Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok a korkülönbség? Én 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok a korkülönbség? Én 19 éves lány a férfi 59 éves Júliusban lesz 60

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje 3-4 hónapja ismerkedem egy férfival elvált 3 gyerekes férfi már van neki 2 unokája is.


Ügyvédként dolgozik és eléggé jó módú és normális művelt tanult férfi nekem ez tetszik benne , külsőleg nem jön be de mivel elég tehetős nem egy Budapesti panel lyukban él hanem egy nagy kertes házban és művelt több nyelven beszél ezért mellette tuti lenne jövőm.


De a korkülönbség nagy a Szüleim biztos elleneznék.



2019. ápr. 4. 13:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
96%
nyomorult:D istenem,de egy elkrvult világot élünk.papád lehetne,de biztos nem sok a korkülönbség.iq bajnok...
2019. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
94%
Hiába próbálod feléleszteni a szart, az szar marad... Egy pénzéhes felszines, buta liba vagy, aki tudja, hogy semmire nem vinné az életben egy gazdag pasi nélkül.
2019. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
94%
Tedd csak tönkre az életed. Vajna Timi 2
2019. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
74%

A titok, hogy pár év múlva se ess teljesen pofára az, hogy amit kérsz tőle pénzt (nem kártyán gondolom, hanem kp) cipőre, ruhára, bármi másra, azt nem egy az egyben elköltöd, hanem kicsit többet kérsz. Mondjuk cipőre 40 helyett 60-at, telefonra 200 helyett 250... Stb. A különbözetet pedig egy bankszámlára befizeted, ahol nem nyúlsz hozzá. Nem kérsz számlakivonatot, legfeljebb internetes banki felületet az ellenőrzésre. Szóval olyan számlára amiről nem tud. És ha 3 év múlva lecserél, akkor a havi átlag 100-ból összejön 3 600 000.


Illetve az addig tartó idő alatt nézel egy fiatal gazdagot. Fiatal alatt 25-35 évest értem. Ha bármi van előrántod... Már ha még te is kellesz neki.


A többiek az egyéb gondolataimat már összefoglalták, hogy idővel szex lesz, megun, 8 általánossal gyáron kívül nehéz munkát találni, aranyásó, stb. Ezek miatt nem ítéllek el. Te életed, ahhoz kezdesz vele amihez akarsz. Mivel 19 vagy így a szüleid maximum véleményt mondhatnak, nem szólhatnak bele.

2019. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
94%
#33 Kár hogy nem mentem ki szivarért...oda :D
2019. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
95%

# 28/35



Aranyásók ha találkoznak mi?

2019. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
63%

Áh, csak intézd el hogy bekerülj a végrendeletébe, és próbáld meg addig játszani a szende szüzet aki szeretné ugyan végigtaperoltatni magát az öreggel, de az erkölcsössége nem engedi, amíg be nem adja a kulcsot. Mennyi is a férfi átlag élettartam? Már nem lehet sok vissza neki...


Na jó, a viccet félre téve trollkodj máshol, faszikám... De annak ellenére hogy 99% hogy ez egy troll kérdés, itt az igazi tanács: tudom, hogy vonzó ötlet, hogy odaszegődj egy ilyen mellé, amíg rendbe nem jössz anyagilag és a saját lábadra nem állsz, de az ilyen férfiak degeneráltak. Az agyukban el van valami törve, betegek, stb.

Ismered azt az érzést, amikor ránézel egy 14 éves taknyos kiskölyökre, és azt mondod magadban, hogy "fuj, én ezzel a kis mimózával sosem tudnék összejönni"?

Ez az érzés sosem múlik el egy normális emberben, és sosem menne túlságosan a saját korcsoportja alá.

Hidd el, nem akarsz te egy olyan férfi társa lenni, akiben nincs meg ez az érzés. Egyszerűen nem éri meg, akármekkora kertje is van, és akármennyi pénzt is ölne a taníttatásodba.

2019. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nincs ezzel gond!
2019. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
83%
#36 Nem én csak egy szivarkedvelő öreg csóró 46F. vagyok :)elfüstöltem volna azokból az öreg tiszteletére amit a Blikk olyan lelkesen fotózott.Jó csóka volt az öreg,bírtam a Rambo-t mai napig is bírom.
2019. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
51%
Épp betöltöttem a 11 et 83ban ősszel már akkor láttam.Szereintem benne vagyok az első pár emberbe aki akkor látta nálunk...meghatározó,gyűlölöm a vallást és a rendszert.
2019. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!