Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk Lányok! Mit tennétek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Lányok! Mit tennétek ha megtalálnátok az igaz szerelmet, és összejönnétek vele boldogok lennétek, de sajnos a sors elvenné őt tőletek?

Figyelt kérdés
úgy értem meghalna, fel tudnátok ezt dolgozni vagy belehalnátok?

2015. aug. 11. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem aztán van képzelőerőm, de ezt elképzelni sem tudom...... :(
2015. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy belehalni? Öngyilkosság? Kizárt. Azzal mit érnél el? Nem csak őt veszítenéd el hanem azokat is akik körülvesznek téged és szeretnek. Inkább 1, mint több tucat. + nem láthatod a világ sok sok csodáját soha többet :D Hidd el van még sok :D
2015. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eszméletlen fájdalom lenne, de ha igazi volt, akkor tudnám, hogy ő sem szeretné azt, hogy megöljem magam, vagy hogy hátralevő életemben boldogtalan legyek. Próbálnám feldolgozni a történteket, segítséget kérnék és igyekeznék továbblépni- hogy milyen sikerrel, azt nem tudom megmondani.
2015. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mi már beszélgettünk erről a barátommal. Mondtam neki, hogy ha ne adja Isten történne vele valami én biztos mennék utána, mert nem tudnék élni nélküle. Azt mondta nem tehetem, mert ha ő elmegy tudnia kell, hogy van valaki, aki biztos visszagondol rá minden egyes nap. És megígértem neki, hogy ha így történne itt maradnék, végig csinálnám egyedül és mindenkinek büszkén mesélnék róla. Szóval nem, nem lennék öngyilkos, de feldolgozni nem tudnám soha, hiszen ő a másik felem, a lelki társam. Szerintem ezt dolgot egy olyan ember sem tudná feldolgozni, aki igazán, őszintén szereti a párját.
2015. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a szerelemben, gy felőlem azt csinál magával, amit akar. Vagy ha meghal, mondjuk balesetben, megrázna, de nem az én életem.
2015. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 orton ***** válasza:
randiztam egy lánnyal, akinek előttem 1 évvel hunyt el az 5 éves kapcsolata autóbalesetben. borzasztó volt hallani és elképzelni se tudtam min mehetett át. nem hiszem hogy ezen valaha túl lehet tenni magad, viszont a biológia dolgozik benned tovább, biztos nehezebb lesz a tükörbe nézni reggelente, lesz bűntudatod h mással vagy, de....ez az élet rendje asszem, hogy párt találj és sokasodj
2015. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerem az karmámat, tuti ez megtörténne a valóságban is, ezért nem is próbálkozom, mert tuti, hogy bekattannék.
2015. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom...
2015. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De lagalább addig amíg együtt voltunk boldog voltam.. :)
2015. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
èn szerintem belehalnèk a fájdalomba
2016. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!