Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarnak páran a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak páran a legelső randin szexelni, ha van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Legyen bármi is a cél tartós kapcsolat vagy szexkapcsolat szerintem jobb minél hamarabb ha megvan a kémia. És nőként kérdezem ezt, férfiaknál volt ilyen tapasztalatom. Mire jó az, hogy várjunk a 3. randiig vagy esetleg még tovább és ha már megkedveltük egymást és amúgy minden klappolni kiderül, hogy a szexben nem illünk össze, esetleg ruha nélkül nem tetszünk egymásnak? Az nem sokkal rosszabb ha ezen bukik? Ha már nem barátként ismerkedünk és úgy nézünk egymásra, mint férfi a nőre és fordítva, akkor nyilván lesz szex is. Volt már rá példa, hogy jól nézett ki a férfi, de semennyire nem klappoltunk. Volt hogy örültem, hogy előbb derült ki, volt, hogy picit későbben.


Ha ti halogatjátok, akkor mi az oka? Volt már, hogy nem úgy terveztünk mi sem, utólag mondta a férfi, hogy nem volt leszőrtelenítve a farka :D mondjuk ezt megértem. Volt aki azt mondta, hogy nem akarja elsietni, mert nem ribinek tart és kedvel. De akkor meg nem az lenne a lényeg, hogy minél többet lehessünk együtt?


2019. febr. 19. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 A kérdező kommentje:

Kár volt a kérdésért :D fucklogic


# 20, ha mindketten igényesen nézünk ki, akkor nem evidens, hogy nem a szomszéd tökmindegy hogy néz ki Józsi kell? Talán erről beszélni kellene első randin még szex előtt.

2019. febr. 19. 14:31
 22/85 anonim ***** válasza:
Te msot válaszokat vártál, ki miért gondolja másképp vagy győzködni? Mert ha utóbbi, azért tényleg kár volt, azt hittem, ez egy kérdés, nem hittérítés
2019. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 A kérdező kommentje:
Nekem édes mindegy, amíg nem veletek randizom. Csak van, amikor 0 logikát látok, sőt öngólt. Próbálom megérteni és főleg férfiak válasza érdekelt. Nőkkel nem randizom, sorry.
2019. febr. 19. 14:39
 24/85 A kérdező kommentje:
Hiába írja le egy nő, hogy ő mit miért, szexkapcsolatról is volt szó, ott mit halogatsz?
2019. febr. 19. 14:41
 25/85 anonim ***** válasza:

22. válaszoló!


Persze, hogy "hittérítés". Szerintem nem is nő a kérdező, csak a szokásos strigulázós -életművész, akinek az a legnagyobb öröme, hogy 0-24-ben "társkeresőzön". Fényezve ezzel a saját egoját, hogy szerencsétlen nőket behülyithet. :) Mert másban nem tud kitünni.

2019. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:

Én nem értem h miért kell neked első randin szex egy vadidegennel, akivel lelkileg még sehol nem vagy!


Nincs annyi önuralmad h kivárd azt a pár randit? Akkor az élet nehézségeiben sem lesz önuralmad és lepattansz.

Pffff.


Ha ki akarod deríteni h összeilletek e, akkor elég az előjáték fokozatosan mindig kicsit többet.


Minek ez a szexpara, nem értem, kell egy ki idő mire két ember összeszokik. Ha meg nem passzolsz vele azt már a csójkából tudod.


Úgy hangzik a kérdésed mint aki nem bír magával és meg akarja magát-....ni!

2019. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mit nyavagyogsz pasik 90% csak szexet akar bőven találsz magadhoz valót!
2019. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 A kérdező kommentje:
Átírnám a kérdést arra, hogy hülyeségek raktára.
2019. febr. 19. 14:54
 29/85 A kérdező kommentje:

Nem nyafogok, kíváncsiság, hogy ki mit miért. tapasztalatszerzés, hogy mondjuk legközelebb a férfivel hogyan viselkedjek, hogy meggyőzzem.


Előjáték fokozatosan, nem tini vagyok és nem tinikkel randizom. Grat ha te megállsz előjátéknál, gyakorold az önuralmat. Csók, az nincs első randin, nekem meg ahhoz kell valami.


Nekem pl. szex közben könnyebb elmondani, hogy mit szeretek, a vacsi közbe mondjam?

2019. febr. 19. 15:02
 30/85 anonim ***** válasza:
Félidegen emberrel én sem szexelnék. Egyszerűen mert nincs meg a bizalom, nem fogom felvinni se a lakásomra se máshova. Egy randi (nem is egy, hanem több) nekem arról szól, hogy megismerjem a másikat, beszélgessünk jókat, kicsit közelebb kerüljünk egymáshoz. Utána úgy is jön magától a szexidővel, ha amúgy minden klappol. De egy ilyen nagyjából idegen ember előtt le sem vetkőznék szívesen. Kell hozzá egy érzelmi kapocs, ennyi. Nameg ha mindenkivel már az első randin szexelnék, és mondjuk csak az ötödiken derül ki, hogy az élet más területein nem passzolunk, akkor dobom és keresek mást. És ha egy éve randizok több pasival, akkor mindegyikkel előbb lefekszem? Azért nem vagyok egy olcsó luvnya, nem erre van igényem. A testiség csak egy aspektusa a kapcsolatnak, és sokkal könnyebb akkor lefeküdni valakivel ha nem csak annyit tudsz róla, amit egy pár órás randin elmondott, hanem ismered. Szerintem. Nem azért nem feküdnék le valakivel az első randin mert szexuálisan nem vonz, vagy ne tartanám vonzónak, hanem mert nekem egy randi ehhez kevés lenne. Nem ösztönlény vagyok hogy mindenki alá befeküdjek aki egy kicsit is attraktív.
2019. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!