Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok a korkülönbség? Én 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok a korkülönbség? Én 19 éves lány a férfi 59 éves Júliusban lesz 60

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje 3-4 hónapja ismerkedem egy férfival elvált 3 gyerekes férfi már van neki 2 unokája is.


Ügyvédként dolgozik és eléggé jó módú és normális művelt tanult férfi nekem ez tetszik benne , külsőleg nem jön be de mivel elég tehetős nem egy Budapesti panel lyukban él hanem egy nagy kertes házban és művelt több nyelven beszél ezért mellette tuti lenne jövőm.


De a korkülönbség nagy a Szüleim biztos elleneznék.



2019. ápr. 4. 13:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
65%

Háááát gyerekek, végigolvastam mindenkinek az irását.

A következő gondolatok jöttek elő :


1. Azért sokaktoknál érdekes az, hogy hogyan jöhet ki ez a lány a kapcsolatból (mennyire éri meg, akkor ez nem anyagiasság, ugye ? áááá)


2. Arra az egy tényre senki nem gondol, hogy mindketten jólérzik magukat, élvezkednek élvezik az életüknek ezt a részét. Nem agyalnak, nem filóznak, hogy, jaaaj megéri ez nekem ? stb stb stb.


3. Tapasztalatból tudom, hogy igenis vannak még olyan lányok, akiknek más az érték, élményben-élvezetekben.

Különben is, minden jó 18+os nő visszaél a fiatal-ropogós cicijével és egyebeivel. Csak indirekt módon, az egész FBook és társai erről szól, kipakolják magukat igy-úgy, aztán várják az érzelmi csodát, esetlegesssseeeennnnn :-) az életükre a megoldást.


4. Itt is kivehető az, hogy ha valami-valaki nem a 25000-ik birka a sorban, nem társadalmi-átlagos módon él, nem a terhesség-küzdés-hitel-húúú45lettem életformára vágyik, azt mindenki lekostólja.


5. Mellesleg nekem is volt olyan bnőm, aki 17+-os volt, én meg 50, csak a felállás forditva volt, ő volt kőgazdagabb nálam és mégis együtt voltunk 1,5 évig. Gazdagságot kapott otthon egész életében, de kedves meghallgató-megértő szeretetkommunikációt semmit.

Azért az is érdekes, hogy egy két többórás szeretkezés (nem szexeléses dugóbajnokság) közben-után akár egy órán át összebújva mesélte a keserűséget ki magából, amit addig átélt otthon. Azért ez is érdekes nem ? És ha kicsit rosszindulatúan azt mondom, hogy ááá ilyen nincs, csak a fele az igaz, már az is sok.


6. Egyáltalán nem biztos, hogy az ügyvéd már most azon folózik, hogy kidobja majd öt év múlva. Nem mindenki szivtelen-kihasználós szemét azért, mert 60 éves lett és tele van zsé-vel.


Szóval kb ezek a gondolataim jöttek igy spontán. És kedves lekostoló lányok-nők, tegyétek a szivetekre a kezeteket, őszintén, nektek nem lenne jobb a gályázás helyett a kényelmes, gondtalan élet ? Elfelejtve azt, hogy ki mit tett bele egy kapcsolatba. (akkor ki is lesi a kézzelfogahtó értékeket ?)


Úgyhogy én azt mondom a kérdezőnek, hogy igen, élvezze, ha neki ez jó. Inkább azt javaslom, ne itt kérje ki a véleményét a világnak, mert 95%-ban lekostolást és beszólást fog kapni.

2019. ápr. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 A kérdező kommentje:

Igen valóban egy Úriember ő.

Minden egyes alkalommal amikor találkozunk vesz nekem ajándékokat a legutolsó alkalommal egy nagy ajándék kosarat kaptam és elmentünk a Aréna plázába ott is kajáltunk és vett nekem egy új magassarkú cipőt 28 ezer 990 forintért.


