Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarnak páran a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak páran a legelső randin szexelni, ha van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Legyen bármi is a cél tartós kapcsolat vagy szexkapcsolat szerintem jobb minél hamarabb ha megvan a kémia. És nőként kérdezem ezt, férfiaknál volt ilyen tapasztalatom. Mire jó az, hogy várjunk a 3. randiig vagy esetleg még tovább és ha már megkedveltük egymást és amúgy minden klappolni kiderül, hogy a szexben nem illünk össze, esetleg ruha nélkül nem tetszünk egymásnak? Az nem sokkal rosszabb ha ezen bukik? Ha már nem barátként ismerkedünk és úgy nézünk egymásra, mint férfi a nőre és fordítva, akkor nyilván lesz szex is. Volt már rá példa, hogy jól nézett ki a férfi, de semennyire nem klappoltunk. Volt hogy örültem, hogy előbb derült ki, volt, hogy picit későbben.


Ha ti halogatjátok, akkor mi az oka? Volt már, hogy nem úgy terveztünk mi sem, utólag mondta a férfi, hogy nem volt leszőrtelenítve a farka :D mondjuk ezt megértem. Volt aki azt mondta, hogy nem akarja elsietni, mert nem ribinek tart és kedvel. De akkor meg nem az lenne a lényeg, hogy minél többet lehessünk együtt?


2019. febr. 19. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezek már előzetesen is kiderülnek. Én meg nem találkozom senkivel, amíg egy kicsit meg nem ismertem online.
2019. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 A kérdező kommentje:
# 41, nem tudom férfi vagy nő vagy. Ha egy közös helyen találkozol valakivel és elhívnak randizni vagy te elhívod, akkor ilyesmire rákérdezel. én nem szeretek csókolózni és nem is szoktam, csak nagyon ritkán.
2019. febr. 19. 17:38
 43/85 anonim ***** válasza:
82%

" anál is gumiban van."


Te komolyan első randin seggbe kuratod magad? Ez szánalmas. Kétlem, hogy nő vagy, inkább egy álmodzó lúzer.

2019. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 A kérdező kommentje:
# 43, erről beszéltem. Ha neked első szexnél nem okés az anál, akkor nem illünk össze. Ha már punciba elkezdtük, akkor mi az akadálya az análnak? Ha nem akarja, akkor nem illünk össze.
2019. febr. 19. 19:30
 45/85 anonim ***** válasza:
#44: szóval pasi vagy. Te mit szólnál, ha seggbe akarna valaki kúrni? Csak jelzem, semmi különbség nincs anatomiailag a nő és férfi végbele között.
2019. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Azt nem értem ha randizunk és megvan a kémia, akkor ha nem olyan kifogás avn, hogy nem ér rá (megesik, ő sem tervezte), volt, aki utólag megmondta, hogy nem volt leszőrtelenítve. Egyik válaszoló írta az análos kérdést. Szerinted ha punciba kívánom, akkor popsiba nem? Na kb. ennyi. ezért érdekel. Én nem dugnék meg férfit, nem erről van szó.
2019. febr. 19. 21:57
 47/85 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert úgy viselkedsz mint egy érzéketlen férfi! És férfinak nem kell egy másik férfi! Te akarsz irányítani.te akarod diktálni az ütemet!


Szerintem kamu a kérdésed és férfi vagy, azok szoktak totál ilyenek lenni!

2019. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 Drazicc ***** válasza:
kérdező te gumiban szopsz? azt a betyárját neki, akkor éged is gumiban nyalnak?
2019. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretem a nyalást. Van férfi, akinek fontos, szóval ha neki ez annyira fontos, akkor nem fog működni.
2019. febr. 20. 07:31
 50/85 anonim ***** válasza:

"Ha neki nem felel meg a teljesítményem, azaz ő nem élvezte, nekem pedig igen: én élveztem, akkor ki járt jobban? Nem jött be, szexeltem egy jót és helló. Mert az jobb, ha eljutunk mondjuk a 10. randiig, full szerelmes vagyok és utána nem jön be neki és úgy dob? A logikádat nem értem."


a logika e mögött: hogy első szexnél ahol Hello van, az annyiban is marad, míg a 10 randis biztosít egy stabil kapcsolatot, ahol nincs hello 1 jó szex után, hanem talán hello van hónapok és évek után, amiben 1000-2000 jó szex van. Ez a logika.


""idegennek nem célom az örömszerzés" nekem teljesen, én nem vagyok önző a szexben és iszonyatosan izgat, ha látom a másikon, hogy élvezi."

Akkor még te sosem szexeltél olyannal akit szerettél és olyannal aki iránt semmit sem érzel. Ég és föld. Majd megtanulod.


"1. hogy szerelmes leszek egy férfibe, még a szex is jó és neki nem, és úgy dob

2. nem érzek iránta semmit, szexeltem egy jót, neki nem kell folytatás és úgy dob?"


Az első a jobb! Mert ott szerelmes szex volt. De amit leírsz az hülyeség, hiszen ha már több ideje együtt vagytok, nálad már szerelem kialakult, akkor a pasinál is kell, hogy legyen érzelem, sokkal több mint egy sima kúrási érzelem. Hacsak nem strucc-politikát folytatsz és direkt nem veszed észre, hogy ki akar használni.

2019. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!