Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap megyek prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek prostihoz szűztelenítésre! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és nagyon izgulok, szociális fóbiám van, ennél egyszerűbb szociális helyzetek is borítottak már ki.

De itt az ideje, már rá szantam magam...

De mire figyeljek és hogy nyugodjak meg egy kicsit?



2017. nov. 17. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 Ramone ***** válasza:
8%

Én tizenèvesen az akkori csajommal és valahogy nem lettem lúzer mert nem voltam és most sem vagyok rászorulva a fillères kvákra :) ha valaki dugni akar akkor küzdjön érte ha nem képes rá akkor esélyt se kapjon arra hogy szaporodjon... Ezt hívják úgy hogy természetes szelekció...

Két hikomat embernek csak hikomat fia születik és nincs még több ilyenre szükség a földön. Így is túl vagyunk népesedve...

2017. nov. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
92%

Azt ugye tudod, kedves egyszerű proli barátom, hogy a magas intelligenciával, kreativitással szinte minden esetben szorongás, pánikbetegség, túlaggódás, depresszió jár? Több esetben a skizofrénia pozitív tüneteit nevezzük a "zseninek".


Most nem pötyögnéd a hülyeséget, ha nem lettek volna ezek a hikomat tudósok, mérnökök... és rengeteg zene, műalkotás nem születhetett volna meg, ha nem tudnak szaporodni. Tudod nem mindenkinek a baszás az első, és nem prioritás, hogy dugjon mint a nyúl. Ettől függetlenül örülj neki, hogy túlestél rajta, már csak azt nem értem minek válaszolgatsz itt, mikor qrvára semmi közöd a témához.


Nekem legalább annyiban van közöm, hogy én is átlétem ezt, ennek hála jött rendbe a nemi életem. Onnantól kezdve tudtam felelőtlenül csajozni. Ezt csak az értheti, aki szorongott már valaha és alázták meg keményen a szüzessége miatt a nők. Engem nem egyszer... csak mert nem basztam kisfiúként.

2017. nov. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 Ramone ***** válasza:
10%

És most boruljunk le mindenki előtt aki volt olyan lúzer hogy hagyta magát alázni? Ez nem olyan teljesítmény ami előtt fejet kellene hajtani sőt inkább magadba kellene tartanod mert szánalmas az hogy egy ilyen sztori mögé bújva próbálsz érvényesülni és az egész "sikeres" életed kulcsa az hogy elmentél kvázni.. ez nem dicsőség ez szégyen...

Ja és nézz utána pár fogalomnak mert fiatal huszèveskènt ciki az is hogy divatból használsz kifejezéseket mert jól hangzik de fogalmad sincs hogy mit jelent :)

2017. nov. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
90%

Melyik részét nem tudtad dekódolni?


Úgy látom egy mondatot sem sikerült felfognod... és a kérdésre sem tudsz válaszolni. Mit keresel még itt? Segíteni nem tudsz, csak hajtogatod a nagyképű dumádat amire senki nem kíváncsi. Szűz sem vagy, prostinál sem voltál.


Segítek, egyáltalán nem vagyok büszke rá, hogy prostival vesztettem el. Idézz, hol írtam ilyet.

Kényszermegoldás volt, mert vártam az igazira, nem akartam fűvel-fával b...szni.

Aztán kiderült, hogy huszonévesen már nem annyira pozitív dolog a szüzesség a nőknél, és az önbizalomnak sem tesz jót így ismerkedni.

Igénybe vettem a segítsegét, és hidd el többet ért, mint egy óránként 5000-et leakasztó pszichológus.


Persze nulla empátiával ezt nem könnyű felfogni egy ilyen magadfajta hereagynak, aki csak beszólni tud másnak...a tökéletes kis életedből könnyű pofázni, hisz hírből sem hallottál még a szociális szorongásról mondjuk.


Egyébként pont leszarom hogy ítélkezel felettünk... csak az számít, hogy mi volt a legjobb döntés akkor és abban a pillanatban.

2017. nov. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
88%

Szóval kérdező, ne foglalkozz az ilyen demotiváló Ramónákkal. Nem szabad felülni a provokációkra.


Nyugodj meg, mire lemegy a nap már eltűnik rólad a szüzesség stigmája. Felszabadulsz a pszichológiai béklyó egy része alól.

Egy nagyon apró babalépés lesz ez számodra, amit aztán folytatnod kell. Majd adok még szívesen tanácsot, én hogyan győztem le a szorongásokag... és ezt követően hogyan mentem el az első olyan randimra egy addig ismeretlen lánnyal, ami tökjól sikerült, és smaci lett a vége :) magamra sem ismertem...

2017. nov. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
71%
Tolj be előtte pár felest, de annyit, hogy azért még felálljon, azzán uccu neki!
2017. nov. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
28%

Nő létemre nem tartom cikinek, ha valaki 25 évesen szűz.


Az alacsony érzelmi intelligenciát tartom gáznak.

2017. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
79%

ezzel a véleményel a nők 1%-ba tartozol

te meg kérdező írj majd tartalmas beszámolót utána, ha már ennyi hasznos választ kaptál

2017. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
86%
Még annyi, hogy ha valaki abban leli örömét, hogy másba "belerúg", akkor valami nagyon nincs rendben a saját életében.
2017. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
35%
A legfontosabb amit nem írtak, hogy annyi pénz legyen nálad, amennyiben megegyeztek, max egy kicsit több.
2017. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!