Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap megyek prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek prostihoz szűztelenítésre! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és nagyon izgulok, szociális fóbiám van, ennél egyszerűbb szociális helyzetek is borítottak már ki.

De itt az ideje, már rá szantam magam...

De mire figyeljek és hogy nyugodjak meg egy kicsit?



2017. nov. 17. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
24%
61. És a diploma bírálói nem kifogásolták a "Nemtudom" és "gyóccer" helyesírású szavakat? Én tuti úgy belekötöttem volna, mint a pinty, Gaba ide vagy oda.
2017. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
100%

Summa cum laude lett, szóval teljesen mindegy volt :D


Nyilván telefonról nem mindig figyel az ember a disszertáció szintű fogalmazásra + a gyóccer komolytalan szóhasználat.


Viszont a lényeg, hogy nekem segített átvészelni az egyetem végét, amikor pánikrohamoktól szenvedtem a szigorlat miatt. Akkor rendszeresen szedtem pár hónapig... viszont utána fokozat nélkül abbahagytam. Nekem semmi elvonási tünet nem volt, és soha nem voltam nyálcsorgós tőle. Tényleg mint max 1-2 sör.

Persze idegrendszerenként különbözhet a hatás, viszont korántsem olyan erős gyógyszer mint aminek hiszik egyesek. Sőt kb a legártalmatlanabb szorongásoldó, mert hamar metabolizálódik a májban. Akkor lehet rászokni, ha rendszeresen, hosszú távon nyomod nagy adagokban... de az olyan mintha folyamatosan piálnál éjjel-nappal... Simán alkesz lennél ennyitől.


On.: Szerintem aki szedett már alprazolamot, és prostizni akar, az nyugodtan dobjon be egyet, mert para szitu lehet.

2017. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!