Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarnak páran a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak páran a legelső randin szexelni, ha van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Legyen bármi is a cél tartós kapcsolat vagy szexkapcsolat szerintem jobb minél hamarabb ha megvan a kémia. És nőként kérdezem ezt, férfiaknál volt ilyen tapasztalatom. Mire jó az, hogy várjunk a 3. randiig vagy esetleg még tovább és ha már megkedveltük egymást és amúgy minden klappolni kiderül, hogy a szexben nem illünk össze, esetleg ruha nélkül nem tetszünk egymásnak? Az nem sokkal rosszabb ha ezen bukik? Ha már nem barátként ismerkedünk és úgy nézünk egymásra, mint férfi a nőre és fordítva, akkor nyilván lesz szex is. Volt már rá példa, hogy jól nézett ki a férfi, de semennyire nem klappoltunk. Volt hogy örültem, hogy előbb derült ki, volt, hogy picit későbben.


Ha ti halogatjátok, akkor mi az oka? Volt már, hogy nem úgy terveztünk mi sem, utólag mondta a férfi, hogy nem volt leszőrtelenítve a farka :D mondjuk ezt megértem. Volt aki azt mondta, hogy nem akarja elsietni, mert nem ribinek tart és kedvel. De akkor meg nem az lenne a lényeg, hogy minél többet lehessünk együtt?


2019. febr. 19. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 A kérdező kommentje:

Szerelem, szerelem... miért ér véget annyi kapcsolat, akár házasság a testiség miatt?


Voltam szerelmes, első pasim 1,5 évig voltunk együtt, 1 orgazmusom nem volt, csak ha magamnak okoztam. Kitartottam, mert szerelmes voltam és fiatal (19-20).


Ma már úgy látom, hogy a kettőt össze lehet egyeztetni, lehet mindkét részről szerelem és jó szex is. Ez lenne a lényeg, nem?


"Akkor még te sosem szexeltél olyannal akit szerettél és olyannal aki iránt semmit sem érzel. Ég és föld. Majd megtanulod.


Élveztem már el és iszonyatosan élveztem végig olyannal, akihez közöm sem volt. És az első pasimba meg szerelmes voltam, de nem volt jó.


A jó szexnek semmi köze a szerelemhez. Együtt jó a kettő.

2019. febr. 20. 09:08
 52/85 anonim ***** válasza:
78%

Jó adod elő. Gumiban szo sz, nincs ny..ás, viszont az első randin se..be b..nád magad. :) :) Ez komoly.


Kamus vagy vagy nem, de komolyan ki tudna olyan nőbe szerelmes lenni, aki több száz férfival ba..ta magát? Ki akarna az ilyentől komoly kapcsolatot családot?


Belementél önként a r....c szerepébe. Szerinted ezek után tartanának is valamire?

Minek tartanának barátnőnek, ha ingyen is beléd..thett egy adag g...t, és nem kell prostit fizetni, meg ilyen barátnős ajándékokat venni? H.ly.. lenne. :) :)

2019. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 A kérdező kommentje:

Annyira buta vagy, a betegségek tartanak vissza. A nyalást nem szeretem. Nem tudják elég gyorsan csinálni, inkább csikiz.


És akkor ha mondjuk én megyek el többször és ő egyszer, akkor ki járt jól? Én is fizethetnék férfi prostit inkább, nem?

2019. febr. 20. 09:37
 54/85 anonim ***** válasza:

Érdekes az utolsó hozzàszóló mondandója.

Szàmtalan kapcsolatom volt, mindig szerettem a szexet, szerelem nélkül is.

25 évesen anya lettem, de 8 év utàn kiléptem a kapcsolatból, jelenleg 4 éve élek kapcsolatban, ismeri a múltam, nem érdekli, de egyetlen élettàrsam sem foglalkozott vele, tehàt semmi akadàlya annak, hogy a Kérdezőnek legyen komoly kapcsolata.

2019. febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 A kérdező kommentje:
Ha nekem valaki kell akkor elfogadom úgy ahogy van, nem akarom megváltoztatni, nem hozom fel a múltját. Mindennek oka van. Ha neki olyan nő kell, akinek kevés férfija volt, akkor nem illünk össze.
2019. febr. 20. 09:55
 56/85 anonim ***** válasza:

54. válaszoló!


Szerintem azért az az általános, hogy a környezet és a barátok stigmatizálják az ilyen nőket;-mondjuk talán jogosan. Kevés az az ember aki egy köztudomásuan könnyüvérű leányzóval össze akar bútorozni.



Így anonimen elárulod, hogy hány partnerről van szó?

Illetve nem okozott gondot, hogy megszoktad a válogatást, és utána le kellett horgonyozni egy mellett?

2019. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:

Elmondom mi a titka a hosszú és boldog kapcsolatnak (25 év feletti a miénk, tudom miről beszélek):

1: nem szexen alapul.

2: ha nem jó a szex, akkor azt meg kell beszélni

3: nem szexen alapul

4: a felek kölcsönös tisztelete a kulcs, ez a normális szeretet alapja is, nem pedig a szex.

5: nem szexen alapul


És még mielőtt elkezdenél sértegetni, mert a te világodba ezek nem férnek bele és inkább gúnyolódsz, elmondom, hogy nálunk mai napig majdnem minden nap van szex. Így, 26 év után is.

Nem, nem untuk meg egymást és nem ment minden simán az elején, de az 5 pontos hosszúboldogpárkapcsolattitka-lista szerint éltünk. És tádám!

Jó, persze, így nem jár boldog-boldogtalan a lukamban, de ez legyen a legkevesebb bajom.

2019. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:

Nem tudnàm megmondani a partnerek szàmàt ha agyonütnének sem.

18 év rendszeres nemi élet nem kevés.

Nem, nem okozott gondot pàrom mellett maradni, mert tőle azt kapom az àgyban amire igazàn vàgyom.

De az élet minden területén passzolunk.

Pàrom sem tudnà megmondani hàny nővel volt x évtized alatt, de nem is érdekel.

2019. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 A kérdező kommentje:

# 57, nem értem a feltételezést, hogy miért sértegetnélek (te azért azt tetted kicsit), amikor az egyik legnormálisabb választ írtad. Ez volt a kérdés, hogy másoknál hogyan működik, értem, és köszönöm a választ. Nekem ha tudom, hogy össze lehet egyeztetni a tiszteletet és még egyéb más fontos dolgokat a jó szexszel, akkor én azt választom. megértelek téged is. Nem hinném, hogy neked elég a tisztelet.


56, "Illetve nem okozott gondot, hogy megszoktad a válogatást, és utána le kellett horgonyozni egy mellett?"

Nem, abszolút, örültem, hogy van végre valaki akivel minden passzol. Más miatt lett vége, a távkapcs nálam nem játszik.


Rendben, hogy kicsi a világ, de normális férfi nem beszélni ki, hogy a párja hány nővel volt. Szóval a haverok honnan tudnák? A szüleinek sem úgy mutat be, hogy xy, ő a kedvesem és x férfivel szexelt. Számra pontosan nem tudom.

2019. febr. 20. 10:15
 60/85 A kérdező kommentje:
# 58, sokan nem így gondolják. Ha valaki kicsit racionálisabban gondolkodik, már rögtön kamu vagy oltogatják.
2019. febr. 20. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!