Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap megyek prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek prostihoz szűztelenítésre! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és nagyon izgulok, szociális fóbiám van, ennél egyszerűbb szociális helyzetek is borítottak már ki.

De itt az ideje, már rá szantam magam...

De mire figyeljek és hogy nyugodjak meg egy kicsit?



2017. nov. 17. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
67%

Vigyel penzt.

Amugy en nem prostikkal kezdenek, hanem masszazsos lanyokkal. De a te dolgod.

2017. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
91%

#1 Miért lenne lúzer?

Ha szociális fóbiája van, akkor inkább becsülendő, hogy rá merte szánni magát!

2017. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
92%
A pénztárcádra figyelj!😀
2017. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
92%
A lényeg, hogy igényes, lakásos lányhoz menj, akinek sok jó beszámolója van. Akkor nagyon nem foghatsz mellé.
2017. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell tul izgulni. Ha nem kocsival mész nyugodtan dobj be egy felest de ne többet. Attól ellazulsz nem parázid túl és jobban élvezed. Ha tudja hogy az első lesz akkor megoldja. Ha nem akkor mond neki hogy irányitson mert arra indulszz be. Ne legyél zavarban ha hamar elmész őt csak a te élvezeted meg persze a pénzed érdekli. Teljesen közvetlen a legtöbb lánY. Ne lepődj meg. Higy az első pillanattól úgy beszél veled mintha az óvodából ismerne.
2017. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:

Igényesnek igényes, valamint lakásos termeszetesen, de egy nálam jóval idősebb "milfet" választottam, ki az átlag férfi szemében azért nem a legvonzóbb (ez azért van, mert nagyon alacsony az önbecsülésem és egy szexbombához nem tudnék be menni sem talán)... És minden gumival fog történni.


Az a baj, hogy minden apró kis hiba lehetőséget elképzelek, meg főleg a beszélgetős résztől... :/

Más helyzetekben is előfordult már, hogy alig bírtam megszólalni és ha valami elmebetegnek néz akkor esetleg még ki rak a lényeg előtt.

2017. nov. 17. 22:46
 7/62 A kérdező kommentje:

Alkoholt nem ihatok, mert szedek nyugtatót és antidepit (legálisan), s erről nem is szóltam mert azt írja az adatlapján, hogy gyószer hatása alatt állókat nem fogad. (Persze gondolom drogosokra gondol, de azért nem kockaztatnám az elutasítást)


Azt viszont mondtam, hogy ő lenne nekem az első.

2017. nov. 17. 22:50
 8/62 anonim ***** válasza:
92%

Nyugi, odamész, kedves lány fog ajtót nyitni.

Vegyél fel valami rendes ruhát, vihetsz neki egy kis csokit is. Lássa nem vagy barom.


Bementek, lefürdesz, ott vár a csajon az ágy.

Utána kicsit dumáltok, és felvázolod hogy szeretnéd. Én nem is kértem orált, csak kicsit simogattuk egymást.

Mondjuk eleve nem voltam annyira ideges mert betoltam 0.5 mg Xanaxot meg egy Jagert. Fél órával előtte. Ettől tökjó kedvem lett és lelazultam. Javaslom neked is. Én lovagoltatást javaslok elsőre, mert csak feküdnöd kell és gyönyörködni a látványban.

Én az ugráló cicik látványától rendesen beindultam, hamar elmentem volna úgyhogy lekellett állítsam... már a Schrödinger egyenlet relativisztikus megoldásán gondolkoztam, de nem segített.

El is pukkantam utána kutyában.

Sokat nem tanultam belőle, de nem is ez a lényege. Egy kis darabot legyűrsz a fóbiádból.

Most már vidd végig, ez nagyobb lépés lesz, mint Armstrongnak a Hold. :)


Hajrá

2017. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként Xanaxra lehet inni keveset, meg az SSRI-re is... csak 1 felesnél többet nem szabad. Mert nyálcsorgós zombi leszel :) ... főorvos ismerősöm van, és ismerem a gyógyszerek biokémiáját, laborban dolgozok.


persze ha más nyugtatót kaptál arra ne igyál. Meg nem is kell inni... így is menni fog.


Chill

2017. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit megnyugtattatok... :)
2017. nov. 17. 23:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!