Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, létezik az az összeg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik az az összeg amennyiért lefeküdnétek egy egyébként nem csúnya férfifal aki épp csak leszólított az utcán?

Figyelt kérdés
Nem is ronda, de nem is kifejezetten aki nagyon bejön, de ha mondtok egy ész szerű árat állja a dolgot, és garantáltan nem derülne ki benne lennétek ? :D

2015. máj. 29. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Vannak ilyen lanyok, prostinak hivjak oket.
2015. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
értelem szerűen nem prostituáltakra gondolok a kérdésemmel, hanem pl. diáklányok akiknek jól jönne vagy 200 000Ft a nyári fesztiválozásra vagy venni ezt vagy azt éppen, nem rendszeres dolog lenne egyszeri alkalom és a továbbiakban sem ebből szeretne megélni :D
2015. máj. 29. 17:42
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem attól k....va valaki mert drágán, vagy olcsón kefél, hanem mert pénzért!

De akinek a gyomra beveszi lehet "bánatlány"! (amíg a kuncsaft örül)

2015. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Aki pénzért szexel, az prosti (qrva) ha 10 millióért akkor is. Van is egy vicc erről.
2015. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%
Bármely vonzalom nélkül, pénzért 100%, hogy nem.
2015. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell itt az álszenteskedés, ha "garantáltan nem derülne ki", szinte az összes benne lenne, van az az összeg (némelyiknél nem is túl sok).
2015. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én azokat nevezném prostituáltnak aki rendszeresen a testéből él itt egy egyszeri alkalomról van szó sokan megteszik részegen egy éjszaka idegenekkel igaz ott van vonzalom, de szerintem, ha felajánlanának 100 000-200 000Ft-ot egy olyan ember aki nem taszít :D
2015. máj. 29. 17:49
 8/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem, ,,a pénz nem boldogít"! :) Inkább megkeresem tisztességesen, nem életcélom a gazdagság, szívesen küzdök bármiért, ami számomra fontos (nem több az ember egy vaskos pénztárcával a zsebében).:)
2015. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

Senki sem álszent. Egyszerűen valaki undorodik egy idegen testtől, én pl. lelkileg összeomolnék és soha nem lehetne egy igazi szép életem. Vidéken nevelkedtem, nem egy gazdag családban, de sokkal jobban jártam, mintha nem lett volna gyerekkorom és csak a gép, meg a mozi lett volna az életem, de így volt igazi gyerekkorom.


Most meg van igazi életem, nem rontanám egy semennyi millióért sem. Simán meg tudok keresni annyit, amiből boldogan megélek, a luxuscikkekre meg ha várni is kell, legalább tisztán élvezhetem annak élményét.

2015. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Egy időben gondolkodtam rajta, sőt találkoztam is férfiakkal ilyen célból. Mindenkinek tetszettem, és elég jó pénzeket ajánlottak. Rám is fért volna, mert akkortájt sokszor szó szerint nem volt mit ennem.

De nem bírtam megtenni. Már attól teljesen magam alatt voltam, hogy ilyen egyáltalán eszembe jutott.

2015. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!