Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arcra élvezés? 🤔

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arcra élvezés? 🤔

Figyelt kérdés

Tehát...

Minden érdekel...

Ha megbeszélitek a pasitokkal hogy ő szeretne arcra élvezni a végén, hogyan zajlik? Szól hogy mikor, a lány meg egyből letérdel aztán puff ? Ilyenkor a pasi veri magának vagy a csaj ?

És lányok! Ha sperma a szemetekhez megy nem csipi? Ilyenkor beteriti az egész arcotokat? Van amit lenyaltok az ujjaitokkal az arcotokról? Mikor a pasi élvez a szátok nyitva van?

Köszi ha normálisan válaszolsz!

20 L


2018. szept. 17. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Nem. Soha semmilyen körülmények között :)

Nincs semmi értelme.

2018. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a párom előre szól, ha az arcomra akar élvezni. Ilyenkor magának veri, becsukom a szemem, de még így is csípi a sok sperma ami beterít. Mindent beterít, még a hajam is olyan lesz, általában a nyelvem kinyújtom ilyenkor. Időnként le szoktam nyalogatni.
2018. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Nem szoktam ezt kérni,mert szerintem kevés nő tolerálni. A kapcsolataimban is ritkán volt arcra élvezésre példa. Megvagyok nélküle én is,de azok felett sem török pálcát akik szeretik a szex ezen formáját.
2018. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretem ha az arcomra élveznek, hálistennek barátomat se izgatja egyáltalán. Nálunk nincs ilyen.
2018. szept. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha orál van, akkor nem kell szólni, csak irányít kézzel. Becsukom a szemem, de néha belemegy, akkor csíp, de nem nagyon, a sampon jobban csíp. Azt nem szeretem ha az orromba megy :)

A hajam is olyan lesz, meg lecsorog az államon. A szám körül lenyalom, de a többit letörlöm.

Néha ő veri, néha én.

Szereti a számba verni, akkor csak az eltévedt cseppek landolnak az arcomon.

2018. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nekem a barátom most állt elő az ötlettel hogy ő bizony akarja...😳

És akkor jött az ötlet hogy itt megkérdezzek mindent.

Köszönöm nektek, 2-es neked különösen, hasznos volt! ✋️

2018. szept. 17. 16:05
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Én pl szeretem arcraköpéssel kombinálni.

Élvezés előtt és után is megvan a maga szimbolikus jelentése.

Ha előtte csinálod, akkor a köpés egyfajta előörse az ondócsapatnak, a közelgő vihar előszele. Ha utána, akkor meg egy szép megkoronázása az összeélvezett női arcnak, mint műalkotasnak. Egy utolsó, határozott ecsetvonás a művön.


Természetesen csak azokkal akik erre fogékonyak és szeretik. Mint általában a szexben mindent, ezt is csak a felek kölcsönös igénye esetén ajánlatos csinalni.

2018. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Akivel ezt csináltam , mert ki akarta próbálni, vele úgy volt, hogy volt szex, úgy intéztem hogy ő sokkal előbb élvezzen el mint én. Aztán bekapta, és amikor már tudta hogy jön a spriccelés, akkor kivette és ő irányította a cerkát.

Neki tetszett, de nem tudott jól szopni, ezért nem lett rendszer belőle.

2018. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltuk már de annyira nem jött be a dolog se nekem se neki, nekem egyrészt mert élvezetesebb módja is van, neki meg mert tisztogatnia kellett magát utána. Kicsit a szemébe is ment, ő mondta hogy kicsit csípte.
2018. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Alex c ez elég hogy is mondjam....undorító
2018. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!