Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos a sors úgy döntött 6...

Sajnos a sors úgy döntött 6 héttel ezelőtt, hogy nem szülhettem meg a babámat. Holnap megyek vissza az orvoshoz. Milyen vizsgálat vár rám?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Szerintetek lehet még valaha saját babám? Annyira kétségbe vagyok esve.Az orvos milyen vizsgálatot fog csinálni.Hasonló mint a nőgyógyász? Előre is köszi a válaszokat.


2008. nov. 2. 17:28
 1/7 A kérdező kommentje:
a lényeget nem irtam,hogy ab-om volt.
2008. nov. 2. 17:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sima rutinvizsgálat, megnézi mint egy nődoki, hogy visszahúzódott-e a méhed, megszűntek-e a terhességi tüneteid..illetve lehet hogy vesz vért..mármint egy laboros, és vizeletet..sajnálom ami történt...

nem kell félned a vizsgálattól, segít a továbbiakban..esetleg elküld genetikushoz tanácsadásra is.

És megnézi, hogy nincs-e szükséged pszichológusra, de azzal ne foglalkozz..nyugi!

2008. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy volt egy tehresség megszakításod, még lehet babád:-)
2008. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom, ami veled történt. A megfelelő vizsgátatok (nőgyógyászati vizsgálat és vérvétel) és (ha) szükséges kezelés után biztos lehet babád. Nekem májusban volt missed ab.-om, a szövettan nemmutatott ki semmit. 2,5 hónap után első próbálkozásra összejött a baba. Az elején 10 naponta mentem dokihoz, de minden rendben volt. Drukkolok, hogy neked is sikerüljön!
2008. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Most már tudom mire számitsak.Sok sikert az utolsó válaszadónak a babához,és persze mindenkinek:)
2008. nov. 2. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
persze ettöl lehet még babád,nekem januárba volt hogy elhalt a baba,és májusba terhes lettem,nálunk 6hétre egy simma nögyogyászati vizsgálat van semmi más,de mi történt??
2008. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia! Először is köszönöm a választ.

2,5hónaposan vették el tőlem,mert muszáj volt.Nem tehettem mást.Ő nem akarta ezt a babát,mondván hogy még "élni" akar.És egyes egyedül, megzsarolva, nem tehettem mást.Én még tanulok,tehát egyedül nem birtam volna szegénykémet felnevelni.Tudom most lefogtok emiatt pontozni,de hiddjétek el,hogy lelkileg nagyon nehéz nekem.Most is sirva irok.Azóta már megszakadt a kacsolatunk,és folyamatba van hogy szétmegyünk.Röviden ennyi.És kérlek benneteket,ha leakartok pontozni,tegyétek meg,de ne irjátok ki ide,mert igy is nagyon fáj,hogy ezt tették velem.A további válaszokat szivesen veszem.

2008. nov. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!