Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok a korkülönbség? Én 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok a korkülönbség? Én 19 éves lány a férfi 59 éves Júliusban lesz 60

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje 3-4 hónapja ismerkedem egy férfival elvált 3 gyerekes férfi már van neki 2 unokája is.


Ügyvédként dolgozik és eléggé jó módú és normális művelt tanult férfi nekem ez tetszik benne , külsőleg nem jön be de mivel elég tehetős nem egy Budapesti panel lyukban él hanem egy nagy kertes házban és művelt több nyelven beszél ezért mellette tuti lenne jövőm.


De a korkülönbség nagy a Szüleim biztos elleneznék.



2019. ápr. 4. 13:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy ilyen válaszok lesznek kicsit rosszul tettem fel a kérdést.


Én nem csak a pénzt láttom benne hanem azt hogy milyen kedves gondoskodó aranyos és normális művelt ellenben a többi férfival akiknek csak a szex lebbeg a szemük előtt ,hát ez a férfi nem ilyen ő szerelemre vágyik nem szexre a többi pasival ellentétben.


Nyílván a szerelemben nem számít a pénz de azért idővel azért mégis csak gondolni kell a jövőre hogy egy gyárban robotolok napi 12 órát fillérekért modernkori rabszolgaként éljek vagy pedig normális életkörülmények között éljek háziasszonyként.


Inkább a utóbbit választanám.

2019. ápr. 4. 14:06
 12/83 anonim ***** válasza:
10%
Pont ideális, ne hallgass a vészmadarakra!
2019. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként pedig a mai világban mindenki úgy boldogul, ahogy tud! 19 évesen mennyi esélye van bárkinek is csak egy saját lakásra!?? Mikor pesten 30nm 20M Ft! Használja ki mindenki az adottságait és a lehetőségeit. Politikusaink lopnak, a fiatal lányok meg jó egzisztenciájú ferfiakkal állnak össze. Mi ezzel a baj? Menjen el egy diplomával a CBA-ba 160e-ért dolgozni és fizessen 120e + rezsi albérletet és haljon éhen?

Mennyivel elítélendőbb, mint akik elmennek az országból, hogy meg tudjanak élni!?

2019. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
97%

utolsó elég szomorú ha te valóban azt szeretnéd hogy több olyan nő legyen aki amugy nem is talál vonzónak csak a pénzed miatt rád mászik.


Egyébként nagyon sok és csak szívni fogsz mellette lenne mellete jövőd ? milyen jövőd? mire 30 lennél ő már lehet a sírba lesz te meg pénz nélkül családod és az ő családja szemében is megvagy bélyegezve pénzt jó esélyel egy fityinget se kapsz mert a gyerekek unokákat de tegyük fel tovább mész és összeházasodsz vele csinálsz egy olyan vagyon szerződést hogy valóba neked is jusson viszont özvegy leszel és vannak bizony olyan férfiak akik ha megtudják hogy összejöttél régebben egy 40 évvel idősebb emberrel mert tehetős volt "és biztos jövőd lett" jól ott is hagyj vagy nem fog sose komolyan venni. Személyes véleményem? Egy 60 éves lassan nyugdíjas ember magánprostija lennél.

2019. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
100%

"idővel azért mégis csak gondolni kell a jövőre hogy egy gyárban robotolok napi 12 órát fillérekért modernkori rabszolgaként éljek vagy pedig normális életkörülmények között éljek háziasszonyként.


Inkább a utóbbit választanám."


Mondjuk meglepne, ha egy 60 éves ügyvéd feleségül venne egy végzettség nélküli 19 éves lányt, de ki tudja ....


Amúgy a saját megítélésed szerint olyanok az értelmi képességeid és a szorgalmad, hogy csak a 12 órás - vagy akárhány órás - gyári munka jöhetne szóba, ha nem abban gondolkodnál, hogy egy férfi eltartson, és anyagilag kiszolgáltatott legyél neki?

2019. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
58%

Ahan értem

És nem gondoltál arra hogy ki tanulj valami jó szakmát? Jó munkád legyen?

Azt írod ez a férfi szerelemre vágyik.

De írod azt h neked nem jön be

Azaz az ösztönre Szerelmet TE biztos hogy nem fogod megadni. Hisz egy olyan embert nem tudunk tiszta szívből szeretni aki nekünk nem jön be.


Oké normális, kedves,gondoskodó, intelligens.

Ez mind szép és jó

De szerinted mennyit tett azért hogy jól éljen?

Azt hiszed h neked csak elég oda tartani a kis feneked?

Cicám.. és mi lesz veled ha ez a férfi egy hirtelen szívrohamban vagy agyvérzésben meghal?

Hm akkor veled mi lesz?

Mert Te egy fillért nem fogsz kapni

És mivel lusta voltál tanulni és normálisan dolgozni Na akkor majd mehetsz a 8 általánossal vagy az érettségi papiroddal 3 műszakban vagy 12 órában gályázni

Bár ahogy a válaszodat elnézem hamarabb mennél te Dubai-ba selykhez prostinak ,minthogy normális életet élj..


Csak úgy szólok hogy a Háztartásbeliség nem olyan jó buli ám mint aminek te gondolod a kis pici agyacskádban.

25N

2019. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
95%
Őszinte Szerelmet *
2019. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
75%

De fogok röhögni ha pár hónap múlva felteszel itt egy olyan kérdést, hogy a 60 éves párod rajtad akarja kiélni a szexuális aberrációit és mit tegyél :D

Majd nyalogathatod az őszülő szőrös segglyukát mert kitartott háziasszony lett belőled :)

2019. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
Álomvilágban élsz az a "tuti" jövőd hogy anyagilag kiszolgáltatott vagy egy férfinak aki 60 és a halál közt jár miközben te elötted még ott az egész élet biztos akarod hogy sok közeli ismerősöd fejében te légy a gold digger aki bár nem is tetszik neki külsőre a pasas de összejött vele... nekem semmi gondom nem lenne ha ahogy te is írtad /külsőleg nem jön be de mivel elég tehetős.. / rész nem lenne ott.
2019. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 A kérdező kommentje:

16# Olyan embert nem tudunk szeretni aki nem jön be.


Há há de szánalmas vagy hogy te csak a külsőt nézed ,csak hogy én nem vagyok olyan lány aki csak a külsőt nézi nekem fontosabb a belső mint a külső.



Most hiába vagy egy nagy Casanova Macsóval ha a belsője egy agresszív barom szexmániás őrült.


Inkább lennél egy ilyenel aki minden nap megver azért mert nem szexelsz vele minden nap?


Hát ez a te problémád manapság már minden lány csak a külsőt nézi kevés lány van akinek fontosabb a belső ,még az a szerencse hogy én ehhez a kevéshez tartozom.

2019. ápr. 4. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!