Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarnak páran a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak páran a legelső randin szexelni, ha van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Legyen bármi is a cél tartós kapcsolat vagy szexkapcsolat szerintem jobb minél hamarabb ha megvan a kémia. És nőként kérdezem ezt, férfiaknál volt ilyen tapasztalatom. Mire jó az, hogy várjunk a 3. randiig vagy esetleg még tovább és ha már megkedveltük egymást és amúgy minden klappolni kiderül, hogy a szexben nem illünk össze, esetleg ruha nélkül nem tetszünk egymásnak? Az nem sokkal rosszabb ha ezen bukik? Ha már nem barátként ismerkedünk és úgy nézünk egymásra, mint férfi a nőre és fordítva, akkor nyilván lesz szex is. Volt már rá példa, hogy jól nézett ki a férfi, de semennyire nem klappoltunk. Volt hogy örültem, hogy előbb derült ki, volt, hogy picit későbben.


Ha ti halogatjátok, akkor mi az oka? Volt már, hogy nem úgy terveztünk mi sem, utólag mondta a férfi, hogy nem volt leszőrtelenítve a farka :D mondjuk ezt megértem. Volt aki azt mondta, hogy nem akarja elsietni, mert nem ribinek tart és kedvel. De akkor meg nem az lenne a lényeg, hogy minél többet lehessünk együtt?


2019. febr. 19. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
100%

"...ha már megkedveltük egymást és amúgy minden klappolni kiderül..."

Na látod, itt azok akik várnak valószínűleg nem kedvelnek eléggé és nem klappol még annyira a dolog, hogy lefeküdjenek veled.


Szép dolog, hogy neked ennyire nyitott a szexualitásod, de el kell fogadnod, hogy sokan ezt egy bensőséges viszonynak tartják és nem akarnak szexelni egy kvázi idegennel. Én sem szeretek, mert ha nem érzek a másik iránt semmit még, akkor az egy közös maszturbáció és semmi extrát nem ad.

Ha önző lennék a szexben, akkor nem zavarna, mert arra mennék, hogy engem kielégítsen a másik, viszont nem vagyok, az ad örömöt, ha látom, hogy a másik, akit kedvelek/szeretek szintén örömét leli a szexben és közösen élvezzük. Egy idegennek nem célom az örömszerzés és egy randi még nem tesz minket jóbarátokká.

2019. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 A kérdező kommentje:

9, szia, te írtad:


"Lehet h te ezt élvezed, h az első randi után már azonnal szex van,de mi van akkor ha neked bejön a pasi teljesítménye, viszont nála meg nagyon nem feleltél meg.


Nem éreznéd rosszúl magad h csak kihasználtak?"


Ha neki nem felel meg a teljesítményem, azaz ő nem élvezte, nekem pedig igen: én élveztem, akkor ki járt jobban? Nem jött be, szexeltem egy jót és helló. Mert az jobb, ha eljutunk mondjuk a 10. randiig, full szerelmes vagyok és utána nem jön be neki és úgy dob? A logikádat nem értem.

2019. febr. 19. 14:10
 13/85 anonim ***** válasza:
30%
Azért kedves kérdező, mert te egy idióta vagy, viszont szerencsére nem mindenki az. Konkrét választ meg már írtak páran előttem.
2019. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 A kérdező kommentje:
"idegennek nem célom az örömszerzés" nekem teljesen, én nem vagyok önző a szexben és iszonyatosan izgat, ha látom a másikon, hogy élvezi.
2019. febr. 19. 14:11
 15/85 anonim ***** válasza:

-Mert talán nem az állatvilágban vagyunk...


"szerintem jobb minél hamarabb ha megvan a kémia"


Na ez az, hogy nem mindenkinél van ilyen első alkalomkor.

-Mi van akkor ha a nő lefekszik az első alkalomkor, és csak a következő ismerkedésekkor derül ki, hogy a férfi egy vadbarom? Mert szerintem, ilyenkor joggal érezheti úgy a nő, hogy átverték, és csak az ingyen k..va szerepét kellett eljátszani.


-Ezek az életművész -strigulázos bájgunárok első alkalommal vagánykodhatnak kamu Rolex-el, meg hiteles/lizinges autóval, de a 3-4. randin tutti bebuknak, mert nem lehet addig fenntartani a kamuzást.


-Kinek kellene egy olyan nő aki az első randin odadobja magát? Mi lehetett akkor előtte? Átment rajta a fél város. stb. Milyen nyavalyákat hordozhat?

- Szerintem illik megtisztelni a hölgyet, hogy nem az első randin akarja valaki megb..ni. Nem cél sárba taposni az önbecsülésüket.


Stb. stb. /F/

2019. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 A kérdező kommentje:

# 13: én, a kedves idióta válaszolok. Kifejtettem miért nem értek egyet és teljesen ellentmondásos dolgokat írtak. Volt, amivel egyetértettem és megértem az álláspontját.

Mi a jobb:

1. hogy szerelmes leszek egy férfibe, még a szex is jó és neki nem, és úgy dob

2. nem érzek iránta semmit, szexeltem egy jót, neki nem kell folytatás és úgy dob?


Nem volt ilyenre példa, de kicsit agyalj már, mielőtt idiótának minősítesz.

2019. febr. 19. 14:24
 17/85 anonim ***** válasza:
Hát én nem akarok totál idegenekkel szexelni, és fél óra után még az. Pár hét után is. Nem értem ezt a sietséget, nem izgalmas.
2019. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
jah nem vagy önző a szexben, de már első randin le akarod csekkolni, hogy mekkora, milyen vastag az a péló, beléd illik-e és ha nem jó, akkor már repül is a pali.
2019. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 A kérdező kommentje:
Hihetetlen egyesek logikája, nem... nem, megvárom a 20. randit, majd utána közlöm, hogy bocs, nekem ez nem megy. Nem csak a pélóról van szó.
2019. febr. 19. 14:27
 20/85 anonim ***** válasza:
Ha komolyabbnak kinéző csaj már az első randin felhozná a szexet, akkor azt gondolnám, hogy tesztel. Ha igent mondok, akkor olyan igénytelen pasasnak tart, aki minden könnyű csajt megdug, nők szemében pedig egy férfi értékét ez nem növeli.
2019. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!