Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarnak páran a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak páran a legelső randin szexelni, ha van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Legyen bármi is a cél tartós kapcsolat vagy szexkapcsolat szerintem jobb minél hamarabb ha megvan a kémia. És nőként kérdezem ezt, férfiaknál volt ilyen tapasztalatom. Mire jó az, hogy várjunk a 3. randiig vagy esetleg még tovább és ha már megkedveltük egymást és amúgy minden klappolni kiderül, hogy a szexben nem illünk össze, esetleg ruha nélkül nem tetszünk egymásnak? Az nem sokkal rosszabb ha ezen bukik? Ha már nem barátként ismerkedünk és úgy nézünk egymásra, mint férfi a nőre és fordítva, akkor nyilván lesz szex is. Volt már rá példa, hogy jól nézett ki a férfi, de semennyire nem klappoltunk. Volt hogy örültem, hogy előbb derült ki, volt, hogy picit későbben.


Ha ti halogatjátok, akkor mi az oka? Volt már, hogy nem úgy terveztünk mi sem, utólag mondta a férfi, hogy nem volt leszőrtelenítve a farka :D mondjuk ezt megértem. Volt aki azt mondta, hogy nem akarja elsietni, mert nem ribinek tart és kedvel. De akkor meg nem az lenne a lényeg, hogy minél többet lehessünk együtt?


2019. febr. 19. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 A kérdező kommentje:
Ja és a legjobb: érzelem kell hozzá. Nem sokkal rosszabb, ha már érzel valamit a másik iránt, kívánod, kedveled, stb és utána derül ki, hogy nem működik?
2019. febr. 19. 13:31
 2/85 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetem első randin, de ha úgy adódik, egy percig sem halogatom. Eddigi tapasztalatom szerint semmiben sem befolyásolta ez a továbbiakat, vagyis nem lett tartósabb egy kapcsolatom sem, mert mondjuk az 5. randiig vártunk a szexszel, vagy nem azért lett rövid vagy laza a kapcsolat, mert első alkalommal lefeküdtünk...
2019. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
76%
Nőként írom: mert a testem nem egy átjáróház. De neked ezt hiába is magyaráznám.
2019. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindannyian mások vagyunk, a nőknél ez szerintem úgy van, hogy szeretnék, hogy ne csak a testük, nagy mellük ...stb miatt, hanem a személyiségük, lelkük miatt is szeretet kapjanak, magyarul szeretnék érzeni a szerelmet, ha valaki annyira sietteti a szexet, akkor abban az van, hogy csak arra kellesz, mondjuk nem tudom, hogy sokan kiégnek és nem tudják milyen szerelmesnek lenni, pedig szerelem állapotában kb. nincs olyan ruha nélkül nem tetszünk egymásnak,a szexben nem illünk össze.
2019. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmi kedvem fel órája megismert pasikksl dugni.
2019. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
61%

Mi màsodik randin egy hosszú hétvégére mentünk, egyértelmű volt, miért foglalta le.

De egy pillanatig nem bàntam, most sem bánom, mert fantasztikus az àgyban.

Tapasztaltak voltunk mindketten, én akkor 30 éves voltam, azóta eltelt 4 év, minden napunk fantasztikus azóta is.

És az elejétől együtt is élünk, nekünk ez így jött ki.


Én sem làtom értelmét az időhúzàsnak, régebben sem tartottam jó ötletnek a vàrakozàst, pont az miatt, amit Kérdező te leírtàl.

2019. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
22%
èn benne lennèk akár az első randin is. 29/F
2019. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 A kérdező kommentje:
# 4, teljesen jól leírtad, de a szerelem nem tart örökké. Az a rózsaszín köd, az átváltozik mássá, ha hosszútávon nem jó, mást igénylünk és egyikünknek nem jó, akkor számomra ez nem jó. És még rosszabb (volt rá példa), hogy tetszik, jó fej, stb, de annyira másak vagyunk és nem illünk össze, az rosszabb nekem.
2019. febr. 19. 13:46
 9/85 anonim ***** válasza:
89%

Mert számomra fontos h bízzak a pasiban, így tudom szex közben csak elengedni magam, és az első talin ismerkedünk, kiismerjük egymást. Építgetjük a szex felé vezető utat.


Így lehet egy férfi érdeklődését fentartani.


Lehet h te ezt élvezed, h az első randi után már azonnal szex van,de mi van akkor ha neked bejön a pasi teljesítménye, viszont nála meg nagyon nem feleltél meg.

Nem éreznéd rosszúl magad h csak kihasználtak?


Én nem sietek sehova.


Te úgy írod ezt mintha gyorsan azonnal legyünk túl rajta, és ha nem jó akkor jöhet a következő, ha jó maradhat.


Sajnálom ha te ilyen nő vagy.


L

2019. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam ilyet.
2019. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!