Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan sráccal aki hisz istenben?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy mostanában nem járok templomba, de van hitem. Hiszem, hogy az eddig elért sikereimnek részese volt a Jóisten.

2015. aug. 14. 23:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%
Ateista vagyok, de nem zavar, ha a párom, vagy a barátaim vallásosak. Egy kikötésem van, ha én tiszteletben tartom a vallását akkor ő is tartsa tiszteletben azt, hogy nekem nincs és ne próbálja meg lenyomni a torkomon az Isten hitet.
2015. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
23%
milyen furcsa, hogy ateista vagy, és mégis elfogadsz olyan barátot/barátnőt, aki vallásos. úgy értem, gondolkodásban ez akkora különbséget eredményez, ennél fogva a mindennapi életben is, hogy furcsa egy ilyen pár. én nem bírnám, ha belecsap a villám egy fába, akkor a barátom mondaná, hogy ez isten haragja, vagy a f asz tudja. :D
2015. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az istenhitnek is vannak fokozatai. Azt én sem bírnám elviselni, ha minden tudományt és realitást félredobva Isten akaratának hinne mindent. De a többség nem ilyen elvakult.
2015. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
54%
Nekem vallásos a barátom és az egész családja is. Én nem. Mégis szeretjük egymást. Ő nem játszik hittérítőt, én meg nem sátinstáskodok (nem mintha az lennék). Ennyi.
2015. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

*sátánistáskodok

Bocsi.

2015. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
51%
#9: Nem képzeltelek fanatikusnak. Engem az ilyen apróságok is bosszantanak, mint az imádkozás, ilyen a természetem. Sikerült elég rossz tapasztalatokat szereztem a keresztény hittel kapcsolatban, hogy megutáljam (és ez a lista azóta is csak bővül). Egyébként azt nem állítottam, hogy nem fogadom el a hívő embereket. Felőlem mindenki abban hisz, amiben akar. Szimplán nem választanék ilyet páromnak, ennyi. Ettől most rossz ember lennék? Nem hiszem, csak reálisan gondolkozom. Nem jönnénk ki jól, ezért kár lenne erőltetni a kapcsolatot. Szerintem a fontosabb dolgokban jó, ha egyeznek a felek. Nem mondom, hogy mindenkinél lehetetlenség összeegyeztetni a vallási ellentéteket, de az én esetem ilyen. Nem vagyok kíváncsi az egészre. Még egy picit sem. Jobb, ha a párok megtudják érteni a másik világát. Ha ez nekem nem menne, nem hiszem, hogy tudnék kötődni bárkihez is.
2015. aug. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igen, mivel én is hiszek
2015. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!