Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap megyek prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek prostihoz szűztelenítésre! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és nagyon izgulok, szociális fóbiám van, ennél egyszerűbb szociális helyzetek is borítottak már ki.

De itt az ideje, már rá szantam magam...

De mire figyeljek és hogy nyugodjak meg egy kicsit?



2017. nov. 17. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
66%

Ebben az esetben azt tudom mondani, hogy csak élvezd. Korrekt volt részedről, hogy elmondtad neki, hogy ő lesz az első.

Ő milliószor tapasztaltabb, mint te, tudja mit kell csinálni, és nem te leszel az első, aki bénázik nála. Van, aki még a 100. alkalom után is olyan, mint egy szűz, szóval ez sokat nem jelent~


22/N

2017. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
10%

Neked nem kell ő intez mindent. Öltözz fel aztan irany a kuras...

Penzed legyen meg egy telefon ha gaz van rendőrt hívj ( van hogy strici jön hogy elvegye mindened-

Amugy gobd nem szokott lenni. Sok sikert

2017. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
57%

Valamelyik hatökör írta higy csokit vigyel

Eszedbe ne jusson...igy is otthagysz kb 15 ezret...meg ha megleped a nőt eszmeletlen nqgy luzernek fog tartani

2017. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
81%

Bocs az offert de meglepően sok hasznos választ olvastam ennél a kérdésnél. Néha lehet ezen az oldalon is kellemesen csalódni.


Hajrá haver élvezz nagyot a csajjal. A lényeg hogy lazulás el és élvezd ki.

2017. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
68%

Valószínűleg nem te vagy az egyetlen, aki így esik át a tűzkeresztségen, szóval biztos lesz tapasztalata a prostinak, és nem fogja zavarni ha az elején bizonytalan vagy, na meg elvégre te fizetsz, ő szolgáltat.

Add át magad az érzésnek, meg gondolj arra, hogy most kegyetlenül megkeféled, mit valami kanállat.

2017. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
35%
Ha csokit viszel elverlek
2017. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen mindegy minek gondolt, én odamentem, vittem neki egy csokit amit kiírt az oldalra hogy szereti.

Cserfes fiatal csaj volt, örült neki. Legalább látta, nem vagyok egy erőszakos barom.


...de teljesen mindegy, viszel vagy sem...nem ezen fog múlni. Ha emberszámba veszed, az azért segít, hogy jobb arc legyen.

Nekem bevált.

2017. nov. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 Ramone ***** válasza:
16%

tegnap 23:36

Huszonöt évesen szűz és mocskos szajhával akarja elveszíteni illetve kipipálni az "életemben először és utoljára dugtam" pontot a bakancslistáján.

Beállit a nőhöz aki kb az első tíz mp után levágja hogy életében nem látott még P*nát a srác és csak azért akar dugni hogy otthon eldicsekedjen hogy kefèlt már... Őszinte leszek: egy csoki már nem oszt nem szoroz.. :D

2017. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
27%
De csoki akkor se kell...barmi tortenhet de csoki nem kell
2017. nov. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
85%

Akadj már le a csoki témáról öreg. Gondoltam viszek neki valamit, és a virág az tényleg gáz.


Ramone: hiszed vagy sem, én egy teljesen normális lakásos lánnyal vesztettem el, nem egy mocskos szajhával. Nekem segített leküzdeni a fóbiáimat és a szorongásomat... azóta fokozatosan rendbejött az önbizalmam, már nem jön rám a pánik és a szorongás ha csajoznék .. és férfivá értem.


Minden 25 feletti pszichilógiailag igazolt szorongónak előírnám a szűztelenítést, "felírja dugásrecept", ahogy egy orvos kollégám mesélte.:)

2017. nov. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!