Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tinilányok miért izgulnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinilányok miért izgulnak sokszor pocakos, alacsony, kopaszodó, szuszógós 40-50 éves "fériakhoz"?

Figyelt kérdés

És ez miért kevésbé elitélendő a női nem számében, mint amikor egy fiatal srác a "milfekhez" vonzódik?

Megjegyzem ezt úgy vettem észre, hogy fiatal srác vagyok, de én nem vonzódom a "milfekhez".



2019. jan. 29. 14:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Én ilyennel még nem találkoztam, hogy lepukkant, 60-nak tűnő 40-esnek lett volna tinicsaja. Max. azt tudom elképzelni, hogy a tinicsaj is ronda/dagadt, vagy sugarbaby.
2019. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem, a tini csaj az átlagos, nike cipőt hordó, meg telefonnal villogó csaj, de nem sugarbaby.

A pasi pedig esetenént még az anyjával is lakik és oda viszi a csajt.


Közvetlenül nekem 8 ilyen esettel volt tapasztalatom 10. óta, azaz 3.5 év alatt. De sokkal többről hallok.


Olyasmi férfiakat képzeljetek el külsőre mint Bajor Imre 40-50 évesen.

2019. jan. 29. 14:57
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Na igen egy jó kis sugarbaby-nak is vannak előnyei.. Amikor mondjuk úgy majdnem tini lánnyal voltam akkor pontosan nem azért mert fiatal stb, hiszen idővel ő is majd idősebb lesz , hanem azért mert volt miről beszélgetni is. Nem volt a világ legszebb csaja de ronda sem volt és ez így pont jó volt. Semmivel nem nagyobb dicsőség egy tini srácnak megtartania egy milfet mert ha a srác tapasztalatlan akkor a milf úgy vágja át ahogy nem akarja, mondjuk akkormár nem tini voltam de 22 és egy 39 éves barátnőm volt.. Gondoltam én, fmessze laktunk egymástól és ő állandóan féltékenykedett és nekem lett ebből elegem.. Aztán évekkel később kiderült hogy velem párhuzamosan is volt egy pasija.. Olyan érdekes hogy most hogy az interneten keresztül mindenki felháborodik a húsz év esetleges korkülönbség miatt, de régen sem volt ez máshogy csak jobb ezt így beállítani.. Am megy nem azzal vannak a tinik akivel szeretnének? Ha meg egy negyvenes pasi csak azért kezd jóval fiatalabb lánnyal mert könnyű prédának tartja, akkor komolyan vissza fog ütni a dolog mert hamar át fognak látni rajta és ha elkényelmesedik úgy dobják hogy csak na..
2019. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
Hát passz. Mármint rám is gerjedt már tinicsaj, de én olyan korúnak nézek ki, mint Jared Leto (mondjuk bekaphatja, mert ő 47 évesen néz ki 30 körülinek, én meg 41 évesen). Szerintem fizet a pasi a kiscsajnak. Okés, hogy a mai tinifiúk elég feminimek és lövésük sincs, hogy kell udvarolni, de azért ennyire csak nincsenek elkeseredve a tinipuncik.
2019. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés abszolút hülyeség
2019. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Privátba elküldenéd az adott tinicsaj adatlapját, meg a pasiét? Kíváncsi vagyok tényleg.
2019. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Adatlapját?! :D
2019. jan. 29. 15:33
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan nem alacsony (192 cm) , de tény 140-150 kg pocakos, 53 éves pasi aki engem izgat, de nagyon bírom a dumáját, vicces és baromi izgatóan beszél velem a szexről,amitől nedves lesz a puncim. Engem valamiért nagyon izgat a korkülönbseg is és a testalkat beli különbség is. 158 centi, 46 kg vagyok. Élvezem, hogy munkaidő után belopakodik az öltözöbe utánam és ott szexelunk, miközben van 2 kollégám az ajtó túloldalán . Egy kis gyorskajazoban dolgozom diakmunkaskent,ami az övé.

19L

2019. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
Előző vagyok. Gimis koromban is vonzottak az ilyen pasik. 15-16 évesen volt egy hasonló szex kapcsolatom egy negyvenes pasival.
2019. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt osztálytársnőm 17 éves korától 21 éves koráig volt együtt az elején 31, míg a végén 35 éves alacsony, kopaszodó, pocakos csávóval. Az a csávó is 40-enesnek nézett ki. Az osztálytársnőm pedig magas volt, de nem egy szépség, bár olyan csúnya sem volt. Utólag úgy volt vele, hogy élete egyik legrosszabb döntése volt az a csávó. Én nem feszegettem a témát, annyira nem izgatott, de szerintem pusztán a kor az ami vonzotta semmi más. Hogy egy idősebb csávó és mellette ő is magát felnőttebbnek érezheti. Annyit hallottam mikor a lányoknak mondta, hogy igazából minden szar volt vele. Mellesleg ez is egy 15 éves story.

A baj az, hogy én nekem is mindig a kedvencem a 21-24 éves lányok voltak. Mindig is ilyen korú barátnőm volt, bár nem szándékosan. Jelenleg is 23 az aktuális barátnőm. A baj az, hogy én már megállapodni akartam, de kezdek kételkedni a kapcsolatban. Viszont 30-on túl meg egyre inkább közelebb megy az ember az ilyen nagy korkülönbségekhez. Szörnyű belegondolni, hogy esetleg majd én is 40 évesen egy 21 éves lánnyal legyek együtt. Nagyon rosszul érezném magam. Igazából most már értem apámat, hogy 50 évesen miért pattintott le 25 éves lányokat. Elvált volt, mielőtt ebbe akarna belekötni valaki

2019. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!