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Ki mondta, hogy a 40 + férfiak alacsonyak, kopaszok, szuszogósak, pocakosak?
2019. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Ki mondta, hogy a 40 + férfiak alacsonyak, kopaszok, szuszogósak, pocakosak? Úgy tűnik, inkább az a baj, hogy hozzád nem vonzódnak a fiatal csajok. Féltékeny vagy.
2019. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én nem az ismert, legszexibb 40-es szupersztárokra gondoltam, és nem is Vajnára, hanem a való életben sokszor nem előnyös külsejű 40-50 éves pasikkal jönnek össze a 16-17-18-19 éves lányok. És érzelmi alapon, akikkel lelkiznek.

És ilyen kamu drámáik vannak és közben nagyon érettnek érzik magukat ezek a csajok. Ti ezt nem tapasztaltátok?

2019. jan. 29. 14:42
 10/22 A kérdező kommentje:

#8-9. Nem mondtam, hogy a 40-es férfiak mind ilyenek, de vannak fiatal lányok akiket kifejezetten az ilyenek "hálóznak be", ha lehet ezt így mondani, bár nem annyira lehet, mivel X év múlva is azt foglyák állítani ezek a lányok hogy Ők érettebek voltak már akkor a koruknál és érzelmek is voltak és, hogy pozitív tapasztalat volt, stb.


De ezek a férfiak leginkább ilyen 6-8 éves kisfiúkra izguló pedók benyomását keltik, mégsem azok.

2019. jan. 29. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!