Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarnak páran a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak páran a legelső randin szexelni, ha van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Legyen bármi is a cél tartós kapcsolat vagy szexkapcsolat szerintem jobb minél hamarabb ha megvan a kémia. És nőként kérdezem ezt, férfiaknál volt ilyen tapasztalatom. Mire jó az, hogy várjunk a 3. randiig vagy esetleg még tovább és ha már megkedveltük egymást és amúgy minden klappolni kiderül, hogy a szexben nem illünk össze, esetleg ruha nélkül nem tetszünk egymásnak? Az nem sokkal rosszabb ha ezen bukik? Ha már nem barátként ismerkedünk és úgy nézünk egymásra, mint férfi a nőre és fordítva, akkor nyilván lesz szex is. Volt már rá példa, hogy jól nézett ki a férfi, de semennyire nem klappoltunk. Volt hogy örültem, hogy előbb derült ki, volt, hogy picit későbben.


Ha ti halogatjátok, akkor mi az oka? Volt már, hogy nem úgy terveztünk mi sem, utólag mondta a férfi, hogy nem volt leszőrtelenítve a farka :D mondjuk ezt megértem. Volt aki azt mondta, hogy nem akarja elsietni, mert nem ribinek tart és kedvel. De akkor meg nem az lenne a lényeg, hogy minél többet lehessünk együtt?


2019. febr. 19. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 Drazicc ***** válasza:
Én azt nem értem hogy oké, hogy nem akarnak szexelni első alkalommal de akkor miért nem tudnak fuvolázni egyet? :)
2019. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 A kérdező kommentje:

# 30, nagyon korrekt, intelligens választ, köszönöm szépen.


31, nagyon jó ha én őt "lefuvolázom" és én nem kapok semmit, ugye?

2019. febr. 19. 15:27
 33/85 Drazicc ***** válasza:
Neked miért sz jut eszedbe máris, hogy valamit valamiért? Ez nem cserekereskedelem.
2019. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az a lényeg, hogy mindketten jól érezzük egymást.
2019. febr. 19. 16:04
 35/85 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A te logikádat nem értem.


Fogadd el azoknak a véleményét is akik nem értenek veled egyet. Nekünk fontosabb az h egy kicsit kiismerjük a másikat, elkezdjünk vonzódni hozzájuk.


Nem írtad a kérdésedhez h csak férfiak válaszára vagy kiváncsi.


Szerintem te nem is a véleményünkre vagy kiváncsi, hanem próbálod bebizonyítani h amit te csinálsz az olyan jó.


Ha élvezed akkor csináld tovább.


#9 voltam.

2019. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
Tehát te csók nélkül szexelsz az első randin, mert ahhoz már kell neked valami. Végülis a prostik se csókolóznak az esetek többségében. A farkát az leszopod, de csók az nem lehet. Lol.
2019. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 A kérdező kommentje:

35, ha nincs vonzalom, akkor randi sincs. vagy nem?


36, csóknál nincs gumi. Első randin meg nem gumi nélkül szexelgetek.

2019. febr. 19. 16:52
 38/85 anonim ***** válasza:
Tehát a farkát is abban szopod?
2019. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
Hát csók nélkül én nem szexelek. Úgyhogy tudod a válaszomat. Megvárom, amíg csók is lesz. :)
2019. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 A kérdező kommentje:
Na ezért fontos számomra kideríteni ezeket az első randin vagy minél hamarabb. Nem szeretek csókolózni, első randin a szopás is gumiban van, anál is gumiban van. Ha neki a csók ennyire fontos, akkor végképp helló van.
2019. febr. 19. 17:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!