Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ver a sors?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ver a sors?

Figyelt kérdés

Nem elég, hogy állandóan szar dolgok történnek velem, hogy nincs lány, aki szeressen, és még 18 évesen is szûz vagyok, még a farkam is kicsi.

188 centi vagyok, vállas, az emberek azt hinnék hogy minimum 18-19 cm, a frászt. 14 cm. majd ha 10 év múlva talán odáig eljutok, hogy végre szeretkezzek egy lánnyal, letolom majd a boxerem, és elôbukkan a kis pélóm, ami kb 6 centivel kisebb, mint amit várt a csaj.



2015. júl. 30. 14:50
 1/10 anonim válasza:
ha szeret akkor ez nem fogja érdekelni.szerintem
2015. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 20cm-esemtöl szoktak megijedni
2015. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nem mondod :D ***** válasza:
A 14 az jó méret. De amúgy sem a méret a lényeg,hanem az, hogy tudod-e használni :)
2015. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Üdv! Nekem is 14 cm hosszú, csak én 162 cm magas vagyok 23 évesen. Na, az mennyivel jobb?

Nem tudom hogy beleverni az emberek fejébe, hogy MINDEN LÁNY LESZ*RJA A MÉRETET! Amelyik nem, azt meg hagyni kell a csudába, az olyan vegyen egy dándogot magának.

Én 21 évesen vesztettem el, és most úgy érzem, nem maradtam le semmiről azzal, hogy nem korábban. És van egy jó hírem: a barátnőm az elmúlt 50 alkalomból 50-szer élvezett. Igen, a 14 centis farkamtól. És ezt nem úgy értem el, hogy siránkozok egy olyan dolgon, amin teljesen felesleges. Nem a méret számít, hanem hogy hogyan bánsz vele, és főleg hogy hogyan bánsz a LÁNNYAL!

Tudod, hány pár szenved attól, hogy a fiú túl hosszú?! A lánynak fáj, pedig már minden istennyilát kitaláltak. A 14 centi egy kicsit átlag alatt van. És? Nekem egyszer nem jutott eszembe panaszkodni a méretem miatt (a magasságom miatt már inkább), és lám nincs is okom rá.


Úgyhogy barátkozz meg a 14 centiddel, fogadd el, és örülj annak, hogy nem 8 meg 10, meg 12. Mert ilyen is van. Hidd el, ha eljön a megfelelő partner, és te rendesen bánsz vele, akkor pont le fogja sz*rni, hogy 14 centi vagy 18, vagy 12, vagy 22.


23/F

2015. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
21 centi, kellemesen vastag, de 170 centi se vagyok :D melyik a rosszabb szerinted?
2015. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14 cm van itt is a gatyában, igaz jó 10 cm-mel alacsonyabb vagyok nálad, de hidd el meg egy lány sem panaszkodott, sőt, általában olyan dolgokat éltek meg, amiket meg azelőtt senkivel. Nálad a fejedben van a baj nem a lábad közt. Indulás lazulni a haverokkal s ismerkedni. Max kapsz pár visszautasitast, előbb utobb úgyis összejön s addigra mar tapasztaltabb lesz.
2015. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utsó egyértelmûen az én helyzetem. Van haverom, aki egy fejjel alacsonyabb nálam mégis nagy csajozós, és szeretik, mert helyes. Én inkább csak átlagos vagyok, úgyhogy hiába jó a magasságom.
2015. júl. 30. 15:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi az 5-nek ment
2015. júl. 30. 15:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy, köszi, hogy válaszoltok, látok 1-2 elgondolkodtatót.
2015. júl. 30. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg alacsony vagyok és ocsmány, így 28 évesen még csak egy randit sem sikerült összehozni, pedig elég sokat próbálkozom, de eredménytelenül. Egész egyszerű a külsőm miatt soha egy lány sem lesz képes vonzódni hozzám.
2015. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!