Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy veszítsem el a szüzessége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy veszítsem el a szüzességem ha a külsőm miatt prostihoz sem merek menni?

Figyelt kérdés

25 vagyok, 168 cm alacsony törpe, 55 kg sovány. A fogaim hiányosak és összevissza állnak, mivel néhány fogam eleve hiányzik, ezt megcsináltatni 2 millió Ft. És ráadásul kopasz is vagyok fiatalkori kopaszodás miatt.

A péniszem is 11 cm, vitiligós vagyok és amúgy is nagyon csúnya.

Izmosodni, csak nagyon nehezen tudnék mert pajzsmirigy problémám van, de munka mellett nincs időm (és kedvem sem) annyit edzeni.



2017. nov. 5. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A 168 centi nem törpe. 163 centi alatt lehet valakit törpének nevezni. Mint engem a 158 centimmel.
2017. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha így látod magad nehezen fog menni. Ne a negatívumaidra helyezd a fókuszod. Mégha most azt mondod, hogy nincs, akkor is keress magadban valami jót! Ha megnézed az utcán, vagy a környezetedben láthatod, hogy nem csak a topmodell embereknek van párja. Barátkozz meg magaddal, tudom, hogy nehéz, de légy magabiztos. Nem fog egyik pillanatról a másikra menni, de idővel majd működni fog hidd el! Lesz csajod is!!! Minden zsáknak van foltja.
2017. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kamu az egész nem látjátok? Ha kamu akaszd fel magad ... de holnap suli azt takarodj aludni inkább előtte.
2017. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Mert ilyen ocsmány ember, akit leírtál még a mesében sem létezik azért. Na menj aludni szépen.
2017. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát lakásos prostihoz ne menj, ők igényesebbek, lehet elküldene a lány. utcaival viszon, főleg, ha sötét van, nem lehet gond. a kis méret meg előny is náluk szerintem.
2017. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
neked van fogcsíra hiányod?
2017. nov. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés
2017. nov. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!