Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap megyek prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek prostihoz szűztelenítésre! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és nagyon izgulok, szociális fóbiám van, ennél egyszerűbb szociális helyzetek is borítottak már ki.

De itt az ideje, már rá szantam magam...

De mire figyeljek és hogy nyugodjak meg egy kicsit?



2017. nov. 17. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 Ramone ***** válasza:
11%

"Ráadásul semmi köze nincs egy ember valódi értékeihez annak, hogy mikor vesztette el a szüzességét és kivel"


Pontosan ezt mondtam én is...

Ez nem értek hogy valaki szűz e vagy nem szűz. Nem is az ellen voltam felháborodva...

Hanem azért mert ő szűz emberként létfontosságú dolognak tartja hogy elveszítse... És ez az ami miatt életképtelennek tartom...

A szorongásos f*ságról még annyit hogy attól még hogy pár Brit tudod mit állapított meg az még nem valós dolog.

A szorongási betegség megint csak egy mentális probléma ami megint csak azt bizonyítja hogy az illető nem normális...

De akkor ennek alapján egy 8-10 éves gyereket is aki nem tud beilleszkedni a suliba mert az ő szülei sem voltak normális szülők akkor vigyük azt is kvázni mert az segít...

A szex nem gyógyír... Nem orvosság az emberi butaságra és az emberi teszetoszaságra. Ez csak belemagyarázás hogy a sok sügér megnyugtassa a lelkét hogy "nem vagyok lúzer csak még nem dugtam"


Ismétlem: nem azzal van bajom hogy valaki szűz e vagy nem mert nagyivben lesz*rom

Hanem azzal hogy ha valaki nem tud annyit se tenni saját magáért hogy elérje a célját önerőből akkor inkább kvázni megy csak hogy döngethesse a mellèt hogy ő így férfi...

És ha valaki csak így férfi hogy kvákat dug pénzért abban a tudatban hogy ott sem férfit hanem egy adag pénzt látnak csak benne akkor az megint csak arra enged következtetni hogy nem normális...

Nem kell túl bonyolítani az életet nem kell minden hülyeségbe belemagyarázni azt hogy tulajdonképpen az jó... Mert nem jó. Kevés, szánalmas.


Ja és tudtommal Newton is szűzen halt meg ... Tehát ennyit erről... Neki sem kellet kvázni ahoz hogy emberré váljon.

2017. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
90%

Nem érted az egészet, van jobb dolgom is mint egy falnak beszéljek.

Ha nem fogod fel, hogy köze nincs a témához amiről itt írsz az a te szégnységi bizonyítványod.


"Szorongásos f...szág" "nem normális"


Ezzel elárultad, hogy egy kegyetlen és tudatlan primitív barom vagy. Nincs több mondanivalóm számodra. Fürödj a saját gondolataidban...

2017. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 Ramone ***** válasza:
10%
Nálad hitelesebb ember is mondott már rám csúnyábbat is szóval nem hinném hogy a te itèlkezèsed bármi hatással lenne egy normális világban is bárki számára ... Idealista vagy és menteni akarod a Sz*rt... Aztán habzó szájjal szónokolsz hogy sz*r a világ... De hát a magadfajta "toleráns" emberek teszik élhetetlennè de te lesz*rod mert "igazad van" :D kettőnk közül én vagyok a reális te meg a demagóg egoista fèlművelt "átlag magyar" :)
2017. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
87%

A kérdésemre nem tudsz válaszolni... ennek mi köze van a témához? Egyáltalán neked mi közöd van az egészhez?


Nem kívánom neked, hogy bármi közöd legyen valaha is mentális problémákhoz, akár általad, akár a szeretteid által. Mindenesetre előbb-utóbb érintett leszel, és akkor majd megérted.

2017. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 Ramone ***** válasza:
18%
Nem leszek érintett mert engem nem arra neveltek hogy úgy sírjak minden szembejövő problènán mint egy fürdős kva
2017. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem téged, a gyerekedet, feleségedet vagy a rokonaidat érintheti. A szorongás, szociális fóbia nem kér engedélyt, és nem törődik azzal, hogy te mit akarsz. Ugyan olyan betegség, mint a magas vérnyomás vagy a cukorbetegség. Bár a felfogásod szerint a betegeket ki kell írtani, nehogy szaporodjanak...
2017. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 Ramone ***** válasza:
0%

ma 21:58

Van különbség az olyan betegség közt ami gyógyítható és tünetmentesíthető azokkal semmi baj nincs

A gyógyíthatatlan betegekkel sincs gond mert azokat úgyis lerendezi a természet

Az olyan betegekkel van baj akik az újkori betegségekben "szenved" aki lerendezi az életet azzal hogy felteszi a kezét hogy "á én beteg vagyok az élet sz*r" és várja a csodát... Na az ilyen betegeket feleslegesen tartjuk... Annó jó dolog volt az a Tajgetosz intèzet... Ha azok nem lettek volna egoisták és nem belterjesedtek volna el akkor a mai napig hibátlanul működne... Nem véletlenül

..

2017. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%

Jobban járt volna a világ, ha téged dobnak le a Tajgetoszról. Bár egy végzett pszichiátert, tudóst és egy igazi filantrópot vesztettünk volna :)


Nem veszed észre, hogy itt senki sem sír a problémája miatt? Próbál megoldást találni mindenki a bajára. Így vagy úgy, de legalább próbálkoznak legyőzni saját magukat rémjeit.

2017. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 Ramone ***** válasza:
0%
De a problémák legyőzése nem így működik... Tegye rendbe magába a dolgokat, mert attól hogy kvázni megy nem fogja megoldani a baját... Viszont ha ismered a helyes irányt akkor hamarabb kijössz ebből (ha akarsz) mintha kidobnál az ablakon egy valag pénzt
2017. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hiába magyarázod az okosságot... én már 2.5 éve túlvagyok a dolgon és élem a felnőtt férfi életemet. Nekem ez kellett a fóbiám legyőzéséhez. Utána már ment magától a dolog. Lehet még évekig éltem volna kudarcot kudarcra halmozva... mondom, azt bánom, hogy nem 20 évesen "adom be a védőoltást". Ez egy szimbolikus dolog, szimbolikus jelentéssel.


Nekem csak ez számít. Remélem a kérdezőnek is segít majd. Veszteni nem fog vele semmit...és már bocs, ha 15000 Ft földhöz vág valakit 25 évesen, akkor nem a szüzessége a legnagyobb probléma.

2017. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!