Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarnak páran a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak páran a legelső randin szexelni, ha van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Legyen bármi is a cél tartós kapcsolat vagy szexkapcsolat szerintem jobb minél hamarabb ha megvan a kémia. És nőként kérdezem ezt, férfiaknál volt ilyen tapasztalatom. Mire jó az, hogy várjunk a 3. randiig vagy esetleg még tovább és ha már megkedveltük egymást és amúgy minden klappolni kiderül, hogy a szexben nem illünk össze, esetleg ruha nélkül nem tetszünk egymásnak? Az nem sokkal rosszabb ha ezen bukik? Ha már nem barátként ismerkedünk és úgy nézünk egymásra, mint férfi a nőre és fordítva, akkor nyilván lesz szex is. Volt már rá példa, hogy jól nézett ki a férfi, de semennyire nem klappoltunk. Volt hogy örültem, hogy előbb derült ki, volt, hogy picit későbben.


Ha ti halogatjátok, akkor mi az oka? Volt már, hogy nem úgy terveztünk mi sem, utólag mondta a férfi, hogy nem volt leszőrtelenítve a farka :D mondjuk ezt megértem. Volt aki azt mondta, hogy nem akarja elsietni, mert nem ribinek tart és kedvel. De akkor meg nem az lenne a lényeg, hogy minél többet lehessünk együtt?


2019. febr. 19. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:

A múlt az múlt, engem sosem érdekelt, azzal foglalkozom, hogy boldogan élünk, jól élünk, minden igényét kielégítjük a màsiknak, de nem csak szexuàlisan!

Elég sokminden kell egy kapcsolathoz, de azt vallom, az igazàn jó szex képes összelàncolni két embert.

Persze, csak akkor, ha mindkettő embernek olyanok az igényei, minőségre és mennyiségre is.

2019. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy a rendszeres szűrővizsgálatokat fontosnak tartottam kalandos időszakomban, gumi ide vagy oda.

Természetesen tartós kapcsolatban, mint a jelenben sem, nem hasznàlunk óvszert.

2019. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 A kérdező kommentje:
# 62, teljesen így látom én is. Én is jártam és járok vizsgálatra. Ha vért adsz, akkor néznek mindent, úgy is megoldható és még segítesz is.
2019. febr. 20. 10:40
 64/85 anonim ***** válasza:

"Rendben, hogy kicsi a világ, de normális férfi nem beszélni ki, hogy a párja hány nővel volt. Szóval a haverok honnan tudnák?"


Azért azt egy lakókörnyezetben, baráti rokoni közösségben igen csak tudják, hogy a leányzó igen csak nagy forgalmat bonyolított le. :)


Nálunk legalább is mindig igy volt. És senki nem akart kezdeni az ilyennel.

A legenyhébb kifejezések pl: "az ilyen tripperes k..vát még bottal sem piszkálnám meg"

"Max a kutyámmal b..atnám meg" illetve "az ilyen azt sem érdemli meg, hogy belehugyozzanak a pofájába" stb. Egyszóval egy csövest többre értékeltek. És a legdurvábbakat érdekes módon a lányok említették: mondván, hogy szégyent hozott a női nemre.

2019. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de így a legutolsó primitív emberek beszélnek. te adnál ezek véleményére? sztem hozzávernék valamit, sőt elvárnám a páromtól, hogy kapjanak egyet a pofájukba. Én a fővárosban lakom, az otthonomba sose hoztam fel senkit, szomszédok nem tudhatják. Persze más faluban vagy kisebb városban. De ha férfinek c. betűs ismerősei vannak és így gondolkodnak, akkor ő nem kellene nekem. vagy hol hallja?
2019. febr. 20. 10:51
 66/85 A kérdező kommentje:
*a senki alatt úgy értem, hogy aki nem a párom vagy már nagyon ott vagyunk, hogy lesz valami.
2019. febr. 20. 10:52
 67/85 anonim ***** válasza:

Aha, a lànyok említették.Értem.

Nos a nő az nô, a làny meg gyerek, tehàt engem aztàn végképp nem érdekel, hogy egy kislàny mit dumàl egy érett, felnőtt nőről.

De többek között azok szidjàk az erkölcstelenebb, szabadabb nőket, akik fekszenek az àgyban mint egy darab fa, az anàlis szextől megijed, spermàt szàjàba nem engedné még tartós kapcsolatban sem, magyaràn egy nulla az ágyban.

Nekem ezek nem tabuk, akiknek meg igen, foglalkozzon a sajàt dolgával, sírni meg ne sírjon, hogy "jaj, megcsalt a baràtom".

De ami rosszabb, hogy " megcsalt a férjem".Hàt igen kérem, éhes ember oda megy enni, ahol kap.

Tudnék nôs férfiakról mesélni bőven...Nem csodàlkoztam soha, hogy félreléptek.

2019. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 Drazicc ***** válasza:
69%
Na akkor így a sok komment meg vélemény után kérdező átjössz és rábuksz gumi nélkül? yoghurt ízű a túrógombóc:)
2019. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem ilyen bunkó kisgyerekekkel létesít kapcsolatot, ez cseppet alacsony színvonal, hogy finoman fogalmazzak.
2019. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:

időközben rájöttem, hogy kamu, ez a srác aki kiírta a kérdést heti 2-3 ilyen témájú kérdést tesz fel és megállás nélkül kommentál.


Ne vegyétek komolyan

2019. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!