Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarnak páran a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak páran a legelső randin szexelni, ha van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Legyen bármi is a cél tartós kapcsolat vagy szexkapcsolat szerintem jobb minél hamarabb ha megvan a kémia. És nőként kérdezem ezt, férfiaknál volt ilyen tapasztalatom. Mire jó az, hogy várjunk a 3. randiig vagy esetleg még tovább és ha már megkedveltük egymást és amúgy minden klappolni kiderül, hogy a szexben nem illünk össze, esetleg ruha nélkül nem tetszünk egymásnak? Az nem sokkal rosszabb ha ezen bukik? Ha már nem barátként ismerkedünk és úgy nézünk egymásra, mint férfi a nőre és fordítva, akkor nyilván lesz szex is. Volt már rá példa, hogy jól nézett ki a férfi, de semennyire nem klappoltunk. Volt hogy örültem, hogy előbb derült ki, volt, hogy picit későbben.


Ha ti halogatjátok, akkor mi az oka? Volt már, hogy nem úgy terveztünk mi sem, utólag mondta a férfi, hogy nem volt leszőrtelenítve a farka :D mondjuk ezt megértem. Volt aki azt mondta, hogy nem akarja elsietni, mert nem ribinek tart és kedvel. De akkor meg nem az lenne a lényeg, hogy minél többet lehessünk együtt?


2019. febr. 19. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 A kérdező kommentje:
Valóban gondolták rólam már, hogy férfi vagyok. Miért érdekelne ez férfiként? Szerintem elég sok olyan tapasztalatom van, amit csak tapasztalt nő tudhat, nem számodra gondolt pattanásos kisfiú.
2019. febr. 20. 14:23
 72/85 Drazicc ***** válasza:
Szóval akkor nem férfi vagy hanem pattanásos kisfiú? Végül is ez mindent megmagyaráz.
2019. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:

"Valóban gondolták rólam már, hogy férfi vagyok. Miért érdekelne ez férfiként? Szerintem elég sok olyan tapasztalatom van, amit csak tapasztalt nő tudhat, nem számodra gondolt pattanásos kisfiú."


Éppen ez az, úgy írsz mint egy kanos, unatkozó srác, nem úgy mint egy felnőtt nő

2019. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 A kérdező kommentje:

[link]


Most pedig találjátok ki, hogy a nővéremhez vagy anyucihoz rohantam, hogy csinálja ezt a képet, esetleg férfiként műkörmöm van és női kezem. Ha én kamunak gondolok egy kérdést, akkor nem írok.

2019. febr. 20. 15:08
 75/85 anonim ***** válasza:
Most akkori van? 😂😂😂😂
2019. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy feltettem egy kérdést, amire valóban választ vártam és kaptam is, egyeseknek meg nem hihető, hogy ilyen nő létezik.
2019. febr. 20. 15:20
 77/85 anonim ***** válasza:
66%

Te írtàl múltkor nagyon sokat az anális szexről, meg hogy naponta 3-4x a beleidben matatsz.

Ha v.ki tudja, linkelje be, akkor is küldött képet, ugyanolyan köröm, ugyanolyan gyűrű.

2019. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül én itt melletted àlltam/àllok, mert én sem vagyok/voltam hajlandó szex nélkül az időmet pocsékolni.
2019. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 A kérdező kommentje:
Igen, én voltam. Azt is vállalom.
2019. febr. 20. 15:29
 80/85 anonim ***** válasza:
Felnőtt pàrkapcsolatok/Pàrkapcsolati problémàk/Februàr 10.
2019. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!