Aztán elakart vinni moziba de nekem nem volt kedvem ezért kimentünk a duna partra sétálni naplementét nézni beszélgetünk és olyan jól érzem magam mellette és nem csak azért mert kő gazdag és a legújabb Opel Astrával hurcolja a fenekem minden hová ,hanem azért is mert olyan udvarias normális egy igazi éret felnőtt férfi a többi perverz aberált férfivel ellentétben AKIK most is írogatnak rám privátot a undorító férgek hogy gyere hozzám én is gazdag vagyok 22 centis farkam van s..ggbe duglak nagyon jó vagyok az ágyban.


Ilyen undorító gusztustalan majmokal akkor se mennék el ha olyan szegény lennék mint a templom egere akkor se mennék el ha ők milliárdosok lennének inkább dolgoznák rabszolgaként minthogy ilyen aberált férfiakkal éljek együtt akiknek 0/24-ben a dugáson jár az agyuk kielégíthetetlen férgek akik sosem elégülnek ki csak dugnának éjjel nappal szánalmas ilyeneknek lekénne vágni a farkukat.

2019. ápr. 5. 11:50
 43/83 anonim ***** válasza:
100%
Egy úriember, persze, mert meg akar venni magának. :D te meg ostoba vagy, mint a föld. Hogy tervezed amúgy, vele akarsz maradni? Vagy csak pár év szórakozás? Ha vele maradsz, és akár most rögtön teherbe esel, mire a gyerek annyi idős lesz, mint te, az apja 80, vagy nem is él már... Miután biztos jövőről beszéltél, gondolom ebbe is belegondolsz. Vagy gyereket sem akarsz? Csak pénzt?
2019. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 A kérdező kommentje:

Sosem késő Apának lenni ott van a nem tudom milyen zenész nem jut eszembe a neve Omega énekese vagy nem tudom pontosan ő is 70 évesen lett Apa meg a nagy Hollywoodi sztárok azok is 70-75 évesen lesznek Apák ugyan már egy ember képes 100 évig is élni Nagyapám 81 éves és olyan erős mint a vasbeton még mindig dolgozik ha hiszitek ha nem a nyugdíj mellett és úgy megy mint a rakéta a fiatal 20 éveseket meggyalázva dolgozik akik egy méteres árkot kiásnak és már bevannak sz..rva Nagyapám meg 3 ember helyett dolgozik igazi Náci vér van benne úgy is szokták hívni hogy Vasember meg Ufó hogy ő nem is ember hanem egy Ufó.



Szóval Nagyapám a példa arra hogy nem az számít hogy hány éves az ember hanem az hogy mennyinek érzi magát.

2019. ápr. 5. 13:14
 45/83 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak tetteted?

Miért tettef fel a kérdést, ha mások véleményét amúgy meg lesz*rod?!

2019. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
96%
Ne ettessétek a trollt. Saját magának is ellentmond a hozzászólásaival.
2019. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mond, töcsök volt e már?
2019. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ennyire ostoba vagy? Felfogod, hogy ha lenne gyereketek, olyan lenne, mintha a nagyapád lenne az apád?
2019. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 A kérdező kommentje:

Hogy volt-e már köztünk szex?


Nem nem volt mivel ez a pasi mint mondtam normális pasi ,nem olyan állat mint ti vagytok bunkókáim.


Ti benneteket csak az állati ösztön hajt mert állatok vagytok de őt nem hajtja semmilyen állati ösztön mert ő egy művelt ember.


Sőt még nem is beszélt még a szexről sohasem pedig már Január óta ismerjük egymást,azt elismerem hogy idős hozzám de velem egy idős lenne vagy max 30 éves akkor mondhatnám azt hogy tökéletes pasi.


Ti meg csak irigykedjetek nem érdekel mit mondtok már úgyis minden pasi egy perverz szexéhes barom kivéve őt.


Szóval döntöttem össze fogok költözni vele mert ez egy nagy lehetőség ilyen pasit már nem találok.

2019. ápr. 5. 16:36
 50/83 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy nem akar megtöcskölni az öregkany, egyrészt már nem működik neki, másrészt meg a kisunokájának néz, azt meg ugye senki nem rakja. De írj még, olyan jó olvasni.
2019. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!