Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arcra élvezés? 🤔

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arcra élvezés? 🤔

Figyelt kérdés

Tehát...

Minden érdekel...

Ha megbeszélitek a pasitokkal hogy ő szeretne arcra élvezni a végén, hogyan zajlik? Szól hogy mikor, a lány meg egyből letérdel aztán puff ? Ilyenkor a pasi veri magának vagy a csaj ?

És lányok! Ha sperma a szemetekhez megy nem csipi? Ilyenkor beteriti az egész arcotokat? Van amit lenyaltok az ujjaitokkal az arcotokról? Mikor a pasi élvez a szátok nyitva van?

Köszi ha normálisan válaszolsz!

20 L


2018. szept. 17. 15:47
1 2
 11/17 Boszorkány_ ***** válasza:
88%

Egyetértek Alexxel.

Köpés is jó tud lenni arcra élvezés előtt, én pl szeretem. Nyilván ez nem szabályszerű, de ha olyan a hangulat, akkor nagyon is izgató a dolog. De ízlések és pofonok, van akinek ez már sok.

Meg persze ehhez kiemelkedően fontos a bizalom. A nő részéről nem árt egy kis alázatosság is, és hogy be tudjon hódolni a férfinak.


Az ilyesmit jó megörökíteni is, de ez már egy más téma.

2018. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem soha, senki nem élvezhetett az arcomra, csak a mostani párom, aki soha nem erőltette, csak említette, hogy őt izgatná. Mikor orális kényeztetem a végén az arcomra megy el, amit nagyon élvezünk mindketten, főleg egy-egy vadabb együttlét végén :) Arra mindig nagyon vigyázunk, hogy a szemembe ne menjen, mert borzasztóan kellemetlen érzés!

21/N

2018. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer próbáltam, nem jött be, jobban szeretem a szájba élvezést
2018. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Férfiként néha nekem is izgató, hogy ha az arcra élvezhetek el. Viszont a köpés már nem fér bele, megalázónak találom, és emiatt biztos, hogy nem csinálnám a páromnak.

Igaz, ez sem a normál szint szerintem, úgyhogy igazából ez is emberfüggő. Lehet, hogy lenne olyan perverz nő, akinél ez alap lenne, akkor talán.

2018. szept. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
Mint Nő, én irányítok a szopásnál, és én döntöm el, hova élvezzen a másik. Én verem ,én szopom. Vagy torokra, vagy arcra megy, de ez rajtam múlik, ilyenkor én irányítok
2022. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A feleségemmel egyszer, még lánykorában véletlenül esett meg.Mindíg orállal fejeztük be nehogy BAJ legyen. Aztán nagyon tetszett neki is. Rengeteget "malckdunk" az arcra-szájbaélvezés után. Mindent lehet! Igen kicsit csíphet ha szemébe kerül de az orrába is kellemetlen lehet mint a víz. Vigyázunk és élvezzük.
2023. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek most is ilyen témák? 2018-as ? Én most olvastam. Nejem mindent megenged a pofija körül.Szopival, nyalakodással kzdünk, végzünk.Mmindíg megkérdi, hogyan szeretném.A testén is izgató, de soxor élvezek az arcára, és mindíg én vérem ki. Nem nagyon tetszik neki, ha én csinálom, de így lesz jó nekem. Ő kezdte régen a malackodást is és most is szétkeni mindenén. Simán lenyeli, de inkább a malackodás. Nézegeti magát a mobilfotóján és a tükörben! Ő kezdeményezte jó régen mókázós pofival a szájbaköpést+a smárolást. Engem stabil heteróként agyig izgat az íze, neki mindegy. Szóval az arcra, szájba élvezés a legkevesebb nálunk. Anál nincs, tilos!
jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!