Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vert meg a sors annyira,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vert meg a sors annyira, hogy csúnya lettem? :/ 21/F

Figyelt kérdés
Olyan sok helyes srácot, meg szép lányt látni az utcán... Én meg tele vagyok hibákkal, borzasztóan csúnya vagyok. :( Olyan érzés mintha egyedül lennék ezzel. Mindenhol boldog embereket látni, nekem pedig semmi életem. Mostanában gyakran elgondolkodom azon is, hogy érdemes-e élnem, mert ez minden csak nem élet így.
2015. jún. 5. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
én átlagos kinézetű vagyok, de nem ezen múlik. semmi szövegem nincs, önbizalomhiányos cinikus selejt vagyok ^^. Full ronda pasikkal is láttam már dögös csajokat, és fordítva. A kisugárzáson a lényeg.
2015. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól mert szebbek nálad, nem biztos, hogy boldogabbak. Az utcán nézelődve könnyű boldognak látni az embereket, de közelebbről megismerve egyáltalán nem biztos, hogy olyan nagy happyness-t találnál.

Amúgy az ember egésze számít, a kinézet egy dolog, de a többi is számít, pl. hogy milyen ember valaki, milyen a humora, mennyire okos, mennyi pénze van, mennyire lehet számítani rá, mennyire kedves.

A sors meg tök igazságtalan :-/, de érdemes elfogadni, ami jutott, és javítani azon amin lehet.

Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel. A Marilyn Monroe egyszer azon nyavalygott, hogy szombat este otthon van egyedül, a legszebb nőnek tartották akkoriban.

Össze kéne gyűjtened, hogy mi az, ami értékes benned, az orrod, füled formáján meg túltenni magad. Esetleg öltözködéssel ellensúlyozni a hibákat.

2015. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz olyan vészes kinézetű.

Hiszen én már full ronda pasikkal láttam nagyon szép lányokat.Na azon el is gondolkodtam.Hogy ezek hogy a f... jöttek össze.

2015. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ronda pasi nekem is elmondhatná hogyan csinálja ha nincs pénze vagy nem olyan jó a teste akkor hogyan szedte össze azt a szép lányt? Én meg egyet sem tudok összeszedni.
2015. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy haverom. Nagyon helyes. Magas,sportos,helyes arc,okos,humoros,nagydumás. Mint egy címlapfiú. És! totál boldogtalan mert reménytelenül szerelmes egy teljesen átlagos lányba. Én is szép vagyok, sokak szerint eva lingóriára hajazok.Okos,tanult,humoros vagyok,és évek óta magányos és reménytelenül szerelmes. Sokszor csak nézem,h nálam csúnyább lányoknak párja van. Ennyit a külsőről!!
2015. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!