Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap megyek prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek prostihoz szűztelenítésre! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és nagyon izgulok, szociális fóbiám van, ennél egyszerűbb szociális helyzetek is borítottak már ki.

De itt az ideje, már rá szantam magam...

De mire figyeljek és hogy nyugodjak meg egy kicsit?



2017. nov. 17. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%
Na mi volt?
2017. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

Megvolt! Jó döntés volt... Végülis 1.5 órára hosszabbítottuk a dolgokat, de sajnos vagy az izgalomtól, vagy az igen vastag óvszertől (strapabíró volt, de szerintem az egyik legolcsóbb lehet, nem én vittem) dugás közben gyakran le lankadtam.

A 1.5 óra alatt nekem 2x sikerült elmennem, oráltól.

Már most felszabadúltabb vagyok...

És a nő nagyon kedves volt. Végre tudom, -ésszel eddig is felértem- vagyis mostmár érzem is, hogy én is ugyanolyan ember vagyoka mint mindenki más.

2017. nov. 19. 10:50
 53/62 anonim ***** válasza:
98%

Na, örülök :)

Nem minden prosti olyan, mint aminek gondolják sokan... vannak ilyen mamagésa jellegűek, akiknek tényleg fontos a vendég. Ezer féle nő van, itt sem lehet beskatulyázni őket. Az "enyém" teljesen bolond volt, elején kicsit bevoltam tojva de aztán elvicceltük a dolgot és utána már ment magától.

Igen pontosan, nekem is ez az érzés kellett, amit leírtál.


Aztán ha majd összejön egy barátnő, akkor megtanulsz szeretkezni. Ez csak szex volt, semmi egyéb. Arra jó volt, hogy tapasztaltál egyet. Felültél a biciklire... mentél egy kört, de innentől már nem félsz az eséstől. :)

Nekem szimbolikusan ezt jelentette.

2017. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
97%
Örülök, hogy jól sült el a dolog.
2017. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
2%
Amúgy hányingered nem lett tőle, hogy előtted, akár aznap vagy azon a héten hány fószerrel volt az a krrva?
2017. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szubjektív véleményemre vagy kíváncsi, én egy buliban berúgva nyomuló seggrészeg csajtól jobban viszolygok... mint egy józan, higiéniára jobban ügyelő, STD szűrésre járó prostitól. Gyakran az előbbi nem is használ gumit, mert szed tablettát, akkor minek... heti 1 vagy heti 10 nekem olyan mindegy.


Mindkettő egyéjszakás, tehát nem barátnővel hasonlítom össze, amit sokkal nehezebb elérni.

2017. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, sok csatát megjárt, öreg csóka vagyok, azt hittem már nem tudnak nekem a szex kategóriában újat mondani. De ez, 9-es, még nekem is új:

"Bementek, lefürdesz, ott vár a csajon az ágy."

2017. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%
Haha, észre se vettem. :D Túl sokat gondolkoztam azon a relativisztikus megoldáson. Az ágy és a csaj szuperpozícióban volt :)
2017. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%

így utólag még annyit fűznék hozzá h a prostinál arra kell a legjobban figyelni h ne szokj rá. mert ha a kezdeti szerencsétlenkedéseken túlvagy, egy idő után olyan jó lesz ez mint a drog. persze ha a szolgáltató is profi. csak hát szó szerint, k .rva drága. 2-t pislogsz elment a havi fizud. nem mondom h az egyéjszakás jobb, mert azok még drágábbak. 1 prosti néha olcsóbb mint egy belépő+2-3ital+taxi haza. A barátnő az ideális, az se olcsó, de azért legalább jobb.


De amin még nem tudom túltenni magam.

"Mondjuk eleve nem voltam annyira ideges mert betoltam 0.5 mg Xanaxot meg egy Jagert."

Hát öregem... én se lennék ideges :D mondjuk egyéb dologra se lennék képes, az biztos...

2017. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Nemtudom nekem 0.5 mg Xanax annyi mintha meginné1-2 sört de bódulás ájulás nélkül.


A tudományos mesterdiplomámat xanaxon írtam, utolsó éjjel 10000 karaktert még ... :D Egyébként semmi extra nincs a xanaxban, ugyan azokon a GABA receptorokon hat mint az alkohol.

Mondjuk a Jager megdobta azért. Másnak nem ajánlom :)


Ne igyatok, ne gyóccerezzetek... én is a mámiás depressziós nagybátyámtól kértem egy dobival, stresszes szitukra jól jön.

2017. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!